Hovor se smrtí

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341853/hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 4.8684

Robert Hunter (8.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art

The Caller (2017)

Kniha Hovor se smrtí

maličkán

Jako všechny knihy ze série zase perfekt. Další díl už bohužel nemám, musím sehnat Galerii mrtvých.

Lolila

Perfektné, originálne, desivé....od začiatku do konca, žiadne hluché miesta, sympatické hlavné postavy, stupňujúce napätie....
Na konci sa dozviete, prečo sa to vlastne všetko deje, motív vraha a chvíľu máte aj pocit, že ho chápete,....ale...niečo také nemôže byť ospravedlniteľné.
Výborná psychológia postáv, ich správania sa...... Chris Carter je skvelý spisovateľ.

Colletka

Pro mě zatím nejslabší díl.

miretti

Moje první setkání s panem autorem a sympatickou dvojicí detektivů, kdy jsem si nevšimla, že se jedná o sérii knih. Naštěstí to nijak nevadilo a já mohu jen smeknout. Autorův styl je dokonalý, vyhovují mi krátké kapitoly. A i když popisy vražd jsou na můj vkus až moc brutální, zde ráda odpouštím . Ostatní je totiž bravurní a já mám nového oblíbence.

mimi55

Čtu rychleji, než autor píše, ach jo.

PavkaHu

*** spoiler *** Škoda, že autor víc nevyužil nájemného zabijáka. Těšila jsem se na souboj rychlosti a důmyslnosti. Tak snad příště.

pavlina9305

Cartrovina... jedním dechem, jako vždy.

2079

Třetí hrob přímo před nosem
Třetí hrob přímo před nosem
Pentagram
Pentagram

krev pomsta psychologie thrillery sociální sítě

Chris Carter
italská, 1965