Galerie mrtvých

Galerie mrtvých obálka knihy
Mé hodnocení:

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění. Vítejte v Galerii mrtvých....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388018/galerie-mrtvych-9gG-388018.jpg 4.7931

Robert Hunter 9.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, BB art

The Gallery of the Dead, 2018

Kniha Galerie mrtvých

Magie233

Carter mě fakt BAVÍÍÍ!!! Opět skvělá jízda. Každá kniha jiná. Kapitoly jsou psány velice čtivě, gradují a jsou zakončeny tak napínavě, že musíte číst hned dále. Dokonce jsem jednou nevydržela a musela se podívat o dvě kapitoly dále, alespoň na dvě věty, co se stalo. Huntera jsem si velice oblíbila a jsem ráda, že Garcia dostal v tomto příběhu větší prostor a stává se tak rovnocenným partnerem Roberta. Knihu jsem si parádně užila. Děkuji, mistře Cartere.

misowi84

Po GALERII MRTVÝCH jsem si řekl, že si dám od Cartera menší pauzu.
Oddech od brutality..
Ale ten KONEC ??? To jako vážně ???
To nevydržím !!!
Pauza se odkládá a jde se na Nenávist !

Kate72

Tak asi tady nemusím nikomu vysvětlovat, jak jsou knížky Chrise Cartera pro člověka náročné. Přečtete si prvních pár kapitol a už se vezete. Čtete a čtete a je vám úplně jedno jestli je ještě večer, nebo už je ráno, prostě to musíte dočíst a dozvědět se, co je to zase s prominutím za"magora".

josska

Kniha opět super,ani jsem nečekala něco jiného,,,čtivé,má to spád,i když jsou některé kapitoly delší,,knihy mě baví,těším se na další díl,,,pět hvězdiček jinak to ani nejde...

alibaba72

Chris Carter nikdy nezklame. Opěr super čtení.

Lethania

Vau! To byla teda jízda, na kterou ještě dlouho budu vzpomínat. Robert je zpět a neztrácí nic ze své mimořádné brutality a sadismu.
Zpočátku mi trvalo se do příběhu začíst, ale pak se vyšetřování rozjelo tím správným a napínavým směrem. A konec stál za veškerý čas, který jsem knize obětovala. Teď už mi nezbývá nic jiného než se vrhnout na další díl. Doporučuji!

Fanda74

Knížky Chrise Cartera mě vždycky vtáhnout. Možná trochu překombinované, ale asi proč ne :-)

simona g.

Carter. Prostě Carter. Já jeho knihy můžu. Supr napínavé čtení, místy fuj a blé, ale peckaaa! Umí!!! Co knížka, to rychlé čtení, které jde samo, nic se netáhne a v noci se jeden málem bojí jít na wc po tmě :). A jde se na další Carterovku, yipiyayeeee!