Zloba přehled

Zloba
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280204/bmid_zloba-KVg-280204.jpg 5 2429 2429

Robert Hunter série

< 6. díl >

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art
Originální název:

An Evil Mind , 2014


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zloba. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (614)

Šárka88
03.06.2024 4 z 5

Audiokniha
Další pokračování Roberta bylo super, poslech jsem si užívala. Jen hvězdu ubírám za to, že tam chyběl Garcia. Také mě mrzí, že i v předešlém díle zemře žena, která začíná být Hunterovi celkem blízko. Roberta ničí bolest nad ztracenou Jessicou, tak asi proto. Jinak napínavé a překvapivé zároveň. Těším se na další díl.

Zodiak
16.05.2024 3 z 5

Zpočátku mně přišel námět originální, ale čím jsem se dostával dál, poznával jsem zřejmě inspiraci (už to tu někdo napsal) thrillery, jako je Mlčení jehňátek, Sedm a dalšími. Autorovi se většinou daří udržet čtenářovu pozornost, příliš hluchých míst v knize není. Ale bohužel, závěr mě opět zklamal. Pachatel byl tak neskutečně dokonalý a vše měl naprosto dokonale připraveno, vše mu vycházelo, že se tomu prostě zdráhám uvěřit. Zvlášť, když se na scéně objevil Duch, podle mě velmi slabý článek vrahových plánů (kdo četl, ví, kdo ještě nečetl, myslím, že jsem nic neprozradil). Ano, masoví vrazi se většinou zaměřují na osamělé osoby, které nikdo nepostrádá a proto jsou často odhaleni až po velmi dlouhé době, někdy asi odhaleni vůbec nejsou. Ale v tomto příběhu je té dokonalosti příliš (tedy kromě dost hloupé chyby pachatele v samotném závěru), zvlášť, když jde o desítky vražd.


Knihomolka_176
14.05.2024 5 z 5

Další případ pro Roberta Huntera, tentokrát pod velením FBI. Hunter se setkává se sadistickým sériovým vrahem, který po 25 let mučil a vraždil desítky nevinných lidí. A tím člověkem má být jeho bývalý nejlepší přítel.
Tenhle příběh je pro Roberta hodně osobní, to mě hodně bavilo. Stejně jako způsob, jakým odhaloval pravdu a neskutečně brutálních vraždách.
Je to drsné, brutální a nechutné, ale je to BRILANTNÍ. Tahle série je prostě vrcholem tohoto žánru.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Zvrácená pouta, Netvor a další knižní novinky (48. týden)

28.11.2022


Žebříček nejprodávanějších eknih v dubnu 2016

02.05.2016


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Zloba v seznamech

v Právě čtených29x
v Přečtených3 407x
ve Čtenářské výzvě183x
v Doporučených247x
v Knihotéce999x
v Chystám se číst556x
v Chci si koupit147x
v dalších seznamech15x