Manželka mezi námi

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/big_manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 3.8759
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Motto

The Wife Between Us, 2017

Kniha Manželka mezi námi

Amitiel76

Ach jo. Tak tohle se vůbec nepovedlo. Tři čtvrtě knihy bylo tak nudný a utahaný, že jsem vážně myslela, že to ani nedočtu. A ta poslední čtvrtina, kde se to začalo tvářit trošku zajímavě, to už opravdu nezachránila.
Nechápu, jak právě tahle kniha mohla získat označení "Top thriller". To fakt ani omylem.
Přišlo mi, jako by se autorky inspirovaly z jiných knih, a chtěly sesmolit něco na podobné téma. Ale nějak jim to nevyšlo.
Románů s podobným příběhem, jsem přečetla už několik. Domácí násilí, psychický teror, navenek dokonalý a šťastný pár, ale za zavřenými dveřmi.... Ale tohle byla vážně slabota. Tři hvězdičky, víc ani ťuk.

Lenakanav

Moc se mi kniha líbila. Ten její rytmus, zajímavé zvraty, postavy živě vykreslené! Paráda. Thrillery nejsou mým nejoblíbenějším žánrem, ale kdyby byly všechny jako tento, nečtu nic jiného.

Michalka24

Knihu som pocuvala ako audioknihu. Zaujimavy a zamotany pribeh. Pacil sa mi.

Hakate

Nesouhlasím s většinou komentářů zde, mě se kniha líbila. Příběh Vanessy byl propracovaný a i když je téma otřepané přesto byl příběh originální s mnoha zvraty. Některé jsem odhalila, některé pro mě byly velkým překvapením. Styl psaní autorů je příjemný a velmi dobře se čte.
Těším se na další knihu autorů.

RonnieSmithx

Já už jsem knih, které mají být údajně nejlepší světové bestsellery, přečetla tolik, že už mě nic nepřekvapí. Kniha byla dobře napsaná, ale já se do ní i přesto nemohla začít, protože mě moc nezaujala. Chtěla jsem dát průměrné tři hvězdičky, ale autorky přicházely s novými a novými „zvraty", že jsem se kvůli překombinovanosti uchýlila k lepším dvěma hvězdičkám. Některé věci mi přišly odbyté a byla bych radši, kdyby byly v knize lépe vysvětleny a více se v příběhu věnovaly Richardově minulosti. Po knize bych už znovu nesáhla.

Belanna

Vůbec to nebylo špatné. Na začátku trochu zamotané, ale postupně se rozplétalo. Dvě časové linky vyprávění podtrhly celkové napětí a knížka se četla velmi dobře. A závěr, který jsem opravdu neodhadla :)

anezur33

Dobrá kniha.Super zamotaný příběh.

Aleh

Manželka mezi námi je psychologický thriller o nebezpečných partnerských vztazích. A jak se píše v anotaci, byť si budete myslet téměř cokoliv, pravděpodobně to stejně bude ještě jinak. Zajímavé, neotřelé, čtivé. Jak se ty osudy postav vzájemně protnou! A kdo právě tahá za nitky osudu? A pak epilog, který nám to vše objasní...