Hovor se smrtí

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341853/hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 4.7838

Robert Hunter 8.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, BB art

The Caller, 2017

Kniha Hovor se smrtí

biairicia

Cartera prostě nejde nemilovat. Jeho knihy jsou BRUTUS, ale tak dokonale napsané. Hunter je trošku superman, ale i tak ho prostě žeru! Dvěma věcmi mě Carter v této knize úplně dostal: třetí obětí a příběhu kolem ní (tak nějak jsem doufala) a úplným koncem v kavárně :)

pavlinka0250

Opět dokonalost. Chris Carter je opravdu sázka na jistotu, hlavně ať píše dál, protože by byla škoda přijít o tak skvěle napsané knihy.
Nechápu kam chodí na ty zápletky.
A divím se, že na motivy jeho knih, ještě nejsou natočeny filmy.
*****

postrach

Skvela od zacatku do konce...

monte

Skvělé, jako vždy

Pavel83

Carter opět nezklamal. Další z jeho skvělých detektivek...

Jack Bauer

Chris Carter se v každé knize neustále opakuje, ale to neubírá na čtivosti. Hunterův profil, že byl zázračné dítě, že mu umřela matka, že si vychutnává jednosladovou whisky, stále dokola to samé a vždy nakonec na to jaký je Hunter superman vleze do jámy lvové. Ještěže příběh je vždy jiný, mnohdy brutálnější než předchozí. Zde jde o to, co vše lidé prozradí o sobě na sociálních sítích i když je to naprosto bezvýznamné, vrah toho využije. Opět velice čtivé, že se musí obracet stránka za stránkou a u Cartera mě kupodivu nevadí ani zbytečné tlachání u jednosladové whisky a seznamování se s různými ženami jako mě to vadilo v předchozí knize od H.Fieldsové, kterou jsem nemohl dočíst i kdyby byla dál sebenapínavější.

berila

Toto je autor podle mého gusta. Chytne už na první stránce a nepustí. Zatím nikdy nezklamal, ono se ani nelze divit. Když kouknu na žebříček thrillerů, tak má mezi prvními jedenácti knihami hned čtyři a to už o něčem svědčí.

krejcovka76

Další Carterovka v řadě a opět pro mne překvapení, na jaké způsoby smrti a hlavně pomsty může autor přijít. Příběh mě opět zcela pohltil a dokonce i zasáhl a na konci jsem rozuměla důvodům proč a jak a "odpustila" vykonavateli pomsty.