Já jsem smrt

Já jsem smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302812/bmid_ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 5 2122 2122

Robert Hunter série

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

I Am Death , 2015

morava
20.10.2017 5 z 5

Tak jo, zase jedna noc bez spanku, ale stalo to za to ! Brutalni, ale hodne ctive a konec mne dosti prekvapil a dostal.

Ivanka0070
15.10.2017 5 z 5

Carter opět nezklamal.. Sakra jak to ten chlap dělá?! Knížka plná napětí a nečekaných zvratů ostatně tak jak jsme u Cartera zvyklí :) prostě další úžasně nechutná detektivka, kterou si pyšně zařadím do knihovny :) už se těším na další, klobouk dolů před Pánem spisovatelem! Zbožňuju ho!

Bonifác
14.10.2017 5 z 5

Já prostě miluju ty krátké kapitoly, které vždy skončí tak, že prostě musíte číst dál. A najednou zjistíte, že je půlnoc, ale nemůžete si pomoct. Mrazivá brutální knížka s výborným dějem a velmi překvapivým koncem. Propojení současnosti s minulostí bylo skvělé a nečekané.

veronika5179
14.10.2017 5 z 5

Pecka! Dobrá detektivka bez zbytečností a odboček, přitom je to šikovně propracované a dotažené. Brutalita a nechutnosti jsou zde vylíčeny opravdu naturalisticky, musela jsem si dávat pauzy, abych to dokázala vstřebat, ale i tak mohl být autor krutější ( ne že bych po tom toužila). Myslím, že se ještě držel na nějaké hraně únosnosti. Člověk je schopen větších zvěrstev než byly popsány v knize. Doporučuji! Pro mě první seznámení s Carterem, takže nemůžu srovnávat.

maja2711
21.09.2017 5 z 5

Zatím nejlepší kniha co jsem kdy četla

denča1000
13.09.2017 5 z 5

Další mrazivý příběh, který nenechá jediný chlup na těle v klidu. Způsob a podrobný popis druhé a třetí vraždy je jen pro silné žaludky. Bylo zde i děsivým a triznivým způsobem zapleteno dítě, což jsem na konci vlastně nepochopila, zda ho zachránili, nebo ne. Líbí se mi autorův způsob psaní. Taky se mi libí, že vrah pokaždé vraždí jiným způsobem, ač tedy velmi drastickým. Co se mi ovšem nelíbí je to, že v každém díle detektiva unesou a na poslední chvíli je zachráněn a také, že téměř vždy je vrahem, někdo známý.

keiko33
03.09.2017 5 z 5

Znovu precitane za 2 dni. Davam sice 5*, no par veci by som vytkla. Mozno je to tym, ze som precitala vsetky knihy serie hned po sebe a tak mi niektore veci splivali a az tak nenadchli. Ak by toho bola moja prva kniha od autora, tak som z knihy viac nadsena. No a po precitani genialnej Zloby, bol pre mna toto slaby odvar. Sice kniha bola plna krvakov, mna dokaze viac vystrasit v knihe tajomno a toho tam bolo pomenej, teda viac menej az nakoniec. Vraha som uhadla hned ako bol prvykrat spomenuty, teda jeho opis a to sa mi pri Carterovi stalo prvykrat. Ale kym bol skutocne vrah , to ma prekvapilo a po odhaleni dovodu mi bolo vraha skor luto. Takze znovu skvela detektivka, vsetko davalo dokonaly zmysel. Robert je proste jednicka.

MiaFidor
02.09.2017 5 z 5

Tak to byla jízda :-) napínavé od prvních stránek. Jediná výtka - poněkud useknutý konec a vraha jsem tak nějak tušila od poloviny knihy. Ale přesto 5 hvězd,kniha je opravdu hodně napínavá.Brutální mi nějak nepřišla,asi už jsem zocelená.

fsada
26.08.2017 5 z 5

Knížku,jsem dočetl a musím říct, že je to paráda.Kde začít to,ani já sám nevím,protože zůstávám ohromený vším tím sadismem a autorovým popisem,mně se to líbilo, děj mě zcela pohltil do čtení stránky za stránkou mělo to logiku,napětí.Ano,já jsem spokojený,a určitě si časem od autora rád přečtu další knihu.

