Hovor se smrtí

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341853/hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 4.7867
Série

Robert Hunter 8.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, BB art
Orig. název

The Caller, 2017

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (253)

Kniha Hovor se smrtí

Přidat komentář
Astarothh
dnes

Opět famózní Carter nezklamal!! Napětí od začátku až do konce! Geniální dílo!

1Makina1
25. března

Tento díl jsem hltala stránku za stránkou. Skvělé promyšlené, chvílemi hodně brutální, ale to u Cartera není žádná novinka :)

martinaandulka
19. března

Tento díl mi přišel děj podobný jako v předešlích dílech a proto ubírám hvězdičku,jinak super.

Skripi
16. března

Zase super. Jediná vec mi vadila a to SPOILER: že ako sa na konci Hunter vydá k vrahovi sám. Veď napínavo sa to dá skončiť aj tak aby to nebolo tak očividne trápne.

SpeeDeeX
16. března

Super jako vždy, prostě klasický Carter. Čtivý, napínavý, morbidní ale hodně podobný předchozím dílům, což mi sice nějak extra nevadilo ale chtělo by to už změnu :)

alnahu
11. března

Opět napínavý příběh-tentokrát si vrah vybírá své oběti na sociálních sítích a po té je navštíví doma a tím pro oběti nastane peklo ,které jim způsobí vrah ,který si říká Démon.Autor umí vtáhnout do děje i když jsou jeho zápletky opravdu děsivé,přesto jsou čtivé a nemůžete se odtrhnout.

Greenfingers
08. března

Kniha nepostrádá napětí a krátké kapitoly jí dodávají údernost. To je zhruba všechno, co hodnotím kladně.
Na druhé straně mi nepřipadá celkem reálné, jak vrah provozuje své brutální, místy perverzní činy. Rukopis autora je snadno zapamatovatelný, s každou novou knihou pouze "přitvrzuje", což se mi příliš nelíbí.

hana4834
24. února

Dobra kniha jen na autora málo drastická

1 ...