Napsáno krví přehled

Napsáno krví
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454437/bmid_napsano-krvi-x09-454437.jpg 5 1430 1430

Robert Hunter série

Los Angeles, 4. prosince. Přesně tři týdny do Vánoc. Angela Woodová, mistryně kapsářského řemesla, pro dnešek právě skončila – šest set osmdesát sedm dolarů – to není špatný výdělek za necelých patnáct minut práce. Oslavuje úspěšný den koktejlem a přitom její pozornost upoutá jeden z návštěvníků hotelového baru, který se chová hrubě k nějakému starci. Angela se rozhodne dát mu ponaučení a ukradne mu na první pohled drahou koženou tašku. Uvnitř nejsou peníze ani laptop, nic cenného – aspoň ne pro Angelu. Jen černá knížka vázaná v kůži, překvapivě těžká. Zvědavost zvítězí a v pohodlí svého bytu Angela rychle prolistuje kořist. A tehdy začne nejhorší noční můra jejího života. Není to totiž obyčejná knížka – její obsah předčí i tu nejzvrácenější představivost. Napsáno krví je jedenáctým románem série o detektivu Robertovi Hunterovi a Carlosi Garciovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Written in Blood , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Napsáno krví. Přihlašte se a napište ho.

KnihoSny
17.07.2024 5 z 5

Příběh vypráví o Angela profesionální kapsářce která o Vánocích vyráží do ulic na lov po nějaké době uzná že si vydělala dost a pro dnešek končí ale osud tomu chtěl jinak a Angela naposled kradla aby potrestala ukradla tašku s cením pokladem jen až doma pochopila co udělala skvělý napínavý dobře se to četlo krátké kapitoly doporučuji.

Vesmich
23.06.2024 4 z 5

Napínavá honička v kovbojských botách :) a dlouhá, opravdu nekonečně dlouhá zlákova zpověď, jak to měl těžký.

Tazz1
16.06.2024 5 z 5

Prostě Carter. Asi není co dodat. Brutalita, napětí, skvělé čtení.

10 nejprodávanějších eknih (listopad)

23.12.2020

Knižní novinky (48. týden)

22.11.2020

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Napsáno krví (2002)