Zloba

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/280204/zloba-KVg-280204.jpg 4.81066

Robert Hunter 6.

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, BB art

An Evil Mind, 2014

Kniha Zloba

Art82
včera

Prostě další hezká detektivka. Drsná Hantrovka k tomu není co dodat.

renataab

Napínavé a čtivé od začátku do konce, v knize nejsou žádná nudná místa, pořád se něco děje. Nad moje očekávání výborná kniha.

hana4834

Napinava kniha od začátku do konce a naprosto odlišná od všech knih co jsem zatím četla od autora

Zuzanka46

Detektivek jsem přečetla už hodně, ale tohle bylo opravdu něco! Naprosto skvělé čtení, které se tak liší od ostatních dílů s Robertem Hunterem. Všem doporučuji! Tohle si zaslouží víc než pět hvězd.

Mateska123

Napínavá kniha od začátku do konce skvělé čtení jedním dechem.

Dušanskej

Dalsi super kniha ktera se velmi dobre cte a je napinava od zacatku do konce

Juvka

Tohle je vážně krimi thriller. Od začátku knížky Vás to vtáhne do děje. Nikdy nevíte co přijde. Každá kapitola končí tak, že čtenář chce vědět jak to bude dál a proto ho nutí číst pořád a pořád. Knížku opravdu můžu doporučit.

pastelka53

Jedinečný díl ze série Roberta Huntera ...
Dostala se nám možnost nahlédnout do Robertovi třinácté komnaty a dozvědět se víc o jeho smutné minulosti.
Nahlédli jsme do duše a mysli sériového vraha. Z jehož krvelačnosti a nulového svědomí doslova mrazí.
Husí kůži znásobí i fakt, že je tento thriller založen na skutečných faktech a postavách, s nimiž se sám autor setkal za časů své praxe soudního psychologa.
Pocity, které ve vás kniha zanechá jsou nepopsatelné!