Zloba

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/280204/zloba-KVg-280204.jpg 4.7577
Série:

Robert Hunter (6.)

Originální název:

An Evil Mind (2014)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (183)

Přidat komentář
Mergirus
13. srpna

Naprosto uchvacující knížka. Když už jsem si myslela, jak to bude, znovu přišel autor s něčím novým a překvapujícím. Udržel mou pozornost od začátku do konce. Kolikrát jsem chtěla přeskočit kapitolu, jen abych se dozvěděla nakousnutou informaci. Knihu vřele doporučuji.

barusak1
07. srpna

Skvělá kniha. Co jiného by se dalo od Cartera čekat

Vladísek
29. července

Moje druhé setkání s Robertem Hunterem a opět nemám slov. Tohle je prostě chlap, který ztělesňuje snad všechny klady, na které jen člověk může pomyslet. Chlap, kterého si chtě nechtě musíte oblíbit. Kniha byla opět napínavá od samého začátku, takový seznam zvráceností by snad normálního člověka nemohl vůbec napadnout. Pokud je tohle podle skutečnosti, pak můžeme jako čtenáři být rádi, že se vše odehrávalo až v daleké Americe. No, hodnotím opět vysoko a těším se na další knihu, o kterou, jen co to půjde, opět rozšířím řady své knihovny!

MirkaProk
25. července

kniha podle skutečné události, tak to je celkem děsivá představa, jaké lidi chodí mezi námi. Jinak samozřejmě kniha za mě bomba, ostatně jako všechny knihy od Cartera

Adelajda_4
23. července

Ufff, tak to byla síla! Nejděsivější na tom všem asi je, že kniha byla napsána podle skutečné události. Nejdřív jsem si myslela, že mě to nebude bavit, protože vraha jsme prakticky znali hned od začátku, ale opak byl pravdou, postupně jsme začali rozplétat klubko jeho života, až došlo k úplnému vyvrcholení, při kterém jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Musím přiznat, že jsem si myslela, že jsem dost otrlá, ale tady jsem se teda fakt bála a ten konec jsem musela teda vydýchat!

Lajbor89
22. července

Tento díl byl opravdu super. Doporucuji.

Lilithen
17. července

Zprvu jsem byla knihami od Chrise Cartera nadšená, s každou další knihou mi však více vadí autorův styl, který mi přijde takový povrchní a až moc okatě se snažící budit v čtenáři negativní emoce.

oleg
13. července

Jsem ráda,že jsem náhodou narazila na tohoto autora v levných knihách a po přečtení,jsem ihned začala dokupovávat ostatní.Zloba byla bomba,četla jsem do noci,dokud nebyl konec,nemohla jsem ji odložit,neuvěřitelné a zase jiná režie,to je Pan spisovatel,to si člověk počte a rozum zůstává stát.....

Bobina74
12. července

Tak tohle rozhodně a opět ano. No páni, to byl teda nářez. Už jsem si u tohoto autora zvykla na preciznost a jsem ráda, že mně opět nezklamal. Trochu jinak napsané než předchozí díly, ale za mně fakt dobrý.
P.s. Autor, který na prvních stránkách prozradí vraha a i přesto napíše tak napínavou detektivku...smekám a ohýbám svůj hřbet hluboko k zemi.

Serenity
09. července

Jako vždy pan Carter nezklamal. Ještě že jsem knihu četla o dovolené a mohla nerušeně hltat stránku za stránkou bez odkládání. Jen občas nechápu, co člověk musí nosit v hlavě, aby psal takové knihy.

Kája95
09. července

Carter patří mezi mé oblíbené autory, přečetla jsem asi 5 knih ale i přesto že jsem dala 5hvezdicek tato kniha bude poslední. Je to až moc drastická četba a přijde mi že se opakuje. Hunter vždycky vyhraje ...

alcan
04. července

Kniha velice čtivá a zábavná. Doporučuji pro všechny milovníky kriminálek.

saez
03. července

Trochu kopírka Hanibala, ale pořád mě baví Cartera číst.

Mišutamyš
01. července

Tato kniha je oproti autorovým ostatním psána jinak a pro mě byla asi nejlepší. Možná proto, že tenhle magor mě vyděsil ze všech nejvíc. Klobouk dolů, hned na začátku znáte vraha, přesto knížku nemůžete odložit a potřebujete vědět, co bude dál.

veselaa
01. července

Carter opět nezklamal,tento díl se mi líbil hlavně proto,že jsem se více dozvěla o minulosti detektiva Roberta.Jinak opět děsivý,zajímavý,napínavý,poutavý,nemilosrný,dojemý příběh.Motiv a pouto,které váže pachatele k Robertovi je chvílemi děsivé.Kniha se moc dobře četla a je mi líto,že nemohu přidat hvězdičku k hodnocení.

busmil
27. června

Zatím nejlepší z celé série, výborné - za dva dny přečteno!

marketa1933
18. června

Tak to byla jizda.

