Já jsem smrt

Já jsem smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302812/bmid_ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 5 2110 492

Robert Hunter série

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

I Am Death , 2015

jaroiva
05.05.2019 4 z 5

Dost dobrý, i když jsem si zvykla z předešlých dílů na lepší :)

minimonisek
05.05.2019 5 z 5

Další skvělá kniha od spisovatele s velkým S pana Cartera. Skvěle vymyšlený příběh doplněný dvojicí detektivů Huntera a Garcii. Zjistila jsem, že detektivky teď řadím hodnocením podle Cartera a málokterá se mu vyrovná. Doporučuji.

souc
05.05.2019 5 z 5

Miluju všechny jeho knihy❤️ Nikdo nebude lepsí než on a jeho díla.

jockjock
04.05.2019 4 z 5

Není to nejlepší thriller ale nenudil jsem se

bbestie
03.05.2019 5 z 5

Tohle je opět povedená knížka a násilí už u mě už trochu přerůstalo hranici snesitelnosti. Je do toho zavlečené dítě. Ale čte se to jedním dechem a někdy jsem to nevydržela a četla si dopředu, jak dopadne to, co právě čtu :-)

nevřelka
30.04.2019 5 z 5

Pro mě asi nejlepší knížka od Cartera. Skvěle napsané, napínavé, Červa mi bylo tak líto a pak ten konec...

Ivet1990
29.04.2019 5 z 5

Jako každý předchozí díl mě i tento díl dostal. Ani mě nedostali ty vraždy jako to čím si musel projít ten malý kluk.

DericCaster
26.04.2019 5 z 5

Carter je prostě Carter. Ani tento díl nevybočuje z řady a knížka chytne a nepustí. Jako vždy se tu setkáme s výživnými popisy vražd ujetého, sadistického vraha, kterým je nakonec vždy někdo jiný než by si člověk myslel. Super knížka ;)

sipkulka
19.04.2019 5 z 5

Za mě super, pokud se člověk dokáže přenést přes detailní popis vraždy, mučení..tak dostane díky Carterovi úžasný čtenářský zážitek s napětím až do samého konce

PetaZ
13.04.2019 5 z 5

Říkala jsem si, že po Zlobě už me v Carterovych knihách nic nepřekvapí, ale mýlila jsem se.. Opět bravurně nakombinované, až mi opět spadla brada po rozuzlení..

aleza1
13.04.2019 5 z 5

Opět brutální mazec...nelze se odtrhnout od dalších stránek!!!

Knihomolka97
01.04.2019 5 z 5

Nemám slov, to bylo naprosto, naprosto skvělé! Zvrácené, nechutné, sadistické, brutální, ale skvělé. Hltala jsem stránku za stránkou a na konci jsem ani nedýchala. Geniálně promyšlené, všechno.

vera4669
19.03.2019 5 z 5

Opět další famózní díl.. Přečteno za 5 hodin s pocitem, že prostě nebudu dělat nic, dokud nepřečtu. Carlos je zpět a naše stará dobrá dvojka zase válí, perfektní.

sabca
17.03.2019 5 z 5

Další kniha tohoto autora od které jsem se nemohla odtrhnout. Již mi jich moc k přečtení nezbývá. Myslela bych si, že už nic horšího jak dotyčné mučit nelze vymyslet a jak je vidět tak jde. Pro slabé nervy tato knihu určitě není, ale jinak doporučuji

MichalHoráček
15.03.2019 5 z 5

Pro osoby s bujnou fantazií, tuto knihu nedoporučuji ;-) Tak barvité vylíčení mučení a způsobu čím.... Dosti brutální!
Ale příběh je to geniální a četl jsem knihu s napětím a očekáváním dalšího děje.
Kdo se nebojí, ať si ji přečte, ostatně jako všechny předchozí a snad i dost budoucích dílů.

kittlerka
14.03.2019 5 z 5

Maličko mi vadilo, že titulek na hlavní straně knihy prozrazuje až moc, ALE ten konec mě zase dostal. Myslela jsem, že po Zlobě už nemůže vymyslet nic tak dobrýho, ale spletla jsem se. Bomba!

Jane417
04.03.2019 5 z 5

"Já jsem smrt"... co dodat! Nechutné, brutální, drastické, zvrácené, ale čtivé, napínavé a dokonalé, tak jak je u Carterových knížek zvykem. Tento příběh o vrahovi žen, který vychyluje z řady tím, že nenechá nikdy stopu a mění od základu svůj styl zabíjení, byl velmi povedený. Jakmile začnete číst, těžko se kniha odkládá. Je pravda, že krve tam tentokrát bylo opravdu hodně! Slabší povahy by mohly mít problém, ale on to Carter prostě umí napsat tak, že je to sice dost odporné, ale tak nějak "lidské". Myslím to tak, že je to snesitelné z pohledu toho, jak se na vraždy dívají hlavní hrdinové... detektivové Hunter a Garcia. Souhlasím s některými komentáři, že autor jede stále podle stejné šablony a taky se v každém díle opakují informace z Robertova soukromého života, ale mně to zase až tak nevadí. Možná také proto, že postava detektiva Huntera se mi opravdu hodně líbí. Konec je překvapivý a zajímavý. Co se týká vraha, opět (jak je v Carterových knížkách taky obvyklé), bychom měli tak nějak vrahovo jednání pochopit, ale mě tentokrát nedojímal a rozhodně jsem s ním nesoucítila.

Эva
02.03.2019 5 z 5

Moje druhá kniha od tohoto autora a musím říct, že kam se na Cartera hrabou ostatní autoři detektivek! Na můj vkus je tedy velmi brutální, vraždy jsou až neskutečně krvavé a sadistické, ale závěrečné rozuzlení, psychologie postav a sympatický detektiv - no, rozhodně jsem s tímto autorem neskončila!

marketa1933
26.02.2019 5 z 5

Husí kůže až do konce.

berila
20.02.2019 5 z 5

Opět vynikající thriller, je to autor, který nikdy nezklame.

sérioví vrazi brutalita mučení psychopati vyšetřování

Chris Carter
brazilská, 1965