Sova

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

V lese kousek od Osla je v podivném hnízdě ze sovího peří nalezeno tělo sedmnáctileté dívky, jež se před tím ztratila z domova pro problémovou mládež. Případem se začne zabývat zkušený detektiv Holger Munch se svým týmem. Vyšetřování pro nedostatek stop začíná váznout na mrtvém bodě, ale pak IT odborníkovi z oddělení vražd záhadný hecker pošle nahrávku, jež odhalí znepokojivé podrobnosti o osudu zabité dívky; ve filmu se na okraji mihne silueta vraha převlečeného za sovu, nočního dravce symbolizujícího smrt... A patrání se roztočí na plné obrátky. Sova opět přináší promyšlenou, napínavou zápletku a proniká hluboko pod povrch lidské mysli stejně jako první Bjorkův román V lese visí anděl. Zároveň se v ní noříme hlouběji do soukromí detektivů Holgera Muncha a Mii Krügerové, které si díky veleúspěšnému prvnímu dílu řady již oblíbili čtenáři v řadě zemí. Spolu s tím, jak se snaží co nejrychleji rozlousknout zapeklitý případ a zastavit brutálního vraha, se oba vyšetřovatelé musí porovnat i s řadou výzev, které před ně staví jejich osobní životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/300909/sova-fMG-300909.jpg 4.11610
Série

Holger Munch a Mia Krügerová 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Plus
Orig. název

Uglen, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (488)

Kniha Sova

Přidat komentář
Lesandi
27. října

Po skvělém "Andělovi" mě zklamala. Začátek dobrý, i pár pasáží se mi líbilo (třeba popis syna, ktery nechápal matčinu smrt, ten byl geniální), ale jinak nic moc. Konec byl vůbec špatný.
Clona mě v knihkupectví zaujala obalem, ale nevím, už se mi od něj asi nechce nic jiného číst.

werewolf88
25. říjnaodpad!

Neskutečné zklamání po skvělém debutu V lese visí anděl.
Dialogy v této knize připomínají rozhovory dvou a více patnáctiletých dyslektických dětí, co už minimálně dva roky čuchají P6407.

Michla76
24. října

"V lese visí anděl" je a doufám, že u toho i zůstane, nejspíš autorovým "vrcholem". Pokud se ovšem můžeme o čemkoli takovém bavit v případě moderních a hojně vycházejících severských blbin, ze kterých "Sovu" určitě nevyjmu.

mirka2558
23. října

urcite odporucam velmi ma kniha bavila :)

alena4154
21. října

Kniha se mi líbila. Napínavé od začátku do konce. Konec mi bohužel přišel dost odbytý. První díl se mi líbil více. Každopádně na další se těším :-)

hrabalikoval
18. října

Kniha mě bavila. Musím říct, že styl psaní autora mě začíná cím dál tím víc bavit. Líbí se mi jak nejdřív nevíte proč tam nějaké část příběhu je a nakonci to dává obrovský smysl. V jeho knížkách není lehké uhádnout kdo je vrahem a to mě na tom baví. Jsou napínavé a udrří vás v ději dokud je nedočtet. No ja se jdu vrhnout na třetí díl a sérii se určitě později zase vrátím.

marillainwir
17. října

Jsem z knihy rozpačitá. Četla se mi celkem dobře, ale jak je níže v komentářích už napsané, všechny rozhovory a výslechy byly prokládané nekonečným “Co? Cože? Jak to myslíte?”, že to bylo pro mě až nervydrásající. Konec mi přišel odbytý, nedotažený. Pořád váhám, zda se pustit do další knihy.

Katulinka69
15. října

Kniha mě opět hodně bavila,myslím, že jsem se zamilovala do dalších detektivů.

1 ...