Jeden za druhým

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248855/robert-hunter-jeden-za-druhym-2ui-248855.jpg 4.8799

Robert Hunter (5.)

One by One (2013)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, BB art

Kniha Jeden za druhým

Šárka345

Strašné, šílené, neuvěřitelné, ale skvělé!!!

tatasek

Skvělá, napínavá detektivka. Velice dobře se mi četla, celý děj se mi odvíjel před očima jako film.

Klaaarka

Kudy chodím,tudy doporučuji. A nadšení se šíří dal. Carter super.

MichalHoráček

Dobrý detektivní příběh, kde jsem opět pachatele až do konce neodhalil ;-)
Docela dost kruté "popravy". Nechtěl bych ani jednu z těch smrtí...

klara225

Kniha by se mi líbila, kdybych předtím neviděla film, kterým se nechal autor silně inspirovat. Myslím, že Carter snad nemá zapotřebí čerpat z nápadů jiných.

Manyna

Reality show, senzace, šokující situace, hrdinové za monitorem počítače..velice aktuální téma.

misaC

Pro mě asi zatím nejlepší kniha s Robertem Hunterem. Tentokrát mě až tak neděsilo provedení jednotlivých vražd, ale samotný způsob jejich "sdílení".

aleza1

Po předchozích knihách (jiných autorů) nemastných, neslaných jsem opět sáhla po dalším Carterovi, a jsem nadšená! Tato kniha ještě o level výš jak předchozí. Vtáhne vás tak do děje, že musíte číst dál a dál.... Těším se na další....

SilvieSisinka

Baví mě jeho drsné knihy. Opět velmi spokojená,vzdy trpím osobně.... Ale číst musím dále.

nevřelka

To tedy byla krutodrňárna. Druhá kniha od Cartera a opět palec hore. Detektiv Hunter mi je více než sympatický, dokonce neměl v knize žádný románek, což oceňuji, jelikož to nebývá zvykem. Pravda, pár věcí v knize bylo nelogických, ale čert to vem. Tarantulí jestřáb mě bude strašit ve snech ještě hodně dlouho...

Bruno636

Zatial asi topka od Cartera,.Nenudil som sa ani chvílku,.Teším sa na ďalšie diely,i keď si dám asi na chvílu pauzu od Cartera,bo sa celkom kopíruje,i keď velmi kvalitne,no sa mi to trochu zlieva,. ;)

lachtan77

Zatím jednoznačně nejlepší díl serie. Hodně se píše o kopírování příběhu s filmem " smrt on-line" Nevidím důvod proč by autor nemohl čerpat inspiraci ve filmu. Myslím si, že spousta knih je takto napsaná. Každý detektivní případ už byl knižně nebo filmově zpracován. Někdy je dřív kniha někdy film je na každém jaké zpracování zvolí. Já jsem v tomto případě za knihu.

Další díl v řadě je Zloba. Těším se na ni už jen proto, že se jedná o skutečný příběh z Carterovi praxe psychologa.

aalma

Jako všechny knihy tohoto autora výborné.Napínavé od začátku do konce.Carter patří mezi mé oblíbence, čtu již několikátou knihu.

surikata246

Mé první setkání s detektivem Hunterem se spádem,výbornou zápletkou jsem se nemohla odtrhnout a určitě budu číst další příběhy.

Marosusu

Knihe sa nedá nič vyčítať ...autor nás znova vťahuje do príbehu a nepustí ..ale tento príbeh mna nezaujal na 100pro...inak ako autor super :-)

mi-380

Ještě jeden vynalézavý kriminální případ s dalším z nekonečné galerie geniálních vrahů, který dokáže téměř nemožné - spojit svou vysokou inteligenci se schopnostmi prvotřídního ajťáka a zároveň mechanika, který umí sestrojit jakýkoliv fantastický vražedný stroj. Ano, je to napínavé, je to spotřební zboží, a je to určeno přednostně početnému fanklubu Roberta Huntera, detektiva, který postupně všechny ďábelské padouchy v posledních minutách na posledních stránkách udolá. Je totiž o něco chytřejší a autor i čtenáři a hlavně štěstí jsou na jeho straně: tři a půl hvězdičky, 70% (současných 752 hodnotících je nadšeno mnohem víc, generuje průměr 95%).

Tazz1

Pan vypravěč, jinak se prostě nedá o Carterovi mluvit. A samozřejmě tomu naprosto odpovídající bravurní překlad. Spojení Carterova stylu a kyberprostoru, který mi je blízký, to vypadalo již předem na trhák. A opravdu tomu tak bylo. Děj gradoval a poslední stránky a kapitoly jsem již jen hltal, jen abych se konečně dostal k vyvrcholení...knihy :-) .

