Popravčí ekniha

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže zkřížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí. Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti? Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197505/popravci-197505.jpg 4.71920

Robert Hunter 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno (ekniha), BB art

The Executioner, 2010

Kniha Popravčí

Zesamsun
včera

Detektivka, jak má být! Navíc se sympatickou dvojicí.

Murasaki
předevčírem

Jestli jsem si myslela, že první díl byl ten největší masakr, který jsem kdy četla, tak jsem byla dost naivní. Carter v Popravčím nasadil laťku brutálnosti ještě o něco výš a mnohdy mi při čtení bylo dost nevolno. Přečteno jsem měla za 2 dny. Nedalo se od knihy odlepit. Carterova série s Robertem Hunterem je naprosto dokonalá záležitost, která nesmí žádnému milovníkovi tohoto žánru chybět v knihovně.
Vrah mě na konci opět hodně překvapil.

paja82
předevčírem

Carter opět nezklamal.

Griffith

Mé druhé setkání s Chrisem Carterem a podruhé jsem byl příjemně překvapen. Kapitoly psány opět úderně, stručně, bez zbytečné omáčky. Špičkový thriller z pera skvělého spisovatele, až jsem často přemýšlel, jak si tohle všechno (a především pak ty nejbrutálnější věci) dokázal představit a vtisknout na papír.

Zack

Hned po přečtení první knihy jsem se musel vrhnout na další a nebyl jsem zklamán. Ještě brutálnější, promyšlenější příběh mě hned vtáhl do děje a už nepustil. Přečteno téměř na jeden nádech. A ač nejsem příznivcem krátkých kapitol, tady mi to vůbec nevadí a člověk musí jet dál a dál, až se po "pročtené" noci začíná rozednívat a je čas zamhouřit, alespoň na chvíli, oči.

petaSk

Já mívám chvíli s Carterem problém. Nevyžívám se ve fyzickém utrpení cizích lidí, a ze začátku mám chuť knihu zaříznout. Naštěstí těch scén tam není moc a s postupujícími stránkami se autor soustředí spíše na děj. Popravčí má pro mě zase fajn zápletku a detektivové Hunter a Garcia jsou fajn. Kniha se mi líbila, ale než začnu třetí díl, pár měsíců zase počkám.

Opatov

Brutálně dobrá detektivka s oblíbenou dvojicí.

mirunda

Zase nejde jinak, než plný počet hvězd. Brutalita a v podstatě nechutnosti, jak jsou jednotlivé vraždy popsány, je až neuvěřitelná. Jakoby autor sám byl někdy něčeho takového svědkem.