Já jsem smrt

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/302812/ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 4.7729

Robert Hunter (7.)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, BB art

I am death (2015)

Kniha Já jsem smrt

nicole1990

Opět síla přečteno během chvilky nejde prostě odložit. Musela jsem vědět jak to dopadne. Vrah mě teda překvapil a to hodně. Musím říct, že jsem kolikrát měla sto chutí knížku odložit jelikož vraždy byli hodně morbidní a vrah byl vždy krok před policii. Nejvíc mě stejně dostalo čím si prošel ten malý kluk to pro mě bylo nejhorší u toho jsem brečela. Když je v tom malé dítě to je pro mě hrozne.

helioptile

První Carterova detektivka, která se mi dostala do rukou, a musím říct, že si brzo přečtu další. Famózní práce, příběh skvěle vypracovaný, napínavý a morbidní tak, že mi běhala husí kůže, a to už jsem četl a sám napsal ledacos. Carter na mém pomyslném žebříčku autorů vyletěl díky tomuhle hodně vysoko. Tohle je mistrovská ukázka žánru. Skládám poklonu. Matěj Soukup.

NADEI

Nemám už co dodat - opět vynikající !

minirock

Ano, je to skvělá kniha, výborně se čte, nejde od toho odejít ale Carter má prostě tu pomyslnou laťku kvality tak vysoko že napsat to někdo jiný, dám mu pět, jemu ale za tuhle knížku dávám jen čtyři hvězdy. Četl jsem od něj lepší, napínavější, proto hodnotím níže. I tak je to ale nadprůměrný thriller ovšem pár míst jsem buď špatně pochopil nebo to nebylo dostatečně vysvětleno. To mi ovšem nebrání v těšení na další jeho knihu.

Katulinka69

Tohle je prostě mazec,knížky od Cartera mi dávají úplně všechno-krátké kapitoly co navazují na sebe,žádné sáhodlouhé omíláni,napětí,zápletky...jediné co mi vadí,že se nedá knížka odložit a brzy je docteno????

jaroiva

Dost dobrý, i když jsem si zvykla z předešlých dílů na lepší :)

minimonisek

Další skvělá kniha od spisovatele s velkým S pana Cartera. Skvěle vymyšlený příběh doplněný dvojicí detektivů Huntera a Garcii. Zjistila jsem, že detektivky teď řadím hodnocením podle Cartera a málokterá se mu vyrovná. Doporučuji.

souc

Miluju všechny jeho knihy❤️ Nikdo nebude lepsí než on a jeho díla.

sérioví vrazi

Chris Carter