V lese visí anděl

Holger Munch miluje vážnou hudbu, matematické hádanky a pokuřování cigaret. Kromě toho je policejní detektiv. Už se chystá do důchodu, v němž si tohle všechno užije, jenže Norskem právě otřásají podivné vraždy šestiletých holčiček, které někdo obléká do bílých šatiček a nechává v lese s cedulkou „Cestuju sama“ na krku. Munch se tak musí postavit do čela speciální jednotky a hlavně přesvědčit Miu Krügerovou, slavnou vyšetřovatelku, aby se vrátila do služby. Podaří se mu to? Dokáže Mia Měsíční paprsek, jak jí přezdívají norská média, vyřešit případ plný symbolů a slepých uliček? Vrah si s detektivy evidentně pohrává a celé Norsko se může jen strachovat, že se v lese objeví další malý anděl....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262107/big_holger-munch-v-lese-visi-andel-U0X-262107.jpg 4.33005

Holger Munch a Mia Krügerová 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Plus

Det henger en engel alene i skogen, 2013

Kniha V lese visí anděl

Mergirus
04. prosince

Myslím si, že příběh mohl být zpracován mnohem lépe. Začátek byl super, i když hlavní hrdinové byli předvídatelní. Ale pak se to začalo zamotávat a konec mě velmi zklamal.

Kubajzz
29. listopadu

Opět severská krimi, která chytne a nepustí. Knížka se dobře četla, určitě doporučuji a jdu na další díl.

Belanna
25. listopadu

Temná atmosféra, velmi dobře propracovaná psychologie, zajímavá zápletka.
Mrazilo mě po celou dobu čtení o to víc, že se příběh týkal malých dětí, resp. holčiček.
Na knize se mi líbilo, že se netýkala pouze případu jako takového, ale vcelku podrobně zde byly opsány i životy a problémy klíčových postav.

midloch
22. listopadu

Bohužel v minulosti jsem začal s druhým dílem a byl jsem z toho na rozpacích. Tohle bylo určitě lepší, ale třetí díl rozhodně číst nebudu.

Kicka
21. listopadu

Skvělá detektivka se zajímavým nápadem. Nepřestává se tam něco dít, možná až moc, že se člověk občas ztratí. Ale rozhodně se chystám na další knihy od autora.

Jara.v
20. listopadu

Trochu moc postav a měla jsem v tom zmatky, než jsem dala všechno dohromady, ale jak se děj postupně odvíjel tak to bylo opravdu čtivé a velmi napínavé. Akorát chvílemi dost drsné i z celkového pohledu tématu.

malen
01. listopadu

Já prvně četla Clonu, proto jsem věděla, co asi mám očekávat. Napínavé, čtivé, trošku možná chaos v postavách, ale líbilo

pavčape

Sečteno podtrženo, četlo se to velice dobře. Děj má spád a je celkem logický. Jak už psal někdo výše, dějová linka se sektou kdovíkoho tam ani nemusela být a nebo mohla mít více společného s dějem. Jakoby autor chtěl mít v knize co nejvíce pomatenců. Kdo bude jednou z unesených jsem tušila hned na začátku a nespletla jsem se. A také souhlasím s tím, že těch závislých detektivů na čemkoliv je vážně moc. HH už člověk tak nějak bere,tady to byl teda masakr,alkohol, prášky,deprese... No nevadí, další díl série si určitě přečtu.