Niu

Dočetla jsem s otevřenou pusou a vytřeštěnýma očima! Mám ráda detektivky s lidskými a sympatickými detektivy, ty okamžiky, kdy ozubená kolečka příběhu do sebe začnou zapadat a dávat smysl. Příběh byl poutavý a celkem aktuální v tom dnešním kybersvětě. Možná je čas zvednou na chvíli hlavu a kouknout lidem do očí, uvědomit si jeden druhého.

david5746
30.12.2018

Sice trochu nepůvodní téma, ale na druhou stranu již tradičně skvěle podané. Oproti předchozím knihám ubylo ale brutalit a trochu se to zreálnělo, což musím jen a pouze kvitovat.
Zbytek série ale až po výzvě. ;)

SimonaP
28.12.2018

Opět další skvělá kniha od Cartera. Film na podobné téma Smrt online jsem viděla, ale vůbec to na čtivosti knihy neubralo.

DericCaster
26.12.2018

Další díl s detektivem Hunterem a další pocit neshcopnosti odložit knížku. Stejně tak jako jsem si to myslel u předchozích dílů i zde platí, že tento je zas o kousek lepší. Carter mne velmi baví a těším se na další díly...

d.a.s.a
19.12.2018

Dobre promyšlená zapletka s trochu neuveritelnym vyřešením..Hunter je až moc geniální;)

Nunynka
18.12.2018

Tak jako vždy,nedá se Carterovi nic vytknout. Když chci knížku,která mě bude bavit a chci ji mít rychle přečtenou,tak vždy sáhnu po tomto autorovi. Jen mi v této knize námět připomínal jednu knihu od Deavera. Pořád jsem měla pocit jako bych ji už někdy četla.

tereska4696
29.11.2018

Kniha byla výborná,jako všechny, Carter je úžasný spisovatel, ale tato kniha byla pouhá kopie filmu "Smrt on-line" , který byl natočený dávno před knihou, takže tentokrát dávám málo hvězdiček, protože příběh a dokonce jedna vražda je pouze okopírovaná. Kdybych film neviděla, jsem z knihy samozřejmě nadšená, jako ze všech ostatních.

1T0S_
17.11.2018

Již pátá kniha o detektivu Hunterovi - a myslím, že se jedná o nejlepší dílo ze série ;)

Hlavní záporák je v této knize popsán naprosto dokonale, má jasné motivy a profil. Carter sice nasadil svůj obvyklý vypravovací styl, ale vzhledem k tomu, že se tato kniha docela lišila od ostatních z této série, nějak mi to nevadilo. Konec byl docela překvapivý a na rozdíl od některých jiných Carterových knih nebyl zas tak krátkej.

Za mě 5/5, podařená detektivka.

Zlatinka.Emilly
16.11.2018

Proč čtu knihy od Cartera? Líbí se mi jeho styl psaní. Nejde o samotný příběh jako takový, protože jeho popisky vražd jsou víc než drsné. Jeho díla mají hodně co říct; z této knihy např. jací jsou lidé? Přijímají se navzájem? Jde jim o člověka nebo o zábavu? Jak se může někdo účastnit hlasování v neprospěch, utrpení a strach druhého? Dokáží si takoví lidé představit na místě oběti sami sebe? Carter prostřednictvím vraha ukazuje na lidskou zkaženost, kdy je člověk ochoten udělat cokoliv, když se neštěstí týká jeho blízkého, ale pokud jde o cizího člověka, pak v sobě lidé nosí ledové srdce.

Miitenka
15.11.2018

Co dodat.. Bavilo mě to, přečteno za týden. Od autora již čtvrtá kniha, sice to nebylo až tak brutální jak jsem čekala, ale to nevadí, i tak jsem se u čtení skvěle bavila. Jen mě zamrzelo, že na vraha přišli tak brzy:)

Jane417
07.11.2018

"Jeden za druhým"... co pořád psát? Knihy Chrise Cartera jsou ve svém žánru dokonalé a autor je špička ve svém oboru. I v pátém díle ze série se detektivové Hunter a Garcia potkávají se šíleným vrahem, co než svoje oběti zabije, tak je šíleně mučí, vše vysílá online a zapojuje i internetové diváky, když nechává rozhodovat o způsobu smrti, jakým dotyční zemřou. Krutost, brutalita, akce, napětí, zvraty a překvapení v ději..., tak to už je standard Carterových příběhů. "Jeden za druhým" není výjimkou! Zvláštní je, že na konci, znovu chování vraha trochu chápete...

Holanka
28.10.2018

Musím říct, že tahle kniha je mnohem lepší než předchozí díl. Kniha mě pohltila a dostala. Už se těším na další díly. ????????

Jerry H
16.10.2018