Panský dům

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Augsburg 1913 Mladá Marie nastupuje jako kuchyňská pomocnice v impozantní vile, sídle průmyslnické rodiny Melzerů. Zatímco si děvče ze sirotčince vydobývá své místo mezi personálem, panstvo si užívá zimní plesové sezony, v níž má být uvedena do společnosti nejmladší, krásná dcera Katharina. Jenom Paul, dědic rodiny, se drží stranou společenského mumraje – dokud nepotká Marii......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351412/pansky-dum-AvO-351412.jpg 3.8746

Panský dům 1.

Vydáno, Knižní klub

Die Tuchvilla, 2014

Kniha Panský dům

leontynka8898

Příběh hezky napsaný, není to zdlouhavé, jen na můj vkus moc podobností s Panství Downton

Vendula39

Kniha mě svým příběhem zaujala, i když jsem četla lepší bestsellery. Nejvíce mě asi zaujalo postavení personálu a panstva, hlavně to jaké mezi nimi byly rozdíly. Kniha se mi příjemně četla, už kvůli tématu a určitě ji doporučuji k přečtení, stojí to za to.

m_martina

Mě se kniha líbila a měla jsem ji přečtenou za chvilku. Určitě se budu těšit na pokračování.

adela5732

hezké čtení, mohu doporučit

Janaf

Pro mně příjemná oddechová četba. Nebyla jsem zklamaná.

Katka2382

No jo no,nenadchne,ale ani neurazí.Taková spíše červená knihovna.

ferdada

Dneska se medailičkou "Bestseller" označuje kde co. Pro někoho tato značka může být poněkud zavádějící. Protože ono slovo neznamená knihu z nejlepších, skutečně dobrou. Ale nejprodávanější. Z vlastní zkušenosti vím, že mezi těmito pojmy vskutku nemusí být rovnítko.¨
Tedy - kus takové pohádky před spaním mě nezabije, naopak, je lepší, než počítání nekonečného zástupu ovcí, nijak mě nepoznamená, nevyšťaví, nevyždíme, zkrátka neublíží. Za týden už asi nebudu vědět, kdo tu bojoval :-)

milena8281

Příjemné čtení. Jsem zvědavá, jak s dějem zamíchají světové události v 2.díle.

Past na dobrodruha
Past na dobrodruha