Chris Carter

italská, 1965, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Popravčí

Popravčí - Chris Carter

Ví, co tě na smrt vyděsí… V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře (72)

Chris Carter

Přidat komentář
Nikusscha
12. června

Tady není co vytknout...autor píše naprosto brilantní detektivky, které se čtou jedním dechem a krátké kapitoly vás nutí číst dál a dál....za mě TOP spisovatel :-)

bionta
02. června

dechberoucí detektivky

Greenfingers
16. května

Bestiální sériové vraždy jsou náplní všech autorových thrillerů. Carter se tak trochu veze na módní vlně dech beroucích krváků, ale je nutno přiznat, že to dělá s maximální profesionalitou.

Titas9001
12. května

Také doporučuji Čtvrtou opici a Pátou oběť od J.D. Barkera. Z toho novějšího, co vyšlo v poslední době, se to asi nejvíce přibližuje. I když.....Carter je prostě Carter, ale nějak ten rok prostě pročíst musíme, než vyjde nový :-)). Weaver také hodně dobrý, i když tam to sice tak brutálně neodsýpá, ale to jeho psaní má zase skvělou temnou atmosféru.

LuthyLaura
12. května

Pro Lindu 13: Jednoznačně Tim Weaver a jeho série s Davidem Rakerem, Jussi Adler-Olsen sérka z oddělení Q a poměrně nedávná knižní událost od J.D. Barkera Čtvrtá opice & Pátá oběť. A moje srdcovka John Connolly a jeho třináctidílná super jízda s Charliem Parkrem.

Majii
10. května

Pro Linda13 - zkuste Mo Hayder, Lars Kepler, Kevin O'Brien

Twinny
09. května

Linda13 - Taky se přikláním k Final cutu, zrovna tato kniha mě dovedla k thrillerům

maxim248
03. května

Pro: Linda13- docela podobně píše podle mě M.J.Arlidge nebo i " Final cut" od Veit Etzolda bylo super.Zkuste...