Já jsem smrt

Já jsem smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302812/bmid_ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 5 2122 2122

Robert Hunter série

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

I Am Death , 2015

Lenka40
08.04.2018 5 z 5

Takže další výborně napsaná kniha o sériovém vrahovi od Chrise Cartera. Opět nepolapitelný vrah , který za sebou nezanechává žádné stopy ,ale Robert Huntr s Carlosem Garciou jsou silní protivníci .

moudivlacek
05.04.2018 5 z 5

Jestli toužíte přečíst si tento díl, prosím vás, připravte si velice silné nervy a žaludky, ale stejně s vámi konec otřese. Jako mnou. Ještě teď se z toho snažím vzpamatovat. Robert je zpět ve svém Los Angeles se svým parťákem Garciou. To, co opět musí vidět, prožít, to je prostě zlý sen, a oni již dopředu ví, že bude pokračovat.
Skvělá dedukce Roberta je naznačena již v minulých dílech, zde bych řekla v tomto směru zazářil i Garcia. Skláním před nimi svůj pomyslný klobouk.
Kdo je obdivovatel tohoto spisovatele, tohoto žánru, rozhodně si přijde na své.
Doporučuji.

5tužka
31.03.2018 5 z 5

Carter = nejlepší detektivky na světě

georginaa
30.03.2018 5 z 5

Do tohoto příběhu jsem se musela trochu přemáhat. Už mám i stihomamy, pořád kontroluji okna, dveře, zda je zamčeno, zda svítí světla...nikdy nevíte, zda je někdo nečekaný ve vašem bytě. :-) No dám si oddych od detektivek a vrhnu se na pár romantik, nabrat další psychickou sílu na další drasťárny.

alva1
28.03.2018 2 z 5

Četla jsem některé předchozí díly série a líbily se mi. Tato kniha mi nesedla, přišla mi naprosto nechutná.

Magnovak
21.03.2018 4 z 5

Tahle mě přliš neuchvátila, ačkoli ten závěr je přeci jen překvapivý. Ale asi se mi líbila nejméně ze série.

neproniknu
18.03.2018 2 z 5

Předchozí případy mne zaujali, proto jsem sáhl i po této knize.
Bohužel "hnus zvrácenosti" v této knize dosahuje vrcholu a nejvíce jsou tu popisovány trýznící orgie pachatele. Oproti minulým knihám musím jít proto s hodnocením dolů.

ThomasRuhe
06.03.2018 4 z 5

Opět výborně napsané. Brutalitu zločinů posouvá Carter na úplně novou úroveň. Závěrečné rozuzlení je chytře vymyšlené a překvapivé.

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

Nikol117
02.02.2018 5 z 5

Nevím jak to ten chlap dělá, ale když začnu číst, tak nemůžu přestat. Další kniha a zase se budu opakovat. Skvělé!

karantena
16.01.2018 5 z 5

dokonalé.

TessaJean
02.01.2018 5 z 5

Naprosto dokolané!! Zatím nejlepší kniha co jsem od autora četla. Nejvíce mě bavily a děsily zároveň pasáže s Červem...navíc když si člověk představí, že takovéto utrpení se dítěti může skutečně stát. Konec mě doslova šokoval, a bylo mi z něj i celkem smutno.

Boboking
29.12.2017 4 z 5

Zkusil jsem jednoho z nejoblíbenějších thrillerových autorů a skutečně drsný a brutální. A v závěru skvěle překvapující.

tulip131
27.12.2017 5 z 5

Opět skvělé čtení, autor má popisy jednotlivých vražd vypiplané do detailů. Jediné co mě snad zaráží je, že zkušený detektiv RH se stále vrhá na místa "rozuzlení" sám, ano tentokrát alespoň řekl parťákovi kam jde, ale to by přece po tolika vlastních zkušenostech znovu neudělal. To, ze podezřelý neni vrahem, bylo jasné od začátku, ale samotné odhalení identity vraha, překvapující. Poutavé až do konce.

mispulin
26.12.2017 5 z 5

Další hodně brutální příběh Huntera a Garcii. Autor opět zaslouží 5 hvězd za napínavou zápletku. Opravdu nevím kam na ty "nápady" chodí...

CharlesWard
05.12.2017 2 z 5

Čtete li od Cartera první knihu, budete příjemně překvapeni. S narůstajícím počtem, však roste i čtenářova iritovanost šablonovitou kostrou příběhu.

MilanCFC
04.12.2017 5 z 5

Cartera čtu pěkně od začátku a popořadě. A je na něm krásně vidět, jak autorsky roste a díla postupně šperkuje.
Trošku mě mrzí, že zbývá už jen jeden díl.

čef
24.11.2017 5 z 5

"Ten magor, po kterém jdeme je opatrný, hodně trpělivý, metodický, vynalézavý a patrně vysoce inteligentní". A zcela jistě hodně a ještě více psychicky vyšinutý a sadistický až se nám začne stýskat po nějakém průměrném hajzlíkovi, který je jeho pravým opakem, který se nechá chytit za nejbližším rohem ještě s kudlou v ruce. Opět věrně, výstižně tj. "hustě" napsáno tak, jak to od tohoto autora již samozřejmě očekáváme.

gordon13
05.11.2017 4 z 5

Autor píše velice chytlavě, ale myslím, že je tak trochu sadista :-)

davidondriska
22.10.2017 5 z 5

Nezklamala. Pořád perfektní úroveň.

sérioví vrazi brutalita mučení psychopati vyšetřování

Chris Carter
brazilská, 1965