koupit knihy

Chris Carter

brazilská, 1965

Nahrávám...

Nová kniha

Napsáno krví

Napsáno krví - Chris Carter

Los Angeles, 4. prosince. Přesně tři týdny do Vánoc. Angela Woodová, mistryně kapsářského řemesla, pro dnešek právě skončila – šest set osmdesát sedm dolarů – to není špa... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 11 knih

Komentáře (99)

Jelinkova79
16. ledna

cetla jsem od nej asi 8 knih opravdu dost dobry spisovatel knuhy me od nej zaujali vice nez od wilbur smith

MondyMonday
14. ledna

Petulla72 - zkuste knihy Bernarda Miniera nebo J.D.Barkera :) ze straších se mi také líbí knihy spisovatelky Mo Hayder, konkrétně asi nejvíce kniha Ptáčník- tu doporučuji :)

MacDayl
20.12.2020

Souhlasím v plném rozsahu s předešlým názorem, tato série detektivních příběhu je tak barvitě a realisticky napsaná až jde mráz po zádech.
Opět doporučuji audio verzi v podání skvělého hlasu krále dabingu Jakuba Saice.

Petulla72
02.12.2020

Přečetla jsem od něj všechny knihy (momentálně čekám na Napsáno krví) a asi nikdy jsem nebyla tak nadšená, knihy jsou do poslední stránky napínavé, každá je originální, ale přesto nám autor poskytl dva detektivy o které prostě nechcete přijít!
11/10 !
Zároveň se chci zeptat, zda někdo neví o autorovi s podobnou tvorbou (pořádná detektivní akce, řekla bych?) poslední dobou jsem ze všech detektivních knih nenašla nic, co by mě zaujalo jako knihy od Chrise. Díky, krásný den!

petraj30
30.10.2020

I když jsem prozatím přečetla jen 3 knihy, jsem vážně nadšená. Je to parádní jízda. Ale musím si ty knihy dávkovat postupně, protože té krve, mučení a všech dalších nechutností je někdy trochu moc. Mezitím musím číst nenáročné pohádky:-):-) Opravdu skvělý spisovatel.

Klaaarka
28.10.2020

Nutne potřebuji další knihu. Neb mé sympatie s Hunterem jsou nesmírné.

EvikU.
23.10.2020

Četla jsem zatím jen první díl, proto nevím, jestli budu objektivní. Ale i kdyby další knihy už nebyly tak dobré, tak i tak už je to pro mě skvělý spisovatel. Protože Dvojitý kříž byla pro mě pecka. Autor putuje do oblíbených už po první knize a to se mi obvykle nestává. :-)

jandomi10
04.09.2020

25.11. vychadza nova kniha Napsano krvi, uz sa neviem dockat.

1