Zloba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/280204/zloba-KVg-280204.jpg 4.81110
Série

Robert Hunter 6.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

An Evil Mind, 2014

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (334)

Kniha Zloba

Přidat komentář
Mudry
20. března

V tomto díle Carter zjevně změnil svůj modus operandi a já se vlastně vůbec nemůžu rozhodnout, jestli se mi to líbilo víc nebo mín´. Nicméně i tak opět přečteno jedním dechem, takže nemohu jinak .... zase pět hvězd.

siginek9
17. března

Ja ho proste zboznuju ..... Fakt umi psat, tak , ze se taji dech, ze se bojite, tesite, tresete a tesite se na kazdou dalsi stranku a pritom se bojite te posledni ....... za me 1000x ANO

martinaandulka
08. března

Další v pořadí Carterovka a opět dost napínavé,brutální,vyšinuté a překvapující.

Hell_Rihova
06. března

U téhle knížky jsem byla skoro od začátku hned naštvaná, protože jednání jedné z hlavních postav mě opravdu vytáčelo, ale přesto to k příběhu pasovalo. Tento díl mi přišel zapeklitější, než předchozí, ale užila jsem si ho. Příběh byl propracovaný i do těch nejmenších detailů. Autor nás napíná a na konci přijde rozuzlení a vše do sebe zapadne. Byla jsem napnutá a místy i dost překvapená.

Ilirea25
02. března

Tohle byl úplně jiný Carter. A bavil mě sakra hodně. Konečně vyšel ze své šablony. Jde to psát i jinak.

Vlak7
01. března

Hodně mi tato kniha připomínala stylem Kepplera a jejich Joonu. Svižné, napínavé, výborné!

Art82
23. února

Prostě další hezká detektivka. Drsná Hantrovka k tomu není co dodat.

renataab
21. února

Napínavé a čtivé od začátku do konce, v knize nejsou žádná nudná místa, pořád se něco děje. Nad moje očekávání výborná kniha.

1 ...