Žena, po které se slehla zem

Brutální deportace nelegálních imigrantů, mezinárodní korporace, pokusy na lidech, zázračný lék na nadváhu a dokonce iránský jaderný program… Tyto události spojuje více, než se může na první pohled zdát. Nora Sandová stojí před největší výzvou své kariéry. Iránský nositel Nobelovy ceny, který se řadu let brání mediální pozornosti, nyní usiluje o azyl v Dánsku, a proto souhlasí s poskytnutím jednoho jediného rozhovoru právě jí. Má jeden požadavek: Nora musí najít jeho milovanou ženu Aminu, která zmizela kdesi v Londýně během útěku z Iránu. Pátrání po spisovatelově ženě zavádí mladou novinářku do míst, jaká by si nedokázala představit ani v tom nejhorším snu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/378052/zena-po-ktere-se-slehla-zem-QXn-378052.jpg 3.6107

Novinářka Nora Sandová (2.)

Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)

Den blå digters kone (2016)

Kniha Žena, po které se slehla zem

SimonaP

Do tří čtvrtin hrooozná nuda, myslela jsem, že už jí nedočtu, pak se to jakž takž rozjelo, ale na dobrou knihu to nestačí.

Leniiis

Stejně jako u první knížky mi i tady přišlo divný, že novinářka si hraje na detektivku aniž by k tomu měla nejakej pořádnej důvod. Ale knížka byla fajn i tak.

Ticiana

Překvapilo mne jak jednoduše se Nora dostala k informacím a jak si je spojila. A kniha ukazuje, ze obrovské firmy mají obrovský vliv a nikdo s tím nic neudělá. A verim, ze bohužel takhle funguje dnešní svět.

Danago

Dívky z trajektu mě nebavily asi hlavně proto, že jsem očekávala něco jiného . U této knížky jsem již věděla , co mám čekat a knížka mě nezklamala. Není to žádný top , ale taková odpočinková detektivka u které se nemusí zas tak moc přemýšlet. A přece jen je to malinko jiné téma , než se běžně objevuje. Přečteno za jeden den .

JaninaV.
14. březnaodpad!

Od této spisovatelky jsem přečetla Dívky z trajektu.......čekala jsem stejné napětí, ale bohužel. Děj mě nezaujal, do knihy jsem se nemohla začít a spíše jsem se nutila k přečtení. Konec divný. Za mě hodně slabé.

Veronika.Lap

Moc se mi to nestává, ale tuto knihu jsem jako jednu z mála nedočetla. Příběh mě vůbec nezaujal a nemohla jsem se do knihy začíst. Po cca 80 stranách jsem to vzdala. Nedoporučuji.

Terka18

Knížka mi byla doporučená kamarádkou. Docela jsem s ní bojovala, dočetla jsem ji až na podruhé, protože při prvním pokusu o přečtení jsem ji odložila asi po 80 stránkách. Jednou větou čekala jsem víc. Místy se to dost táhlo až nudilo a nevěděla jsem o čem čtu, pak se to trošku rozběhlo a pak zase nic. Konec byl dobrý, ale nepřekvapivý a vlastně je na konci ukázka i toho jak se jedná ve vyšších vrstvách společnosti a že se spousta věcí zamete pod stůl aniž by si to ti dotyční odseděli.

bekule

Přesně jak říká Leniii přede mnou ...místy se to dost táhlo až nudilo, napínavý konec to moc nezachránil. Dívky z trajektu byly mnohem lepší, i ta Nora mě tam byla sympatičtější.

thrillery pro ženy

Lone Theils

Lone Theils
dánská, 1971

Kniha Žena, po které se slehla zem je: