Noční lovec

Noční lovec obálka knihy
Mé hodnocení:

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/nocni-lovec-165010.jpg 4.71759

Kniha Noční lovec

technik1965

Trochu slabšie krimi

e.s.e.t.

První Robert Hunter, kterému jsem musela ubrat jednu *. Konkretně za “pomalejší” rozjezd. Jakmile jsem se však dostala přes začátek, začal ten - mi už dobře známý - koncert speciálního detektiva/psychologa končící uspokojivým rozluštěním celého případu.
I přes mé nižší ohodnocení, i tento díl série můžu jenom doporučit.

martousek

Ikdyž se případy Roberta Huntera někomu zdají příliš "děsivé", pro mě jsou knihy Chrise Cartera srdcová záležitost. Čtu jednotlivé díly postupně a vždy to je nálož, za pár dní mám přečteno.

Allys

Celá táto séria sa naozaj podarila. V Nočnom lovcovi mi to prišlo zvrátené už trochu cez pomyselnú hranicu znesiteľnosti, ale tak hranice sú na to, aby sa posúvali (avšak zašívanie takýchto predmetov je ajtak už moc psycho). Dej je ako vždy napínavý a kniha sa číta sama. Nie sú tam žiadne zbytočnosti navyše a postavy sú skvele vykreslené. Páchateľ je tak narušený, že to môže vymyslieť asi len Carter. Je zaujímavé sledovať, ako môžu rôzne traumy z detstva a z dávnej minulosti ovplyvniť psychiku človeka. Hlavný vyšetrovateľ je sympatický, rovnako ako jeho parťák. Oceňujem krátke kapitoly a super spracovanie rozuzlenia príbehu. Teším sa na ďalší diel.

allart

Dal by som aj plný počet, ale za tú surovosť v opisoch tých vrážd, hviezda dole. Keď si to človek predstaví, tak sa mu ani nechce veriť, že by takéto niečo bolo možné. Maximálne brutálne vraždy zvráteného vraha a napriek tomu dej má perfektný spád, akcie, ale trošku mi tam chýbal ten suchý humor. Samozrejme neopúšťam "hunterovky", výborne sa to číta a záver mi trošku pripomínal Mlčanie jahniat, len tu to bolo omnoho napínavejšie a drsnejšie.

kofola33

Tak ted jsem docetla vicemene na jeden zatah treti knizku o Hunterovi, vlastne Lovci, na vsechny ty seriove uchylaky co se motaji kolem LA a musim rict, ze jo, porad skvele cteni. Moc jsem toho teda nenaspala, protoze kazda kapitola je ukoncena stylem "jeste kousek, prece to ted nezabalim", ale stalo to za to. Naprosto originalni, napinave, brutalni, Hunter a jeho particka me proste bavi.
Jedine, co bych vytkla, ale to, predpokladam, je prekladem, je pouzivani archaicke spojky "anžto", tak to me dostalo do kolen. Really??
Jdu na 4.dil.:-)

katst

Napínavé, "šílené" provedení a vlastně i popsání způsobu vražd a přesto tak čtivé, že se nedá odtrhnout.

mirunda

Opět neskutečně čtivé.