Hovor se smrtí

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341853/hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 4.7867

Robert Hunter 8.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, BB art

The Caller, 2017

Kniha Hovor se smrtí

Astarothh
dnes

Opět famózní Carter nezklamal!! Napětí od začátku až do konce! Geniální dílo!

1Makina1

Tento díl jsem hltala stránku za stránkou. Skvělé promyšlené, chvílemi hodně brutální, ale to u Cartera není žádná novinka :)

martinaandulka

Tento díl mi přišel děj podobný jako v předešlích dílech a proto ubírám hvězdičku,jinak super.

Skripi

Zase super. Jediná vec mi vadila a to SPOILER: že ako sa na konci Hunter vydá k vrahovi sám. Veď napínavo sa to dá skončiť aj tak aby to nebolo tak očividne trápne.

SpeeDeeX

Super jako vždy, prostě klasický Carter. Čtivý, napínavý, morbidní ale hodně podobný předchozím dílům, což mi sice nějak extra nevadilo ale chtělo by to už změnu :)

alnahu

Opět napínavý příběh-tentokrát si vrah vybírá své oběti na sociálních sítích a po té je navštíví doma a tím pro oběti nastane peklo ,které jim způsobí vrah ,který si říká Démon.Autor umí vtáhnout do děje i když jsou jeho zápletky opravdu děsivé,přesto jsou čtivé a nemůžete se odtrhnout.

Greenfingers

Kniha nepostrádá napětí a krátké kapitoly jí dodávají údernost. To je zhruba všechno, co hodnotím kladně.
Na druhé straně mi nepřipadá celkem reálné, jak vrah provozuje své brutální, místy perverzní činy. Rukopis autora je snadno zapamatovatelný, s každou novou knihou pouze "přitvrzuje", což se mi příliš nelíbí.

hana4834

Dobra kniha jen na autora málo drastická