Blondebookdevil
23.08.2017 5 z 5

Tak fajn. Co se to tady právě stalo? Dávám samozřejmě 5*, protože Chris je můj oblíbený a určitě ani teď nezklamal. Jenom tak nějak odbočil, nevím, proč mám takový dojem. Něčím se tahle kniha lišila od jiných. A taky se mi zdá, že každou knihou stupňuje jak napětí, tak sadismus a vychytralost vraha. Za mě skvělá a vrhám se na další díl❤ Mimochodem. Zajímalo by mě, jak to bylo v originále, když z "Já jsem smrt" v přesmyčce vyšlo "Jess J. Tramm". Na papíře jsem si pořád zkoušela, co za jméno vyjde z "I am death", ale nakonec si překladatelé zjevně poradili jinak :D

perpe2a
12.08.2017 4 z 5

Opět skvělé, nedalo se odtrhnout, závěr trošku "ukousnutý", ale rozhodně velmi dobrý, takže takové malinkaté mínus, ale rozhodně jeden z nej autorů

bartule
29.07.2017 5 z 5

Dokonalá série ,sice ne pro slabší povahy,ale za mě výborné knihy po kterých vždy když v noci někam jdu už svítím v celém domě :-D

PetraBery
29.07.2017 5 z 5

Opět skvělá kniha, kde o krutost, násilí, brutalitu a krev není nouze. Pachatel hrůzných činů po zjištění jeho minulosti až tolik nepřekvapil, přesto jsem v hledáčku měla i několik jiných lidí. Tato série mě prostě baví a já se na každou další knihu těším. Autor píše opravdu čtivě, takže další díl si určitě přečtu.

ArwenAragorn
15.07.2017 5 z 5

Drsný, brutální thriller, naprosto ujetý, šílený, ale přitom velmi chytrý a rafinovaný sériový vrah. Detektiv Hunter s parťákem Garciou jsou jako vždy skvělí a závěr je dostatečně neočekávaný. Po přečtení knihy od Chrise Cartera mně většinou všechny další thrillery dlouho připadají jako slabý čajíček.

ivana1975
15.07.2017 5 z 5

zboznujem taketo knihy... zvratene a krute... davam vsetky hviezdicky a uz teraz sa tesim na dalsiu cast, ktoru si precitam

Lucibuska
09.07.2017 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora. Čtu hodně knihy tohoto žánru, ale ještě nikdy mi žádná nepřišla tak moc napinavá jako tahle. Při vražděni druhé oběti jsem se opravdu vcitila do oběti a měla jsem strach. Týrání bylo na mě až moc detailně popsané a přišlo mi to nechutné, ale to k tomu asi proste patří. Rozuzleni bylo také nečekané, ačkoli vždy všechno předpokládám. Za mě super, rozhodně sahnu i po dalších knihách od tohoto autora.

Drahuš
09.07.2017 5 z 5

A zase jsem až do konce věděla "prd" :-) Skvělé jako vždy!

Karelvovsik
28.06.2017 5 z 5

Kniha oproti předchozím dílům s Robertem Hunterem byla o něco méně napínavá a strašidelná, ale i tak je pro mě pořád za 5 hvězd. Mučení Červa Netvorem byla fakt zvrácenost! Snad poprvé jsem po přečtení knihy vraha litoval !

Topolina
23.06.2017 4 z 5

Moje první knížka od tohoto autora.... Je velice čtivá a napínavá a má krátké kapitoly, díky tomu se četla sama. Doslova jsem ji hltala. Asi nedoporučuji pro slabší žaludky, spisovatel do detailu popisuje týrání a vraždy, ale jinak pro všechny ostatní doporučuji....
Hned po dočtení jsem navštívila knihkupectví a koupila další díly, které byly k sehnání...Doufám, že budou stejně dobré...

pavčape
16.06.2017 4 z 5

Četla jsem dvě knihy po sobě a tahle byla trochu slabší. Rozuzlení zajímavé, ale napětí pokulhávalo.. Proto o * méně. Sice tam byly pasáže při únosu první oběti, před vraždou druhé oběti, které byly napínavé až děsivé, ale něco tomu chybělo. Nicméně popis únosu a mučení dítěte, Červa, bylo traumatizující i pro čtenáře.

sérioví vrazi brutalita mučení psychopati vyšetřování

Chris Carter
brazilská, 1965