Napsáno krví

Napsáno krví https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454437/bmid_napsano-krvi-x09-454437.jpg 5 1368 345

Robert Hunter série

Los Angeles, 4. prosince. Přesně tři týdny do Vánoc. Angela Woodová, mistryně kapsářského řemesla, pro dnešek právě skončila – šest set osmdesát sedm dolarů – to není špatný výdělek za necelých patnáct minut práce. Oslavuje úspěšný den koktejlem a přitom její pozornost upoutá jeden z návštěvníků hotelového baru, který se chová hrubě k nějakému starci. Angela se rozhodne dát mu ponaučení a ukradne mu na první pohled drahou koženou tašku. Uvnitř nejsou peníze ani laptop, nic cenného – aspoň ne pro Angelu. Jen černá knížka vázaná v kůži, překvapivě těžká. Zvědavost zvítězí a v pohodlí svého bytu Angela rychle prolistuje kořist. A tehdy začne nejhorší noční můra jejího života. Není to totiž obyčejná knížka – její obsah předčí i tu nejzvrácenější představivost. Napsáno krví je jedenáctým románem série o detektivu Robertovi Hunterovi a Carlosi Garciovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Written in Blood , 2020

JannaB
16.11.2020 4 z 5

Další jeho skvělá kniha, vždycky se na jeho knihy těším. Sice trochu slabší, ale pořád dobrá. :)

Ms.Floyd
14.11.2020 5 z 5

O ždibíneček slabší, než je Carterův běžný standard, nicméně i tak skvělý thriller s božím Robertem v hlavní roli! Je pravda, že Nenávist se mi líbila o trošku víc, ale tohle je taky výborné. Robert byl jako vždy nepřekonatelný a opět neminul cíl :)

Martiiiik
13.11.2020 5 z 5

Výborný Carter, jako vždy :-) Řekla bych, že tentokrát to bylo trochu méně drastické než obvykle, víc v náznacích nebo neřečeno.. :-) ale stejně čtivé, napínavé.. :-) a ačkoliv je vrah pořádně zvrácený, když se po všech odhaleních na konci knihy nad vším zamyslíme, je podstata docela smutná.. je to dost reálné a naděje na změnu není.. doporučuji :-)

encyklopedie
13.11.2020 5 z 5

...s takovými knihami se nepářu... žádné vytáčky, jestli je horší nebo lepší než předešlé knihy s Hunterem.... u nás doma dáme klidně "za sto" /má milá Vlasto/

jaroiva
12.11.2020 5 z 5

No, je možná trochu slabší než předešlé díly, hodně "sci-fi" náhody a genialita těch dobrých, opět nějaké brutální popisy, které mi nedělaly dobře,
ale jako vždy skvěle napsané, že se nedá přestat číst.
Dala bych takových 90%