Nenávist

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla. Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří. Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu. Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět. Ten někdo je… Robert Hunter. A konečně přišel čas uskutečnit plán....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408115/big_nenavist-wFe-408115.jpg 4.61059
Série:

Robert Hunter 10.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art
Originální název:

Hunting Evil, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (308)

Kniha Nenávist

petrarka72
11. května

Výborné. V tomto díle nezapomenutelné - výbuch konkrétně po tisícinách vteřiny, poslední večeře a kterak je důležité dobře si vybrat místo zatčení.

Olous1
08. května

Tak se budu po desáté opakovat,bomba wow, prostě perfektní počteníčko od Chrise Cartera. Akorát až přečtu celou sérii,co budu číst,no dám si to od začátku:-) Za mě 100%.


Smiley96
26. dubna

Já už nevím jak mám tyhle knihy hodnotit. Jednoduše MASAKR a puštím se vesele do další.

Iveta701
25. dubna

Jako bylo to fakt dost drsné a nedalo se přestat číst další skvělá knížka

katka134
19. dubna

Popisování vražd v tomto díle je vrcholně odporné. Ale napínavost děje mě nutila číst tak rychle, že jsem si ty hrůzy nestíhala živě představovat.
Každopádně to chce od Cartera pauzu.

Hanina61
04. dubna

Docela úspěšně jsem se zbavila závislosti na sladkém, na kávě a dalších věcech... ovšem závislost na "carterovkách" je zřejmě nevyléčitelná... :-D

marekB78
01. dubna

Další knížka od autora přečtena a už se bojím toho,že mě čeká poslední a bude hrozně těžké po tomto autorovi číst někoho jiného :) Zase super od začátku do konce. I když bylo od začátku jasné, kdo je vrah, tak stějně je kniha plná napětí a každou stránku musíte hltat :)

Lucie311
29. března

To už se ani nedá vyjádřit slovy. Naprostá pecka. Uff...

1 ...