Dvojitý kříž

Popravený vrah ožívá a pokračuje ve svém zrůdném díle. Nebo se jeho odkazu chopil šílený napodobitel? A proč? To musí zjistit ostřílený samotář, detektiv Robert Hunter s pomocí svého partnera, nadšeného nováčka Carlose Garcii. Pod luxusem a září neonů města Los Angeles kvasí zločin, temnější než noc… Detektivu Hunterovi se vrací stará noční můra – bestiální vrah znovu útočí. Tentokrát to má ale háček: pachatel, který mučí své oběti s řemeslnou zručností, byl před léty dopaden a popraven. Napodobuje ho někdo? Vrací se nestvůra z onoho světa, aby pokračovala ve svém krvavém řemesle? Nebo snad za hrůzné činy pykal nevinný? Žádná z těch možností není právě lákavá – a je na Hunterovi, aby případ vyřešil; ale možná přitom hodně ztratí. Hlavní obětí se má totiž ve čtivém a napínavém thrilleru Chrise Cartera stát právě on....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178895/big_robert-hunter-dvojity-kriz-5Lh-178895.jpg 4.62940

Robert Hunter 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , BB art

The Crucifix Killer, 2009

Kniha Dvojitý kříž

Melaanie
včera

Nechápu, proč jsem tuhle knihu pořád odkládala. Jako za mě super. Začetla jsem se hned od první stránky. Příběh byl zajímavý, plynul rychle a dobře se četl. Těším se na další příběhy s Robertem.

Ester71

Tak nějak jsem věděla, co mám od knížky očekávat, a bylo to tak. Dobře se četlo, vraha jsem si tak letmo tipla okolo poloviny knížky, ale pak autor odvedl moje myšlenky jinam. Přesto mě konec překvapil, rozuzlení zajímavé. Mám koupenou celou sérii, těším se na další díly! Ale musím dávkovat pomalu, aby mi brzy nedošly...

lucifess

Byla jsem napnutá až do konce. Netušila jsem vůbec, kdo je nakonec Krucifix. Super čtení. Detektivka, která rozhodně nezklame.

Pivísek

Na tuto sérii jsem se chystala dlouho a čekání opravdu stálo za to! Kniha byla čtivá, napínavá a vraha jsem si do poslední chvíle opravdu ani netipla - a to se mi často nestává! Detailní popisy brutálně páchaných zločinů mi až tak moc nevadí (pokud to není násilí na dětech), takže jsem nadšeně četla dál a dál a po pár večerech jsem knihu slupla jako malinu. Už se těším na další díl a autora mohu jen doporučit! :-)

Sammy.Boy

Konečně jsem se i já dopracoval ke knižní tvorbě Chrise Cartera, na kterou slýchávám chválu ze všech stran. A veškeré pozitivní ohlasy potvrzuji už po prvním dílu! Poutavě napsané, žádná zbytečná omáčka, postavy sympatické, vražd tak akorát a hlavně maximálně povedený závěr, kdy je konání vraždícího individua i samotný DVOJITÝ KŘÍŽ čtenáři do detailu obeznámen! Z části jsem nad tímhle tipem na vraha v průběhu knihy uvažoval, ale i tak jsem byl posléze mírně v šoku. Geniální!

Jakira

Tak tohle byla jízda...ač to že začátku vůbec nevypadalo a já se tentokrát vůbec nemohla začíst, nakonec se to zlomilo a druhou půlku jsem hltala jak divá. Na to, ze se jedná o první knihu série, je to perfektní čtení. Promyšlené, akční, žádné zbytečné okecávaní situací a co si budem... Hunter je proste sympaťák. Ze zkušeností vím, že dobří autoři zrají ve svých sériích jako víno, takže věřím, že další knihy budou taktéž trefou do černého.

ctenarkaEva

Napínavý, ale na mě tedy hodně drsný příběh - mrazivé popisy vražd. Ráda bych si přečetla i další díly, tak snad najdu odvahu. Podle recenzí je brutalita zastoupená asi v každém dílu.

MarqueeMoon

Tuším som narazil na ďalšieho super-návykového spisovateľa detektívok. To bolo niečo!