Já jsem smrt

Já jsem smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302812/bmid_ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 5 2111 492

Robert Hunter série

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

I Am Death , 2015

Pavlusa007
27.11.2018 5 z 5

Vraha jsem odhadla, ale konec prece jen prekvapil.

peterlakotty
24.11.2018 5 z 5

Spoiler. Kniha je výborná. Trochu mi bolo divné, ked tej jednej obeti brúsil tvár v noci, že to nikto nepočul. neviem teda z čoho stavajú byty v LA, ale u nás by to bolo riadne počuť. A bolo mi lúto Alison, tá mala teda hodne kruto-smutný osud... Kniha ale super.

Dandy1
22.11.2018 3 z 5

Napsané je to skvěle. Ale popis vraždění byl už trochu moc. Ještě se mi dosud nestalo, aby mi u knihy bylo zle.

barusak1
07.11.2018 5 z 5

Jako vždy pecka

Enessis
28.10.2018 5 z 5

Tušila jsem kdo za vraždami stojí, asi poprvé :) Tleskám za dokonalé propojení dějových línií. A děkuji za návrat Garcii, bez něj předchozí díl nebyl ono :)

ivdol
12.10.2018 4 z 5

Tak já už víckrát ne. Z téhle knížky kapala krev. Nicméně napsáno určitě čtivě, proto ty hvězdičky.

amanda99
07.10.2018 4 z 5

Další neuvěřitelný příběh Huntera a Garcii.Super.

petula22
03.10.2018 5 z 5

Brrr...Carter je prostě PAN spisovatel..

Zlatinka.Emilly
28.09.2018 4 z 5

Takovýto žánr se možná dobře čte, ale zamýšlí se čtenář nad tím, že by jednou mohl sám stát na straně oběti? Je to čtení kruté a nic neříkající, nic nedávající. Proč jsem to tedy četla? Dobrá otázka, nad kterou budu rozhodně přemýšlet. Průběh vyšetřování si zaslouží ohodnotit, za tu brutalitu snižuji o jednu hvězdičku.

Arminka
28.09.2018 5 z 5

Další ze série Hunterovek a zase nezklamala. Opravdu čtivé i napínavé, prostě kniha baví.

Reat
20.09.2018 5 z 5

Zvláštní. Ať se to čtenáři líbí nebo ne, Carter ho nikdy nenechá chladným. Když pominu to, že knížka se opět "četla sama", což je ale fakt, který už tak trošku drze u mistra čekáte, tak je tu další věc: Carter se prostě hluboce podívá čtenáři do nitra....sem tam duše, často i žaludku, ale hlavně do nitra srdce....a zeptá se ho. Na různé otázky....."Je Ti to líto?"..."Věříš?" ..."Jak by ses zachoval?".... "Dovedeš to pochopit?" Někdy fakt nevím, jak odpovědět. Celou dobu jsem se modlil, aby jedna linie v knize dopadla dobře (kdo četl, ví), proto je rozuzlení dost slušným kopancem. Každopádně opět, jako vždy a s jistotou: skvělé počtení.

Arsi
06.09.2018 5 z 5

Perfektně napsaná kniha, která vám nedovolí odložit jí. Sice hodně brutální, ale to už k detektivovi Hunterovi patří. Pro čtenáře si silným žaludkem rozhodně doporučuji.

marek7167
02.09.2018 5 z 5

Jedním slovem opět brilantní! Úžasné a časově dokonalé propojení dějových línií se zakončením, jaké si člověk může přát. Poslední knihy od Chrise Cartera mě vždy něčím mile překvapily. Zhruba od poloviny knihy jsem měl tušení, kdo je tím záhadným člověkem a s potěšením jsem na konci zjistil, že jsem se trefil.

Nixa
29.08.2018 5 z 5

Opravdu už nevím co bych o Carterových knihám dál napsala. Prostě skvělé čtení. Napínavé, záhadné, brutální čtení plné překvapivých zvratů. To jak vše nakonec dopadlo mě přimělo otevřít pusu a lapat po dechu. Doporučuji!

Bobina74
24.08.2018 4 z 5

Tak tohle opět velké ANO. Jak jinak u knih pana Cartera. Opět skvěle napsáno, opět kopec brutality, na kterou si všichni stěžují a zároveň je tak trochu fascinuje - včetně mně. Jenom začínám mít u posledních tří dílů podivný pocit, že začátek mně naprosto chytne, prostředek začínám uvažovat zda už není Cartera dost a konec mně vždy přesvědčí o tom, že nikoli.
P.s. : asi to svědčí o tom, že i ve mně bude kousek psychopata...:-)

Dumicek
21.08.2018 5 z 5

No jsem Carterovka :D miluji jeho knihy a na druhou stranu si říkám, že bych už nic od něho číst neměla, protože on je vážně psychopat :D ale já ho prostě žeru..jeho knihy jsou prostě brutální a ne zrovna pro slabé žaludky..To jak dokáže každičkou vraždu popsat do sebemenšího detailu, tak to jen zírám a trochu se i klepu :D prostě Carter a jeho sériový vrazi mě nikdy nezklamou a Hunter s Garciou jsou pro mě TOP vyšetřovatelé.

Lenc
02.08.2018 5 z 5

Tak toto je čtvrtá kniha od Chrise Cartera, kterou jsem přečetla během jednoho dne. Tedy krom toho, že je jako ostatní velice čtivá, přemýšlím jestli mám ještě dost silný žaludek, abych si pořídila i zbytek. Předchozí knihy teda taky nebyly žádné pohádky na dobrou noc, ale u této jsem chvílemi přemýšlela, jestli jí neodložím, na mě už brutalita opravdu na hranici zvládnutelnosti. Jen pevně doufám, že takovýto psychopati fakt neběhají po zemi. Jinak samozřejmě napínavé, čtivé, detektiv sympaťák.

LP113
31.07.2018

Moje první kniha od tohoto autora. Jsem paf. Nejen teda brutalitou, to je někdy opravdu síla, ale je to tak strašně čtivé, že se to nedá odložit. Přečetla jsem za víkend. Už se těším na další. Jediné co mi trošičku vadilo, že dost často kapitola končí jak detektivové na něco přijdou, ale neřekne se na co, jen jako že "wau" a střih a děj je jinde. Samozřejmě pak se to člověk dočte, ale asi je to záměr, aby čtenář knihu nedokazal odložit. ;-) Každopádně určitě doporučuji.

Adelajda_4
30.07.2018 5 z 5

Jedná se o sedmou knihu ze série, takže se už budu opakovat, opět geniální. Bylo to perfektní, napínavé, mělo to spád a konec byl vážně nečekaný. Až na konci jsem si ale uvědomila, že v knize se vlastně odehrávaly dvě dějové linie, což mě tedy dokonale zmátlo. Stálo to ale za to! Akorát nemůžu uvěřit, že mě čeká poslední kniha o tohoto autora.

Irika
26.07.2018 5 z 5

Skvělé čtení jako vždy, vraha čtenář nemá šanci odhalit, všechna tajemství odkrývá spolu s Robertem. Navíc v této knize skvělé propojení dvou časových rovin, což mě na konci překvapilo až zmátlo...

sérioví vrazi brutalita mučení psychopati vyšetřování

Chris Carter
brazilská, 1965