nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Moje druhá knížka ze serie. To bude unosce mi došlo tak v půlce knížky. Vzkaz v lahvi se mi líbil víc. Žena v kleci byla taky dobrá,ale příjde mi,že ne tak propracovaná jako ostatní knížky

13.06.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Opět se mi knížka od Patrika Hartla líbila :-) Bylo fajn moc číst z obou stran začala jsem Jáchymem . Už se těším až výjde další autorova knížka

09.06.2018 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Cetla se hur tim,ze byla psana starym jazykem jinak fajn oddechovka

05.06.2018 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět dokonale napsané je až hrozné,co dokáže šikana a jakého netvora z nás může udělat... Akorát mě trošku štvalo,že se tam prolínali dva druhy vražd takže místama jsem v tom měla zmatek.. Vrah by mě ani v nejmenším nenapadnul tipovala jsem někoho uplně jiného.

03.06.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

za den přečtená hodně dobře se četla plná zvratů a intrik.. Je až neskutečné,co se děje v lidské mysli. Hodně mi připomíná knížku za zavřenými dveřmi

01.06.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

od autora moje druhá přečtená knížka a opět skvělé..Hodně jsem se u knížky zasmala a pobavila i si pobrečela

30.05.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

viděla jsem první film ten se mi líbil,ale kniha asi víc akorát mi přišlo,že v knížce i filmu některé věci byli jinak... Hezky napsaná knížka o nacistickém Německu a o tom,že i Němci to neměli jednoduché a museli se bát o svůj život.

27.05.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Za jeden den přečtené a jedním slovem Wow.. Plné napětí některé popisování vražd jen pro silné žaludky.Robert i Garcia jsou sympatáci a super vyšetřovatelé. A kdo byl vlastně vrah mě teda překvapilo čekala bych kohokoliv,ale ne tuhle osobu.. Ale když jsem si to pak ke konci knížky pospojovala tak jsem si řekla,že to vlastně do sebe zapadá

22.05.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

ze všech tří dílu se mi temné hlubiny líbili nejvíc :-) mám ráda případy Eriky

21.05.2018 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

skvělá knížka brzy přečtená jak dobře se četla :-) akorát docela smutný konec:-(

18.05.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

strašně krásný příběh první díl byl sice lepší,ale tady se mi líbil především příběh s Lilly a vyvíjející se vztah ze Samem..... Jsem ráda,že první díl má pokračovaní škoda,že to není i zfilmované

16.05.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

zatím nejlepší knížka od Nesba,co jsem četla snad nebude poslední a ještě budou další případy HH...

12.05.2018 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Hodně dobře napsaný thriller trošku mi to připomíná Angelu Marson .. Dost tam bylo o vrahově dětství a o hrůzach,co zažíval.. Vrah mě teda ani v nejmenším nenapadl. Přečteno jedním dechem

07.05.2018

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Moc krásný čtivý příběh :-)

05.05.2018 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

příběh popisovaný přímo lékařem,který aby si zachránil život pomáhal Mengelemu s pitvama :-( akorát bych čekala víc detailu,co se v koncentračním táboře dělo za hruzy,ale tak to je zase víc popsané v jiných knihách..

29.04.2018 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

taková oddechová četba :-) hezky se to četlo hodnocení průměrné

27.04.2018 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

hodně dobrá krimi serie sice jsem začala otevřeným hrobem než jsem zjistila,že to má víc dílu,ale mám v plánu si přečíst všechny díly. Bylo to hodně dobře propracované bylo tam hodně i popsané myšlení vraha a to,že na psychice člověka má největší vliv hlavně dětství nikdo se nenarodí jako psychopat. Hlavně je mi strašně sympatická vyšetřovatelka Kim taky neměla lehké dětství jak popisovala v knížce a přitom je silná a skvěle vyřeší případy :-)

23.04.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

knížka se mi líbila :-) čekala jsem sice,že to bude víc lekavé a napínavé,ale i tak dávám plný počet hvězd :-)

18.04.2018 5 z 5

Doteky noci Doteky noci Lenka Lanczová

přečtená kvůli výzvě :-) knížky mého dospívání tak jsem si aspon trošku zavzpomínala :-)

15.04.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

akorát taky jsem tam nikde nezahledla jak vrah vypátral vévodu

13.04.2018 5 z 5