Noční lovec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/165010/nocni-lovec-165010.jpg 4.71366
Série

Robert Hunter 3.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

The Night Stalker, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (339)

Kniha Noční lovec

Přidat komentář
ŠevčaMadVR6
dnes

Opět paráda.

TeresaSul
29. března

Miluju jeho knížky. Opět nezklamal :)

svanta
19. března

Třetí díl je luxusní. Hunter je můj top detektiv, ty jeho myšlenkové pochody a jak se mu to vše v hlavě hezky spojuje - uaaa to je to co mě na tom baví!

ZimníLidé
09. března

Kam na to ten Carter chodí? Jinak za mě třetí díl zatím nejlepší :)

nikiss76
09. března

Třetí autorova kniha a opět nezklamala. Předpokládala jsem, že děj bude mít podobný průběh jako v předchozích knihách (zmrzačení detektivové, nějaký ten románek, všechny obětí mrtvé atd.), ovšem nakonec vše dopadlo jinak. Tentokrát jsem svoje podezření na sériového vraha odhadla správně, ale konec mě opět dostal.

Jiřina18
05. března

Velice čtivá kniha. Nakonci mě překvapila ta hrozná vrahova nenávist

marki.dvorakova
03. března

Další Carterova super kniha. Vždycky si před každou jeho knihou říkám, že už mě víc nemůže překvapit a že to nemůže být víc morbidní. Ale ne, Chris mě vždycky překvapí. Tenhle chlap má sakra bujnou fantazii! Opět 5*

Denisa232623
01. března

Musím znovu hodnotit 5*. Další velmi propracovaný příběh. Vlastně k tomu nemám co dodat protože mě to opět dostalo. Pan Carter má hodně bujnou fantazii, ale to mě na tom hodně baví. Já už se jenom těším až otevřou čtvrtý díl a začnu číst.

1 ...