Napsáno krví

Napsáno krví obálka knihy
Mé hodnocení:

Los Angeles, 4. prosince. Přesně tři týdny do Vánoc. Angela Woodová, mistryně kapsářského řemesla, pro dnešek právě skončila – šest set osmdesát sedm dolarů – to není špatný výdělek za necelých patnáct minut práce. Oslavuje úspěšný den koktejlem a přitom její pozornost upoutá jeden z návštěvníků hotelového baru, který se chová hrubě k nějakému starci. Angela se rozhodne dát mu ponaučení a ukradne mu na první pohled drahou koženou tašku. Uvnitř nejsou peníze ani laptop, nic cenného – aspoň ne pro Angelu. Jen černá knížka vázaná v kůži, překvapivě těžká. Zvědavost zvítězí a v pohodlí svého bytu Angela rychle prolistuje kořist. A tehdy začne nejhorší noční můra jejího života. Není to totiž obyčejná knížka – její obsah předčí i tu nejzvrácenější představivost. Napsáno krví je jedenáctým románem série o detektivu Robertovi Hunterovi a Carlosi Garciovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454437/napsano-krvi-x09-454437.jpg 4.7443

Robert Hunter 11.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, BB art

Written in Blood, 2020

Kniha Napsáno krví

katerina5544

Jako vždy přečteno za pár hodin a nedalo se odtrhnout. Zápletka mi přišla hodně zajímavá.

Méně brutality?...no...ty vraždy mi brutální tedy přišly tak nevím a spíš nechápu,že to někteří tak vyžadují...

Konec nemusel být úplně ve stylu superhero,ale i tak dávám plný počet. Carter může psát o čemkoliv a bude to stát za to, navíc v těch podmínkách za kterých to psal...

hana4834

Jako vždy skvělí příběh jen jsem čekala víc krveprolití a mám pocit ze autor kopíruje své dřívější příběhy tím jak Robert Hunter plní ukoli vraha a konec zase čelí svázaný kulce do hlavy

Twinny

Těšila jsem se na další případ Huntera a Garcii a opět jsem dostala skvělou jízdu. Promyšlený a napínavý případ. Jednu hvězdičku strhávám za konec Hunter ex machina.

biairicia

Mně přišel tento díl poněkud vlažnější. Méně brutality bylo, to je pravda, ale to mi vůbec nevadilo. Jen to nebylo tak napínavé asi a konec takový divný. Garcia mi tu přišel hodně opomenutý. Ale pořád dobré čtení.

lachtan77

Zase excelentní. Zajímavý příběh, napětí a zvraty. Čím dál víc mám o Cartera strach. To co se mu honí hlavou nebude normální :-)

Klobouk dolů za to, že knihu dokončil i po smutné události, která se mu stala

DoubleDad

Trošku z jiného soudku, než jsem od Cartera zvyklí, ale nuda to rozhodně nebyla. Hvězdičku jsem ubral za konec, který mi přišel trošku ve stylu Chucka Norrise. Čekal jsem dlouho, než mého oblíbeného autora napadne do příběhu zakomponovat darknet, protože mi to přijde jako nevyčerpatelná studna žánru thrillerů.

Minnie85

Carter je moje srdcovka, ale v tomhle díle mi chyběla jeho pověstná brutalita a krvavost, a proto jsem ubrala jednu hvězdu. Je to asi způsobeno jeho životní ztrátou, ale pevně věřím, že se zase vrátí ke svému stylu, který mám tak ráda.

Madi

Je to prostě jiné, ale ne špatné.
Škoda, že tu nebylo víc Angely. Garcia opět úplně zbytečná postava. Hunter opět nadčlověk.