Clona

V horském jezeře je nalezena zavražděná baletka. Opodál stojí prázdný fotoaparát, v jehož čočce je vyryté číslo. O pár dní později najde recepční pochybného hotýlku v jednom z pokojů mrtvého saxofonistu. Stopy ukazují na stejného pachatele, který zanechává policii podivné vzkazy. Detektiv Holger Munch proto k případu přizve zkušenou vyšetřovatelku Miu Krügerovou. Společně musí zastavit vyšinutého vraha dřív, než si vyhlédne další oběť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398773/big_clona-124-398773.jpg 3.91200

Holger Munch a Mia Krügerová 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Plus

Gutten som elsket rådyr, 2018

Kniha Clona

Šárka88

Audiokniha
Chtěla jsem dát čtyři hvězdičky, začátek knihy byl slibný, dobře se to poslouchalo a vše bylo jasné. Jenže později jsem už nevěděla kdo kam zapadá a zas mnoho postav a motanice. Nenadchlo mě to, tento díl asi nejslabší ze všech a Sova nejlepší. Holger je svým způsobem chudák, když je v podstatě vše kvůli Mie, jako je tomu i zde.

Jenda75
13.12.2022

Tato kniha měla pěkný dějový spád. Děj na sebe krásně navazoval. Přišlo mi, že je napsaný lépe než předchozí autorovi knihy. Autor pomalu dozrává. Již nyní se těším na další jeho knihu.

petra5588
28.11.2022

Příjemné zakončení série, které se ale předchozím dvěma dílům nevyrovná. Četlo se to sice moc dobře, ale nemohla jsem se ubránit dojmu uspěchanosti, jako by se autor už chtěl co nejdřív posunout k novým námětům. Hlavně na konci už to byl vážně sprint, hůř se to sledovalo a zanechalo to ve mně poněkud hektický dojem...

Kanylka
08.11.2022

Zatím nejslabší z této série, přesto doporučuji

mirinda973
19.10.2022

Nějak si nemůžu pomoct, ale Clona se předchozím dílům nevyrovná. Ztrácela jsem se v postavách a celkově mě třetí díl až tak nenadchl.

Val
13.10.2022

Série děsivých vražd, jejichž oběti nespojuje na první pohled vůbec nic kromě toho , že je spáchal stejný pachatel. Naši staří známí Mia Krügerová a Holger Munch se pouští do vyšetřování, které s jedním z nich má společného víc, než by si kdy přál...
I přes lehký chaos v postavách a občas i situacích hodnotím opět vysoko. Pro Miu a Holgera mám prostě slabost :-)

slunicko1958
04.10.2022

Tento díl byl podle mého názoru nejslabší a nejnudnější. Ukrutně mě to nebavilo. První třetina knížky ještě ušla, ale potom jsem až příliš často kontrolovala, kolik stránek zbývá do konce. To se mi u "normálních" detektivek nestává.
Jsem ráda, že mám dočteno.

Jenny055
15.09.2022

(+ SPOILER) Nemôžem povedať, že tento tretí diel je horší ako tie predošlé, je veľmi podobný. Keby som čítala tento diel ako prvý, možno by sa mi nezdal slabší. Ale vrah a Mia? To už bolo priveľa. Myslela som, že si vyberie Holgerovu bývalú ženu :-)