Galerie mrtvých

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění. Vítejte v Galerii mrtvých....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/388018/galerie-mrtvych-9gG-388018.jpg 4.7664
Série

Robert Hunter 9.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, BB art
Orig. název

The Gallery of the Dead, 2018

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (215)

Kniha Galerie mrtvých

Přidat komentář
martinaandulka
26. března

Další skvělá Carterovka,sériový vrah do zad každé oběti vyřeže ostrým nástrojem krátký vzkaz.... .Kniha byla napínavá dokonce a ještě se otvírá na příští díl.

petra1394
24. března

Achjo, pro mě neuvěřitelné zklamání. Od začátku mě ta kniha štvala a to jsem od Cartera s nadšením přečetla všechny. Kapitánka Blakeová mě vytáčela neustále tím, jak se všemu divila (jako by sakra nebyla kapitánem celého LA policejního sboru a neviděla toho v životě dost), Garcia se choval jak malé děcko a s ničím konstruktivním za celou dobu nepřišel, od začátku jsem tušila celý vývoj situace dřív, než geniální Hunter, taky bylo strašně nenápadné, jak byla v ději najednou zmíněna dcera té agentky a jediné, co to zachránilo, byla poslední kapitola a to jen proto, že doufám, že to bude stejně dobré jako Zloba. Tohle mě vážně štvalo a do čtení jsem se musela nutit.

Skripi
22. března

No tak vidíš že to ide ukončiť aj zaujímavejšie. :) Táto bola oveľa lepšia ako tá pred tým.

Jandýs
17. března

Další skvělý díl! Tentokrát možná nejmíň brutální, vzhledem k povaze činů a vraha , což bylo během pripadu vysvětleno. Závěr mě vyšokoval!

nicole1990
14. března

Zase super jízda ????napínavé od začátku až do konce.

Jack Bauer
11. března

Trochu jiný Carter než jsme zvyklí, takový milosrdný, ale čtivost i tak zůstavá velice slušná. A k tomu bonus na závěr. Dle mého názoru dosud nejslabší díl ze série.

Jaromi870
06. března

Skvělý! Člověk tak nějak ví, co od knížek Chrise Cartera čekat, ale i přesto přečtu každý další díl téměř na jeden nádech. Neuvěřitelně mi vyhovuje jeho styl psaní a postava Roberta Huntera - to je legenda :)

n.ezn.amy
28. února

Další z řady výborných detektivek, kdy tentokrát Hunter a Garcia pátrají společně s FBI po vrahovi, který sbírá lidské trofeje. Líbilo se mi to, že ač na jednu stranu to klasicky dopadne dobře, na druhou, to jak dopadnou detektivové FBI, bylo nečekané a pro mě zajímavé a překvapující

1 ...