Chris Carter

italská, 1965 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Nenávist

Nenávist - Chris Carter

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu s... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 11 knih

Komentáře (95)

Přidat komentář
Klaaarka
předevčírem

Nutne potřebuji další knihu. Neb mé sympatie s Hunterem jsou nesmírné.

EvikU.
23. října

Četla jsem zatím jen první díl, proto nevím, jestli budu objektivní. Ale i kdyby další knihy už nebyly tak dobré, tak i tak už je to pro mě skvělý spisovatel. Protože Dvojitý kříž byla pro mě pecka. Autor putuje do oblíbených už po první knize a to se mi obvykle nestává. :-)

jandomi10
04. září

25.11. vychadza nova kniha Napsano krvi, uz sa neviem dockat.

Ashira
25. července

Za mě nejlepší autor detektivek vůbec. Neuvěřitelně napínavé, děj co vtáhne a nepustí. Úžasně napsané.

MondyMonday
23. června

Všechny jeho knihy jsou napínavé, strhující, fascinující, drsné, překvapivé. Přečteny jedním dechem. Další vydaná kniha bude mít rozhodně místo v mé knihovně.

TaLu
04. dubna

Thrillery během jejich čtení mě ani nenapadne podívat se na konec, protože na to prostě není čas ! Musím obdivovat s jakou svěží lehkostí nás autor provází temnotou. S jakou fantazií vytváří šílené vrahy a brutální skutky. Kéž by zlo zůstávalo uvězněné jen na stránkách jeho knih. Detektivové Hunter a Garcia jsou skvělá dvojka, která si ke mě našla cestu už v prvním románu a teď po dočtení Nočního lovce tomu není jinak. Líbí se mi, když Hunter řekne: "Hodně čtu."

moravan64
05. března

Vše pozitivní k autorovi a jeho skvělým detektivkám zde již zaznělo. Perfektní čtení. Pouze doufám, že ty hrůzné činy, šílených zločinců, se neopírají o skutečně spáchané zločiny.
I když ...

Zuzulka30
28. února

Po delší době autor, který mě velmi bavil. Né jednu knihu, ale všech deset jsem zhltala jedním dechem. Bude se mi stýskat po vyšetřovateli Hunterovi. Doufám, že autor bude pokračovat a minimálně jednou ročně příjde s dalším příběhem. Za mě TOP

1