Manželka mezi námi

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/375649/manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 4.130

The Wife Between Us (2017)

Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Motto

JustWomen
včera

Tak toto byl thriller mrazivý asi tak, jako mužská rýmička. Spíš román pro ženy a ani konec se mi nelíbil, vyznělo to lacině. Nechápu 84 %, za mě ne!!!

Misa.K1
včera

Knizka se cetla sama, bavila me. Jen ubiram jednu hvezdicku za 'odhaleni' uplne na konci, to tam podle me nemuselo byt, proste mi tam prebyvalo. Jinak super.

kristyna7259

Určitě perfektní zvrat v ději. Doteď netuším, jestli jsem byla první část knihy tak málo všímavá, nebo vše bylo tak brilantně zkryto. Doporučuji!

Pípasek

Bezvadný thriller s promyšlenou zákeřnou hrou na kočku a myš. Napínavé do poslední stránky.

koki.veru

Opět podobný příběh jako "Za zavřenými dveřmi" či "Poslední paní Parrishová", ale svým způsobem originální. Přečteno během chvilky a jsem ráda, že jsem tak krásnou knížkou ukončila čtenářskou výzvu :)

Samsullka

Překonala i Za zavřenými dveřmi!! A to je co říct.

ivousekk

Výborné, napínavé a hlavní motiv je hodně podobný Poslední paní Parrishové.
Tahle knížka je možná lepší v tom, že je v ní více odhalení. Jen možná to úplně poslední, Emino, bylo zbytečné. Každopádně se to výborně četlo.

snoopylady

Tak ta byla dost dobrá. I když mi v určitých pasážích připomínala Poslední paní Parrishovou, byla svým způsobem originální.
Na začátku mě trochu pletly pasáže, kdo co vypravuje, ale to se časem vysvětlilo a srovnalo.
Napínavý thriller, přečteno jedním dechem.

Danago

Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách.

Příběh Vanessy Thompsonové, kterou po letech manželství opustil manžel, ale proč to udělal? Měla na tom vinu Vanesa protože už o sebe nedbala a nebo jeho nová mladičká krásná snoubenka?

Hodně dobrý psychothriller, rozhodně to nebyla oddechovka. Hlavní zápletka je sice velmi často zpracovávané téma, ale tady je to zase zpracováno trochu jinak. Knížka je napínavá a místy dech beroucí .
I když první část je matoucí , já jsem se s toho musela trochu vydýchat , než mě to hlava pobrala. Přesto to byl podle mě dobrý tah, něco nového sice matoucího , ale zároveň překvapivého.
Celkově si myslím, že knížka je hodně dobře napsaná , trošku složitější na přemýšlení , ale za mě je to plus.

lencze

Příjemná oddechovka. Příběh mně nepřišel zrovna originální, obdobné téma bylo (dle mého názoru) lépe zpracováno v knize Poslední paní Parrishová a hůř v knize Za zavřenými dveřmi. Nicméně pár nečekaných momentů se objevilo jak v průběhu, tak na konci knihy, a celkově se kniha četla velmi dobře, takže ve výsledku hodnotím kladně.

Ivuska.09

Já se přiznám, že z této knihy jsem trochu zklamaná. Během čtení mi místy přišla až překombinovaná a trochu zmatečně napsaná. Obávám se, že tady skutečně platí to, že méně je někdy více. Jinak ale napínavá byla, to nemohu popřít.