Já jsem smrt

Já jsem smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302812/bmid_ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 5 2111 492

Robert Hunter série

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

I Am Death , 2015

Danago
25.07.2018 5 z 5

Chris Carter se s každou další knihou drží na špičce, neztrácí originalitu ani brutalitu. Detektiv Robert Hunter mě fascinuje tím jak je chytrý a jeho kolega Garcia je skvělým parťákem.
Příběh byl opět napínavý s nečekaným a překvapivým koncem. Už mě čeká poslední díl a moc doufám, že ještě něco dalšího vyjde.

MirkaProk
24.07.2018 5 z 5

četla jsem už všechny knihy od tohoto autora a všechny se mi moc líbily. je to přesně můj styl a hlavně mě na knihách Cartera baví to, že se rozjedou hned od začátku, žádný zdlouhavý rozjezd a vždy překvapivý konec

Láďa92
21.07.2018 5 z 5

Brutální popisy vražd, krátké kapitoly, které Vás neustále nutí číst dál, nadpozemský detektiv Robert Hunter, který nemusí spát a ví naprosto všechno, protože hodně čte, jeho sympatický kolega Garcia, neskutečné tempo, spoustu krve, násilí a šílený vrah, to jsou knihy od Cartera! Ano, po sedmé knize je to možná docela opakující se schéma, ale mě to schéma porád neskutečně baví. Vedle této série působí ostatní detektivky jako pohádky na dobrou noc. Teď vstřebám pro mě šokující závěr knihy, počkám až se mi udělá líp od žaludku, pro jistotu zamknu dveře, zavřu okna a jdu na další díl!

Lilithen
20.07.2018 5 z 5

Zatímco předcházející Zloba mi byla nesympatická neskrývanou snahou šokovat za každou cenu, až to bylo trapné, tento díl série se opět vrátil k předchozí kvalitě.

oleg
17.07.2018 5 z 5

Opět přečteno jedním dechem,bezva čtení,napínavé a nečekaný závěr!!!!!

Lllvicek
15.07.2018 5 z 5

Za mě nejlepší v řadě, nemůžu si pomoct, ale Carter se knihu od knihy zlepšuje a tohle byla pecka! ;) Nemohla jsem ji za celou dobu vůbec odložit a četla až do rána :D. Jen se bojím co budu dělat až dočtu 8. díl :(

saez
03.07.2018 5 z 5

To zas byla jízda. Jak mi v minulé knize chyběl Garcia, tak jeho nástup v této knize jsem si užila :-)

Citra642
01.07.2018

Úžasná kniha,místy dost drsná,ale tenhle spisovatel nepíše romány,že? Super,knihy se mi líbí snad všechny,které jsem od tohoto autora doposud četla.

Lenka8418
27.06.2018 5 z 5

opět skvělá kniha, nemohla jsem se odtrhnout. tohle je prostě moje, i když je to drsné, zvrhlé, zvrácené. Doporučuji

Jablotro
11.06.2018 5 z 5

Co napsat, aby se člověk neopakoval? Ale jinak to prostě nejde, prostě bomba. Hrůznost provádění vražd teda pro otrlé žaludky. Tentokrát mě teda dost překvapila vedlejší dějová linka a tady budu trochu spoilerovat: Nápad s flashbackem byl fakt geniální. Člověk čeká co se stane, kdy už bude konečně konec pekla malého chlapce a ono se z toho nakonec vyklube tohle, wow. Takže za mě jasných 5* ;-)

Evik84
04.06.2018

Napínavá a zajímavá kniha od začátku do konce, jako všechny díla Chrise Cartera.
Ale co se stalo s tím chlapcem....

jajakozena
26.05.2018 4 z 5

Moje první kniha od tohoto autora. A jsem nadšená, i když... ač mi nikdy horory a podobné nevadily, tak jsem občas neměla moc dobrý pocit a místo zavření jsem očí jsem na chvilku zavřela knihu..
Tak dobře napsaná je...

March
20.05.2018 5 z 5

Kniha mě nadchla, pri představě, jak mučil oběti mě běhal mráz po zádech...kam na to ChC chodí? Naprosto skvělá zápletka, četli se samo. Doporučuji

Twinny
14.05.2018 5 z 5

Ty jsi Smrt? Tvrdíš, že nápověď je ve jméně? Potom se ten nejlepší z nejlepších nemůže jmenovat jinak...

Lotka
07.05.2018 4 z 5

Někdy mi připadá, že chce autor ze svých čtenářů vychovat sériové vrahy. Hodnotím napětí, zápletku a rozřešení připadu.

Joyce24
29.04.2018 5 z 5

Má první kniha od tohoto autora a musím přiznat, že tak drsnou detektivku jsem již dlouho nečetla. I přesto jsem knihu, ale nemohla odložit a musela jsem číst stále dál a dál, abych zjistila, kdo za tím vším stojí. Určitě si přečtu ještě další knihy s detektivem Hunterem, ale nejdříve si dám mám malou přestávku na zklidnění nervů.

ivoiro
18.04.2018 5 z 5

Dobrá a napínavá kniha. Nicméně, k 5* mi stále něco chybí.

kofina
13.04.2018 4 z 5

Jako všechny Carterovy knihy i tahle je povedená, čtivá a má zajímavý příběh. Jediné čeho si po přečtení několika jeho knih všimnete je opakující se scénář příběhu, naprosto stejný způsob práce s napětím a důležitými momenty příběhu a to, že se Hunter na konci každé knihy dostane vlastní blbostí do ohrožení života. :-D

JohnnyKa
10.04.2018 4 z 5

Opět dobře čtivá kniha od začátku do konce. Jelikož čtu sérii s Robertem Hunterem postupně a mám už tak Chrise trošičku "přečteného" , tušil jsem kdo bude vrahem. I tak mne na závěr dokázal ještě prekvapit. Zároveň si však pokaždé přeji, aby se už Hunter nenechal na konci vrahem chytit. Garcia by se mohl konečne poučit a nastřelit Hunterovy pod kůži nějaký pokročilý GPS čip :) To by si to chlapci na závěr dost ulehčili.

Titas9001
09.04.2018 5 z 5

Hodně drsné a zvrácené. Ale je to Chris Carter, a tak to i očekávám! Osobně řadím Já jsem smrt a Zlobu na mém žebříčku "carterovek" na první místa. Ten chlap prostě umí psát!

sérioví vrazi brutalita mučení psychopati vyšetřování

Chris Carter
brazilská, 1965