Clona

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

V horském jezeře je nalezena zavražděná baletka. Opodál stojí prázdný fotoaparát, v jehož čočce je vyryté číslo. O pár dní později najde recepční pochybného hotýlku v jednom z pokojů mrtvého saxofonistu. Stopy ukazují na stejného pachatele, který zanechává policii podivné vzkazy. Detektiv Holger Munch proto k případu přizve zkušenou vyšetřovatelku Miu Krügerovou. Společně musí zastavit vyšinutého vraha dřív, než si vyhlédne další oběť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398773/clona-124-398773.jpg 3.9869
Série

Holger Munch a Mia Krügerová 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Plus
Orig. název

Gutten som elsket rådyr, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (286)

Kniha Clona

Přidat komentář
jprst
12. listopadu

Proti "Sově" se autor výrazně zlepšil a sérii dotáhl do úspěšného konce, i když závěr mi připadal poněkud odbytý, jako by autora tlačil čas a nevěděl, co s tím. Ale i tak to byl dobrý příběh a za přečtení stál.

moudivlacek
09. listopadu

Děsivý příběh, kde tentokrát oběti dlouho nemají mezi sebou žádnou vazbu, neznámý motiv. Dlouho je bezradná i Munch i Mia. Nakonec se vše zvrtne do obřích rozměrů a případ je předán novému týmu, kde Mia nemá místo. Navíc Mia má Vnitřnímu oddělení odhalit kolegu Curryho jako drogového dealera. Tomu nevěří, navíc se dozvídá nové informace o mrtvé sestře, které se jí vůbec nelíbí. Když nový tým "dopadne svého vraha", vše je jinak, a někomu z kriminálky jde opravdu o život.
Napínavé, bez hluchých míst, má to spád. Skvělé zakončení této série.


ElikaS
08. listopadu

(+ SPOILER) Skvělý příběh, který mě chytil od začátku až do konce. Dokonce se mi líbil víc než předchozí díl - Sova. Ocenila jsem Miinu proměnu. Konec byl poměrně svižný a myslím, že minimálně závěrečná scéna v lese si zasloužila víc než jen "Nechci" a vše rychle utnout. Každopádně autor umí vystavět napínavé příběhy, které mají velmi zajímavou zápletku a neotřelou zápletku, takže si od něj v budoucnu ráda přečtu něco dalšího.

Disinka
03. listopadu

Pribeh opet paradni, jen tam proe chybel "mrazivy" zacatek jako byl v predchozich knihach...

Hanuja
29. října

Tak mám přečtenou celou trilogii a tenhle poslední díl byl nejslabší. Připadalo mi, že se příběh tak nějak vleče a přitom je dost chaotický. Je zde mnoho postav, až jsem místy nestačila stíhat kdo je kdo. Kniha je napínavá, vrah se opravdu ukáže až na posledních stránkách. Ale ten motiv všech vražd byl takový zvláštní.

Aya81
28. října

Mám trochu rozporuplné dojmy. Kniha má za mne + hodně napínavá, děj má spád, pachatel za mne fakt překvapivý, líbí se mi styl psaní. Naopak - zbytecne mnoho dějových odboček a postav, které sice dobře doplňují děj, ale nějak jsem se v tom ztrácela. A prostě SPOILER pořád jsou v případech zapleteni členové týmu, už je to nějak obehrané.

katerina7720
24. října

Kniha se čte moc dobře,jen konec mi přišel moc rychlý,tam trošku zklamání.

capricorn__
24. října

Detektivka není nutně špatně napsaná, mně se nápad celkem líbí - Samuel Bjork taky umí poutavě psát, první dva díly nasadily laťku poměrně vysoko, jenže co se mi nelíbí, je "vývoj" hlavních postav. Pokud někdo píše knižní sérii, čtenáři budou čekat, že hlavní postavy se nějak - jakkoliv - změní. Ať už k lepšímu nebo k horšímu, na tom vlastně nezáleží, člověk by po třetí knížce, která je napsaná s odstupem několika let, který se odrazil i v tom knižním světě, neměl mít pocit, že postavy jsou úplně stejné, nepřemýšlí jinak a se svými problémy nakládají stejně. To se mi nelíbilo...

1 ...

Doporučujeme

Vlak z Paddingtonu
Vlak z Paddingtonu
Třikrát soudce Ti
Třikrát soudce Ti
Nejsem z ledu
Nejsem z ledu
Polámané panenky
Polámané panenky