Já jsem smrt

Já jsem smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302812/bmid_ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 5 2108 492

Robert Hunter série

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

I Am Death , 2015

AltaMari
08.10.2016 5 z 5

Carter drží svůj (vynikající) standard: čtivý, napínavý, strohý, žádné kudrlinky, logický, překvapující. Rozuzlení brilantní, i když pro fanoušky thrillerů určitě ne úplně originální (podobný zloduch už se objevil v jednom zahraničním seriálu). Popisy brutality jsou tedy jen pro silné nervy - a při čtení jsem se neubránila myšlence, zda nejsme my, kterým se jeho knihy líbí, taky svým způsobem "úchylní"...

Anet1994
08.10.2016 5 z 5

Co k tomu dodat? Tohle mě prostě nikdy nepřestane bavit :-)

kneslova
07.10.2016 3 z 5

Je mi velice sympatický vyšetřovací tým Carterových detektivek, ale tento thriller je za hranicí mé komfortní zóny při čtení.ˇMůj dojem je, že autor stále více šokuje násilnostmi než kvalitní zápletkou.

skipiii
05.10.2016 5 z 5

Úžasné, napínavé, strhující dílo! Výborný a naprosto nečekaný konec! Chris Carter je opravdu mistrem ve svém oboru,a každá jeho kniha je o něco lepší než ta předchozí a člověk jen trne nedočkavostí co tenhle muž příště vymyslí! Rozhodně doporučuji.

milan1315
04.10.2016 5 z 5

Jízda jako vždy. Miluju Hunterovky a i když nesnáším násilí, dokážu se přes to přenést pro tu napínavost. Jen jedna připomínka: 2,5 mg midazolamu by uspalo leda malé dítě. V českých prášcích na spaní je 15 mg. Sdělení, že by to složilo tři lidi by se týkalo spíš 25 mg. Nevím, jestli je to chyba překladu nebo originálu, ale je vlastně nepodstatná. To jen tak pro úplnost.

majdasofi
04.10.2016 5 z 5

Opět skvělé!! Tolik pocitů při čtení knihy jsem snad ještě nezažila. Projížděl mnou strach a vztek, neskutečná lítost a bezmoc. Konec byl úplně parádní...Jen si tak říkám, co já teď budu dělat bez Roberta Huntera? Potřebuji další knihu....

biki
02.10.2016 5 z 5

Tak Carter mě zase dostal. Větší část knihy jsem si říkala, že se jedná o jeho standard, i když pořád velmi vysoký. Ovšem v závěrečné části mě klesla brada - autor si s námi teda pěkně pohrával ...
Ještě poznámka: nemohu se, bohužel, zbavit dojmu, že ony bizarní způsoby vražd a způsoby, jakými si lidští tvorové dokážou působit utrpení, nejsou až tak docela jen z autorovy hlavy. "Normální " člověk tohle nevymyslí.

Luca287
29.09.2016 5 z 5

Excelentní... Robert Hunter opět nezlamal... přečteno za 3 hoďky... nedalo se přestat....

anetka.repova
28.09.2016 5 z 5

Tak to byl mazec!!! Kde na to ten Carter chodí. Ty vraždy byly morbidní. Při čtení mě běhal mráz po zádech, chtělo se mi zvracet, brečet. Měla jsem nespočet pocitů. Pociťovala jsem lítost, měla jsem tohu zachraňovat. Ano takové pocity mě zaplavovala při čtení.

Kniha byla čtivá, vzhledem ke krátkým kapitolám Vás to nutilo číst dál a dál. Ani jsem se nenadálá a byla jsem na konci knihy.

Moc povedený příběh, kdy do posledních stránek nevíte kdo se skrývá za vraždami a týráním.

Nepochopila jsem otázku na přední obálce knihy. Pozná detektiv Hunter, že se dívá do očí netvorovi? Pochopila jsem až na posledních pár stránkách.

Stojí za přečtení.

Jen jedna věc mě zklamala. Proč je tu jenom 5 * ? Dala bych tak 100 * :D

ellescorpio
27.09.2016 3 z 5

Hm. Nějak nevím, jak s hodnocením. Něco mezi 3 a 4 hvězdičkama. Ač jsem ostřílenej čtenář thrillerů a jen tak něco mě nerozhodí, tak tady to bylo silný kafe i na mě. Násilí na dětech (a tady fakt drsný) se mi příčí a bylo mi úplně zle ty kapitoly o týrání dítěte číst. Rozuzlení na posledních 20 stranách, pomalu jak po nenadálém osvícení (kterému se mi moc nechtělo věřit). Rozhodně má Carter mnohem lepší knihy.

ankaras
25.09.2016 5 z 5

Na další díl jsem se těšila a zklamaná opět nejsem. Chris Carter předvedl morbidní a nechutnou práci na jedničku!

atanas666
03.08.2016

Kniha je skvěle napsaná, děsivé, mrazivé,morbidní nápady a do poslední chvíle je pachatel nedostižný.Jedním slovem super!

sérioví vrazi brutalita mučení psychopati vyšetřování

Chris Carter
brazilská, 1965