nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Knížka mohla obsahovat klidně min stránek jinak nebyla špatná.

25.04.2019 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Celou dobu napínave a hodně tajemství z Robertova života se odhalilo.

19.04.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět napínave Chrise Cartera se nejde nabažit a nejde přečíst číst dokud není konec. Popravy hodně drsne. A vrah vždy krok před policii. Kdyby se dalo dát víc než pět hvězd tak je dám jelikož Cartera je nejlepší spisovatel detektivek. Všude jeho knížky doporučuji.

08.04.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Super čtení. Napětí knížce nechybělo. Byla mi sympatická i Marni i vyšetřovatel Frank. Komplic vraha mi byl jasný skoro hned.

01.04.2019 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Chvíli trvalo než jsem se začetla, ale jsem ráda, že jsem knížku neodlozila. Byla napínavá a plná zvratu i když místy docela předvídatelné.

26.03.2019 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Krásně a vtipně napsané. Mě se knížka líbila byla plná humoru takže jsem se dost nasmala a zároveň i smutná.

22.03.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

dobrá detektivka.

16.03.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Skvělá knížka. Hodně smutný příběh

11.03.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Moc krásný příběh mám ráda příběhy Louisy Clarkové bylo by fajn,kdyby bylo ještě nějaké pokračování. Za mě super užasně čtivé

06.03.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Naprosto skvěle dokonale zvrácené. Vyrostl v rodině psychopatu tak těžko by z něj vyrostl normální člověk. Určitě si zaslouží nálepku světový bestseller. Nejvíc mě bavil deník, kde se odkrývá jeho minulost. Už se těším na druhý díl ten si určitě přečtu.

25.02.2019 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Čekala jsem něco víc chvíli trvalo než jsem se začetla. Pak se mi to líbilo to napětí a vše okolo psychiatra a jeho zmizelého syna. Trojice v domě mi šla na nervy. Jinak knížka napínavá fakt jsem se bála, ale plný počet hvězd nedám jen čtyři. Určitě si přečtu další knížky autorky.

21.02.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Opět super jen by tam mohlo být min nevěry. Jinak super knížka četla se sama a od srdce jsem se u ní zasmála.

17.02.2019 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Nádherně napsaná knížka. Mnohé mi to řeklo o lidech s PAS. Bylo to napsané očima sestry autistickeho chlapce. Během dne jsem měla přečteno

13.02.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Docteno během pár dnů a opet super mělo to spád. Snad nejhorší noční můra každého rodiče únos dítěte. Kim opět vyřešila skvěle případ. A konec mě teda dostal když odhalila třetího pachatele.

13.02.2019 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Kniha se dobře četla. Jen některé pasáže byli docela zdlouhavé. Zajímavé bylo prolínání minulosti se součastnosti někdy se nestačím divit co je v lidech za zrůdy. Hezky vysvětleno vše bylo až na konci a vrah ten mě teda docela překvapil asi bych neřekla, že zrovna tenhle člověk je vrah i když nakonci knihy jsem si řekla že vlastně to do sebe hodně zapadá.

05.02.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Oproti předchozím knížkam byla tahle knížka slabší. Vraha jsem věděla už od půlky knížky.

27.01.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opět super hodně dobře se knížka četla ????. Prostě Kim je super vyšetřovatelka.

23.01.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Námět dobrý fakt se mi to hodně líbilo a dobře se to četlo. Napínave to bylo tak od půlky knížky.

18.01.2019 4 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Četlo se to celkem dobře. Do poloviny nic moc pak to nabralo trošku grady. Určitě si přečtu i dívky z trajektu

14.01.2019 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět luxusní od začátku až do konce napínave. Nešlo odložit z ruky. A vrah mě teda hodně překvapil

10.01.2019 5 z 5