Já jsem smrt

Já jsem smrt obálka knihy
Mé hodnocení:

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302812/ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 4.71254

Robert Hunter 7.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, BB art

I am death, 2015

Kniha Já jsem smrt

šipek

Tak opět mě můj oblíbený autor nezklamal. Jeho knihy mají jednu velkou nevýhodu moc rychle se čtou a čtenář je hned na konci. Opět brutální jízda plná napětí a do posledního detailu popsaný průběh vražd jak je u tohoto autora zvykem. Mohu jen doporučit.

julka4940

Uuuf, tak toto bola teda jazda. Fakt netuším, kde chodí Carter na tie nápady na svoje knihy. Po (skoro) každej prečitanej knihe som si povedala, waw tak tá bola najlepšia, no musím povedať, že táto bola zatiaľ pre mňa topka. Áno, sú tam nechutné a detailné opisy vrážd, ale tak nejak to asi k nemu patrí a ja som si už asi zvykla :D nuž Carter je pre mňa majster pera :) teším sa na ďalší príbeh s Robertom a Carlosom

Jerry H

Pocity z knihy zajímavé, zaskočila mě až neuvěřitelná čtivost, nebo jak to nazvat, což jsou vlastně skoro všechny knihy tohoto autora. To popisované mučení a trýznění bylo až někdy nechutné a taky nevím, kam na ty "nápady" chodí, ale asi se moc nebudu mýlit, když jeho další kniha bude ještě brutálnější. Jo a vraha jsem taky neodhalil :-)

martina2540

Kniha se mi moc líbila pro svou čtivost, konec jsem nečekala.

petulik330

Další s děsivé knihy o sériovém vrahovi který řádí v Los Angeles.
Tentokrát se detektivové Robert a Carsia vydávají po stopách brutálního vraha, který si s nimi hraje na kočku a myš.
Odhalení vraha bylo pro mě naprosté překvapení. Ani v nejmenším jsem to nečekala. Po vysvětlení důvodu, proč vraždy páchal se ani moc nedivim. Policie o FBI vraha zklamala a teď se snaží o to, aby ho odhalili. Nakonec se to podaří, ale několika lidí to bude stát život.
Kniha je opět velice napínavá, nechybí jí brutalita, jak jsme u toho autora zvyklí a také plno hádanek, které mají pomoci odhalit vraha. Mě se to ale nepodařilo. Klobouk dolů kdo vraha odhalil než hlavní hrdina. Můžu jen doporučit. Jen to není pro slabší povahy.

petraj30

Ano, ano... po minulé odbočce se opět vracíme do starých známých kolejí vyšinuté a nechutné brutality.
Chris Carter má svůj nezaměnitelný styl psaní. Pokud si na konci kapitoly přečteme nějakou vulgární poznámku nebo nějaký příkaz, bude to hodně napínavé. Nicméně než se dobereme ke konečnému jádru věci musíme si ještě přečíst tři kapitoly o hledání parkovacích míst, vyhýbání se kolemjdoucích nebo životopis další oběti:-) Ale zkuste to nečíst. To prostě nejde. Jsou chvíle, kdy bych tu knihu nejraději rozcupovala na malilinkaté kousíčky:-)
Další mimořádně odporný díl, který jsem musela do slova a do písmene rozdýchávat. Po tom, co jsem už všechno četla, bych se už nemusela divit každé blbině, ale přijde nějaká kniha od Cartera a ta mě spolehlivě posadí na zadek.
Bylo to dokonale zamotané, ale na konci mi to bylo moc líto. Takže vlastně opět (ale jen lehce) soucítím s vrahem. Je to hodně surový díl, ale ten počet obětí je pořád malý. Vím že to dohání ten popis, ale přišlo mi to trochu táhlejší. Nicméně si nedovolím dát méně hvězdiček. Hunter a Garcia jsou skvělí.

Pavcitko

Četla jsem nyní jako několikátou v řadě a nemůžu se ubránit pocitu, že tato kniha je nějak dějově i obsahově slabší. Asi už jsem zvrácenější něž sám autor :-D Nějak se mnou ty vraždy necukaly a navíc mi přišla dost krátká a závěr tak nějak bez velkého finále. Nicméně špatná nebyla, nebudu zabíhat do detailů a raději se pustím do dalšího dílu.

Mája777

Uf, dočetla jsem. Ale tohle byla síla. Několikrát jsem chtěla knihu odložit. Tolik brutality a násilí, to už na mě bylo moc. Opět jsem některé pasáže přeběhla rychlostí blesku, neměla jsem na ně. Kde se to v autorovi bere? Opravdu by mě to zajímalo. Celou dobu jsem si říkala, že tímto dílem s panem Carterem končím, dokonce jsem poprvé uvažovala o tom, že knihu nedočtu, ale možná mu ještě dám šanci. Někdy v budoucnu.
Za zmíněnou brutalitu musím nějakou hvězdičku ubrat, jinak ale zápletka opět skvělá a Robertovi s Carlem stále fandím.
(22. 2. 21 - 7 080 - 19)