Genesis přehled

Genesis
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503828/bmid_genesis-sIc-503828.png 5 1030 1030

Robert Hunter série

< 12. díl

Robert Hunter je povolán k nejděsivějšímu místu činu, jaké kdy navštívil. Ještě větší znepokojení se ho zmocní, když se při pitvě najde v těle oběti verš básně zanechaný vrahem. Zanedlouho se najde další mrtvola. Metody a podpis vraha se liší, ale stupeň použitého násilí nasvědčuje tomu, že za oběma zločiny stojí stejný pachatel. Hunterovy obavy potvrdí nález druhé části básně. Tento objev však nejenže spojí dvě vraždy, ale je už jasné, že jde o dílo sériového vraha. Robert Hunter i přes nedostatek forenzních důkazů musí dostihnout nejdisciplinovanějšího a nejsystematičtějšího zabijáka, na jakého kdy narazil; pachatele, který se kochá strachem oběti a pro něhož je smrt lekcí, již je třeba udělit. Genesis je dvanáctým románem série o detektivech Robertu Hunterovi a Carlosi Garciovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Genesis , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Genesis. Přihlašte se a napište ho.

Vesmich
předevčírem 4 z 5

Moje první setkání s touto sérií, audio podoba. Číst to v době mého mládí, tak nevím, jestli bych spíš zvracela, anebo se bála..teď už mi tak nepřijde, zejména, když se tam pořád říkalo, jak je to všechno nejděsivější...vzhledem k tomu, že už je to 12. díl, a předpokládám, že předchozí nebyly o moc jiné, tak mě zajímalo, o čem tedy byly ty předchozí. Už to vím. Bylo to tam taky nejděsivější.

Iva095
08.06.2024 5 z 5

Hunter a Garcia jsou super dvojka, ale na koho jsem si nedokáza zvyknout je Barbara Blakeová ta mě štve celou dobu.
Tento díl mě zatím bavil nejvíce.

Adýsek69
02.06.2024 5 z 5

Napínavé, dokonalé, morbidní. Pan Carter umí skvělé vražedné příběhy. Těším se na další již 13.díl s detektivem Hunterem.

všechny komentáře

Související novinky (14)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejčtenějších knih (květen)

15.05.2023

10 nejprodávanějších knih (17. týden)

03.05.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (3)

Jestliže Hunter před chvilkou spatřil v očích doktorky Slaterové smutek, pak ona také spatřila v těch jeho něco, co ještě nikdy neviděla - smutek, možná... zmatek a nevíru dozajista.

Jak někoho zabijete, a přitom ho ve skutečnosti neusmrtíte?

Otázka číslo jedna, kterou si tváří v tvář sebevraždě položí absolutně každý - ať už jde o milovanou osobu nebo ne - zní: Proč?

Kniha Genesis v seznamech

v Přečtených1 308x