Co by můj syn měl vědět o světě

Co by můj syn měl vědět o světě

Fredrik Backman vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhnou čtenářovo srdce. Mému synovi. Už teď se ti omlouvám. Za všechno, co udělám špatně. Za všechno, k čemu se nedostanu. Za minibus. Za kraťasy. Za tričko s nápisem „Správní chlapi váží přes 90 kilo“. Za snahu dát si „high five“ s tvými kamarády. Za tuto knihu. Knihu o věcech, které bys měl podle mě vědět o světě. O fotbalu, IKEA, o tom, jaké to je být mužem, o Bohu a smažené snickersové zmrzlině. O tom, jaké to je ztratit klíčky od auta a proč musel táta zabít zpívající plastovou žirafu. Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/332476/co-by-muj-syn-mel-vedet-o-svete-sXU-332476.jpg 4.54

Saker min son behöver veta om världen (2012)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Host

Měňavka

Pokáždé, když čtu knihu od pana Backmana, říkám si, ty joooo, to už nemůže být lepší. Ale opět jsem se zmýlila. A ráda!!!! Může to být lepší. Vždy jsem překvapená a nemůžu přestat číst. Nechci se ocitnout na konci knihy, ale paradoxně čtu rychlostí světla, jak se toho nemůžu nabažit. Tato kniha je tak strašně legrační a upřímná, že jsem se musela hlasitě smát i na autobusové zastávce. Opravdu dokonalé! Pro mě za 5 hvězdiček a rozhodně ne naposledy. Určitě se ráda pobavím znovu :) Velice se těším na Medvědín!!!!( a nemůžu se dočkat samozřejmě)

Fredrik Backman

Fredrik Backman