Já jsem smrt

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/302812/ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 4.7931

Robert Hunter 7.

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, BB art

I am death, 2015

Kniha Já jsem smrt

Skripi

Je to proste romantik. :D Až sa čudujem ako niekoho normálneho môže napadnúť také množstvo násilných vrážd. :) Prečítať sa to dá na jeden dúšok.

Jandýs

Další skvělý díl, první, ve kterém jsem měla takový pocit, že vím o někom podezřelém a domněnka byla správná, i když jako vždy brilantně a překvapivě zakomponována do rozuzlení případu.

mekkinka

Morbidni až chvílemi nechutné, tam jsem přeskakovala řádky .... ale konec zajímavý ....

cca

Tohle byl zatím nejtemnější díl série. Je to první díl, u kterého jsem tušila jak dopadne, ale stejně jsem celou dobu doufala že to přeci jen bude jinak. Nebylo, a přesto mě rozuzlení šokovalo. Hodně brutální, nechutné a strašně smutné, až si člověk říká, jak vlastně autora napadne něco takového napsat. Úplně mě to dostalo, a proto bych řekla že to byla dosud nejlepší Carterova kniha.

miretti

Pan Carter prostě umí. A ani mi nevadilo, že jsem omylem přeskočila jeden díl ze série. U této to vůbec není na škodu. Jako vždy dost brutální , ale ne tak, že by se v tom autor s chutí vyžíval , spíš věcně ( i když brutálně ) popisuje dané hrůzné vraždy. Jako vždy skvělé duo Roberta a Carlose. A vrah opět z kategorie velmi nečekaných. Ani v této knize jsem ho neuhodla, a to si myslím, jak už knihy znám. Autor je podle mě špičkou daného žánru a rozhodně mým favoritem.

alnahu

I když byl tento díl hodně morbidní,přesto jsem musela číst dál a dál.Kniha je psána v krátkých kapitolách ,takže se čte velmi rychle.Závěr byl pro mě docela urychlený , skok v čase o sedm let,mě také moc nesedl.
Dopisy psané Hunterovi psané krví-byly děsivé,skládaly se ze tří slov: JÁ JSEM SMRT

Jack Bauer

Carter se s dalším pokračováním této série neustále zlepšuje. Tento díl byl velice nechutný, šokující a i když snesu cokoliv, detailní popisy vražd a mučení jak fyzického tak i psychického mě dostalo. Tentokrát jsem bohužel hned uhádl, kdo bude vrah, ale ten skok v čase a závěr knihy mě moc nesedl. Přesto dávám opět plný počet. Jsem zvědavý s čím ještě horším autor vyrukuje příště. Může být snad ještě něco horšího?

suzziemusta
30.12.2019

Přiznávám, že to je první díl s Hunterem, který mě nějak nezaujal... Asi je to z velké míry týráním dítěte v knize, ale i tak nějak celkově. Možná už bylo Cartera moc... Nevím. Měla jsem ve čtení i větší prostoje a prostě jsem to nehltala tak, jako předchozí díly. Bohužel tentokrát jen tři hvězdy...