Jeden za druhým

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248855/robert-hunter-jeden-za-druhym-2ui-248855.jpg 4.81116
Série

Robert Hunter 5.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, BB art
Orig. název

One by One, 2013

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (313)

Kniha Jeden za druhým

Přidat komentář
Bibi23
předevčírem

Tak tohle je další vysoká laťka. Byly okamžiky, kdy jsem málem nedýchala a říkala si, že na chvilku přestanu číst, ale o to více jsem nedokázala knihu odložit. A ten závěr byl naprosto skvělý!

Dušanskej
14. února

Dalsi vytecna kniha od autora doporucuji vsem

MamaKnihomolka
07. února

Vážení tak tento díl byl nářez a zaujímá další místo v mých oblíbených knihách. Jako u všech dílů krátké kapitoly dodají na čtivosti. Vůbec mě v knize neobtěžuje, že autor zmiňuje minulost postav. Naopak to oceňuji a tudíž může čtenář číst jakýkoli díl aniž by se ztrácel. I když od prvního je to samozřejmě lepší.
Postava detektiva Huntera je prostě boží. Je to takový sympaťák, kterému to pálí.
Výborný námět a opět způsoby vražd člověka nenechají chladným. A v tom si prostě libuju.
Co se týče vraha jsem byla naprosto ztracená dokud to detektiv náležitě nevysvětlil jak čtenářovi tak i ostatním postavám v knize.
Kniha je napínavá až do konce, prostě se od ní nejde odtrhnout. Dokonce jsem se přistihla jak si tahám vlasy a napínám všechno svalstvo v těle.

LadyLane
31. ledna

Brutálne, áno. Aj téma zaujímavá. Ale niečo mi v tých carterovkách chýbalo a nevedela som to uchopiť. Pri tomto dieli mi to došlo. Napätie. Knihám chýba napätie.

Kekik
30. ledna

Tak pátý díl je pro mě zatím ten nejlepší.
Přiznávám, že poprvé jsem měla problém při čtení popisu vraždy. Tedy až ta třetí vražda mě odrovnala. Chris Carter popisuje vraždy tak pečlivě a detailně, že tohle už bylo na mě moc.
Autor názorně pomocí příběhu ukázal, jak je společnost zkažená. Bohužel, taková je realita.
DOPORUČUJI !!!

jockjock
19. ledna

Děj u kterého se hlasuje,mi hodně připomíná scénu z filmu Temný rytíř,kde Joker nechává volit mezi pasažéry dvou lodí,ale Carter je naladěný na jinou vlnu než Christopher Nolan. Kniha se mi líbila,jen mě trochu mrzí,že v tom ději nemám šanci odhadnout pachatele sám dokud mi to autor nedá před oči.

majdulína13
19. ledna

Není co dodat, vše už bylo napsané. Nemám ještě dočteno, nemůžu se odtrhnout, je to paráda.

weberda
19. ledna

Precteno jedním dechem, opravdu strhující děj, kam se hrabě Nesbo.

1 ...