Já jsem smrt

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/302812/ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 4.7963
Série

Robert Hunter 7.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

I am death, 2015

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (264)

Kniha Já jsem smrt

Přidat komentář
Pajuška59
předevčírem

Nikdy nezklame :)

Strnady095
předevčírem

... nějak se bojím dalšího dílu :-)) ... chlapci se ta brutalita, zdá se mi líbí, a dost přidává na síle...

evilunicorn
26. března

Ano,je to brutální a odpudivé a způsob vyprávění je přímočarý a s ničím se moc nemazlí.Ale přece jen mi to přijde pro daný žánr málo.Vyšetřování je dost ploché,Garcia mi přijde spíš jen do počtu.Takových 65%, kniha na dvě odpoledne,když si chcete vyčistit hlavu nějakou jednohubkou.

janicka12362
25. března

Uplne perfektni, jsem v soku, hodne brutalni, smekam pred Carterem, kde se to v nem bere ty napady???

Mudry
21. března

Vždycky si říkám, že další díl už nemůže být brutálnější, ale může....

martinaandulka
11. března

Já jsem smrt je další Carterovka,která je opět plná násilí,zvrácenosti a preciznosti vraha.Jestli spisovatel čerpá ze své pracovní zkušenosti kdy 10 let pracoval tak to je síla,že někdo může být toho vůbec schopný... .

Skripi
19. února

Je to proste romantik. :D Až sa čudujem ako niekoho normálneho môže napadnúť také množstvo násilných vrážd. :) Prečítať sa to dá na jeden dúšok.

Jandýs
09. února

Další skvělý díl, první, ve kterém jsem měla takový pocit, že vím o někom podezřelém a domněnka byla správná, i když jako vždy brilantně a překvapivě zakomponována do rozuzlení případu.

1 ...