Nenávist přehled

Nenávist
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408115/bmid_nenavist-wFe-408115.jpg 5 1588 1588

Robert Hunter série

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla. Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří. Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu. Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět. Ten někdo je… Robert Hunter. A konečně přišel čas uskutečnit plán.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Hunting Evil , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nenávist. Přihlašte se a napište ho.

david5746
04.07.2024 4 z 5

Pořád stejný Carter, tady zvyšuji hodnocení, protože kniha navazuje na Zlobu, která z té šablony ostatních knih přece jen trochu vyklouzla.
Kniha se četla klasicky dobře a rychle, potěšilo, že občas se nějak projevil i Garcia, ikdyž klasicky často jen nahrával geniálnímu Robertovi. Konec překombinovaný na kvadrát, no budiž...
Ale fakt by mě zajímalo, jakou úchylkou Carter trpí. Každý další spisovatel by prostě napsal "bouchla tam bomba, ztráty jsou takové". Ovšem Carter na mnoha stranách detailně rozebere, co se při tom výbuchu stane každému jednomu. Jako na jednu stranu mazec a spousta lidí ho kvůli tomu čte, na druhou stranu tím děj nijak neposunul, jen přidal stránky.
Ale celkově prostě dobrý.

Ejv
27.06.2024 5 z 5

Topka! Úplně neskutečné, jak rychle dokáže člověka kniha vtáhnout do děje! Přečteno jedním dechem!

TheSarcasm
22.05.2024 5 z 5

Závěr byl už dost překombinovaný a ta hra na hádanky je už taky takové klišé, ale je to Carter, takže za 5.

10 právě čtených knih podle uživatelů (prosinec)

16.12.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů (říjen)

15.10.2019

10 nejprodávanějších eknih (září)

05.10.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Nenávist (2002)