Jeden za druhým

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248855/big_robert-hunter-jeden-za-druhym-2ui-248855.jpg 4.71836
Série:

Robert Hunter 5.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , BB art
Originální název:

One by One, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (497)

Kniha Jeden za druhým

milan3696
18. května

(+ SPOILER) Jedu Carterovky teď nějak v kuse. Je to trošku šablonovité. Vždycky je tam někdo, kdo vraždí protože se mu v minulosti stala "nespravedlnost". Vždycky je tam "náhodné" setkání s vrahem přibližně v polovině knihy. Ve vrcholné scéně je vždycky ohrožen život někoho z policejní dvojice. Přestože ze začátku detektivové vůbec nevědí, kudy se do případu pustit, vždycky se časem "náhodou" objeví na místě, které jim poskytne vodítko. Poslední "oběť" se vždycky podaří zachránit. Tak proč se od toho nemůžu odtrhnout? No asi proto, že je to tak psané schválně. Všichni víme, jak chutná pizza a stejně si jí znovu objednáme. Všichni víme, jak píše Carter. A právě proto otevíráme další knížku.

-markéta-
08. května

Pátý díl série a stále top? Není možné! Každý díl hltám jako málo kterou knihu. Každý případ je dokonalý, ale tento? Tento mě zatím ohromil nejvíce! Chytrost, drzost a propracovanost pachatele byla neskutečná. Chování lidí na internetu je neodpustitelné, hrozné, nelidské, mému mozku nepochopitelné.
Za mě top strop kniha ze série, která rozhodně stojí za to!


MarianP
06. května

Pomerne drsná detektívka, ale každopádne ide o bravúrnu knihu. 5+*

Hanina61
03. května

Hodně temné a hodně brutální... carterovek už jsem přečetla slušný díl, ale snad u žádné mi nebylo tak "zle" jako u téhle, četla jsem ji v porovnání s ostatními dost dlouho, protože jsem si prostě musela dávat pauzy. A ten konec byl opravdu psycho nářez... taky se mi v určitém okamžiku - nechci spoilerovat - draly slzy do očí, stejně jako kapitánce Blakeové... Uf, jdu si přečíst nějaké pohádky...

Karoley
02. května

Ty se díváš. Ty hlasuješ. Oni zemřou.

Robert Hunter na stopě zvráceného sériového vraha, který vysílá online. Vítejte ve vražedné reality show, kde každý divák může přihodit svůj hlas.

Neuvěřitelně čtivé, napínavé, brutální, krvavé a ten závěr! Zkrátka další skvělá detektivka od Cartra! Už mám v knihovně objednaný další díl a nemůžu se dočkat!

kalache
22. dubna

...snad se toho někdo nechytí...

Tupoun
18. dubna

Carter dějově opět nezklamal. V tomto příběhu si vybral k brutální likvidaci maximálně zdokonalené inkviziční prostředky, sice nikoliv extra pomalé smrti (tedy v porovnání s některými předchozími knihami, jinak na bolest a hrůzu pomalé až až), ale extrémně bolestivé a především psychologicky zničující v předsmrtném očekávání svých obětí. Lidé ze středověku by asi nechtěli, aby byl Chris Carter autorem Kladiva na čarodějnice. Abych zde nepěl jenom chválu: Když shrnu všechny dosavadní příběhy, trochu mně přijde, že autor používá parťáka Garciu a jeho manželku spíše jako otloukánka a chlapíka s trochu pomalejším vedením, aby až zbytečně moc glorifikoval Hunterovu preciznost. Ale to je můj problém, pro 99% čtenářů je zcela zbytečné se tím zabývat a kazit si zážitek z potoků krve, praskání šlach a kostí a tentokrát tlumeného vřískání.

Timkim
08. dubna

V této knize je nejlépe popsána současná doba, kdy za závojem anonymity jsou lidé ochotni " zvednout ruku" pro cokoliv. Vyplouvá na povrch jejich zvrácenost a jejich zlost, které v "normálním" světě musí být potlačovány.
Kniha opět vynikající a nedalo se od ní odtrhnout.

1 ...