Rolcinka07
15. června

Super jako vždy Carter.

Zlatinka.Emilly
12. června

Propracované to má Carter velice dobře. Ale ten obsah … krutý nemilosrdný vrah, který se kochá pohledem na utrpení druhých. Za mě šílené psycho!!

3lobit
11. června

Na moj vkus autor prilis kopiruje Mlceni Jehnatek. Neoriginalne.

sun.from.ibiza
23. května

Nechce se mi věřit, že je to založené na pravdě. Máte prosím někdo nějaký odkazy? Případně prosím o PM.

Ohledně knihy. To bylo něco! Dlouho jsem necítila tak nepříjemné pocity. Vrah mě fascinoval, je děsivé, že někdo takový se může pohybovat mezi námi. Ještě že už přítele mám (já vím, já vím, nikdy nevíte, co se z něj může vyklubat).
Hunter jako vždy skvělý, pomalu dávkuji sérii s ním a netěším se, až se dostanu na konec. Protože tahle série je jedna z mála, co mě ještě dokáže trochu vyděsit. Zrůdnosti, které v knize občas popisuje jsou až za hranicí toho, co bych dokázala vymyslet. Smekám před autorem a raději nechci vědět, jak vypadá jeho sklep.

Kdybych mohla, dala bych ještě hvězdu navíc. Opravdu geniální kniha.

787terka
22. května

Skvěle popsané myšlení vraha a jeho psychiky

Danago
21. května

Detektiv Robert Hunter je tentokrát požádán o pomoc samotnou FBI, která zatkla muže podezřelého z dvojnásobné sadistické vraždy a ten nechce mluvit s nikým jiným než s detektivem Hunterem. Vyšetřování odhalí vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Ve tomto příběhu odhaluje i detektiv Hunter svá tajemství a ta otevírají staré rány z jeho minulosti.
Šestý díl série je napsán úplně jinak než předchozí díly. Víme pachatele i co udělal , ale zjišťujeme jeho motivy a také šokující podrobnosti z pachatelova života i ze života detektiva Huntera. Přesto je knížka napínavá a šokující . Navíc autor v úvodu uvádí, že tento díl je inspirován skutečnou událostí, takže to není pouhá fikce.

Marunator
17. května

Tak tenhle díl se Carterovi fakt povedl. Myslím, že se mi zatím z celé série líbil nejvíc. Geniální :)

alexis818
15. května

Tak tohle bylo fakt super.Zatím úplně nejlepší krimi co jsme kdy četla.Carter je skvělý spisovatel,umí naprosto pohltit a vtáhnout čtenáře tak,že ani nedýchá.Hlavně at píše dál a hodně,už mi zbývají přečíst jen dva díly a co pak,bude mi chybět.

March
13. května

Kniha neměla chybu, pri představě, že takový individua běhají po světě.....no, masakr.
Občas jsem i během čtení přestala dýchat:-)
Oceňuji, že jsem v knížce nenašla žádné zbytečně pasáže, mělo to prostě grady.

Twinny
12. května

No, tentokrát jen 4*. Nebyl to špatný díl, jenže tam nebylo to NĚCO, co mě u ostatních drželo a já se snažila číst pomalu, abych z toho něco měla.

SPOILER!!
Chyběl mi tam Garcia, ale o to nešlo. Taylorová mě štvala. Zajímavý byl obrácený průběh pátrání. Obyčejně se dostáváme od obětí k vrahovi, tady je tomu naopak.
Oceňuju (konečně) další podstatný díl Hunterovi minulosti.
KONEC SPOILERU

simi12345
11. května

Tahle kniha mě ze všech dostala uplně nejvíc! Napínavá a přečtena jednim dechem. Carter je pro mě naprostý top v detektivkách. Už aby zase nějaká kniha vyšla :)

cetriolo
11. května

Tohle byla JÍZDA!!! Úplně jiná než všechny dosavadní knihy. Možná škoda, že Carter víc neexperimentuje, protože tady dokázal že to sakra umí!! :)

petra1394
09. května

Za mě doposud nejlepší díl. Četla jsem postupně jak jdou knihy za sebou a toto mě bavilo snad ze všech nejvíc. I když je vrah téměř od začátku známý, kniha byla skvělá. Těším se na zbývající díly, ale toto bylo vážně famózní