nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

nádherný vánoční příběh :-)

17.12.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

skvělý thriller plný zvratů. Fakt parádní až do poslední stránky :-)Akorát jsem měla docela zmatek v postavách která je která. Jinak se to četlo hodně dobře a bylo to napínavé. Trošku mi to připomělo poslední paní Parrishovou nebo za zavřenými dveřmi .

15.12.2018 5 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

knížka nebyla špatná zkusím ještě film jak mě zaujme :-)

10.12.2018 3 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

opět super :-)

30.11.2018 5 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Za den přečteno ale bohužel na muž jménem Ove která byla moje první od autora to nemá. Ale pobavila byla vtipná napsaná.

22.11.2018 4 z 5

Přečtené během jednoho dne od obsáhlých knížek příjemná změna. Četlo se to velice dobře :-)

21.11.2018 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

knížka se mi líbila určitě si přečtu ostatní knížky ze serie. Vrah mě teda v nejmenším nenapadl. Napínavé od začátku až do konce

20.11.2018 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

od knížky jsem čekala víc. Takový vleklý děj nic moc se tam nedelo až konec byl zajímavý a přišlo se na to co se stalo tenkrát v Létě.

16.11.2018 3 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Hodně dobry dobře se to četlo od začátku do konce napínave. Lepší číst za světla místama jsem se fakt bála ????. Rozhodně stojí za to přečíst. Celou dobu si myslíte že víte kdo je vrah přitom ve finále to je někdo úplně jiný.

10.11.2018 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

hodně smutná knížka určitě si přečtu i další knížky od autorky :-)

06.11.2018 5 z 5

Vysněná kavárna na zámku Vysněná kavárna na zámku Caroline Roberts

pěkné čtení taková milá oddechovka od detektivek a thrilleru :-)

03.11.2018 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

hodně smutný příběh lidí ,co vše prožili :-( mají můj obdiv za to,co dokázali a jak bojovali za to,aby přežili. Jejich jediná starost byla aby přežili.

29.10.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět luxusní čtení a přečteno jedním dechem,četla jsem rychle tak jsem se někdy vracela v různých kapitolách. Opět Kim nezklamala. Opět hodně vracení do minulosti k její matce. A zase na scéně sociopatka Alex. A vrah teda hodně překvapil. Určitě doporučuji a dávám plný počet hvězd

27.10.2018 5 z 5

Sezdány válkou Sezdány válkou Soraya M. Lane

hrozně krásný válečný román,kde byla i láska v téhle těžké době. Doslova mě knížka nadchla a vtáhla mě do děje.

24.10.2018 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Naprosto perfektní detektivka plná zvratů. Určitě si chci přečíst víc knížek od autorky

18.10.2018 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

nebylo to špatné,ale čekala jsem,že postava CHerry bude trošku víc propracovaná a že se o ní dozvím víc. Byla to chladnokrevná mrcha,která prahnula jen po penězích a když zjistila,že ji Laura lhala rozhodla se jednat. Jinak se to četlo dobře a chtěla jsem vědět jak to celé dopadne

14.10.2018 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Naprosto nádherne vyprávění o 3 generacích žen. Hlavně o nelehkem osudu za válek a komunistického režimu. Je to moje třetí knížka přečteš od autorky a musím říct, že opět skvělá i když se neobesla bez slz.

10.10.2018 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Nebylo to špatne

07.10.2018 4 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Druhý díl se mi líbil víc než ten první. Akorát jsem čekala větší happy end Hanny a Grigorije. Už se těším na další díl

02.10.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Krásný romantický příběh. Po detektivkach skvělé odreagování. Teď jdu na druhý díl snad se mi bude líbit stejně.

26.09.2018 5 z 5