Posedlé dítě

Na hřbitově je nalezen brutálně zavražděný muž. Krátce nato se najde znetvořené tělo malého chlapce. Londýnská korespondentka Nora Sandová si začíná myslet, že obě vraždy souvisejí s rozvodem slavného páru – hvězdy dánské reality show a ruského oligarchy, kteří mezi sebou bojují o svěření syna do péče. Ale neukousla si Nora projednou příliš velké sousto? Honba za pravdou ji zavede až do nejtemnějších londýnských zákoutí, kde vládne černá magie....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426083/big_posedle-dite-O8n-426083.jpg 3.6135

Novinářka Nora Sandová 3.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Heksedrengen, 2018

Kniha Posedlé dítě

cukrovka
16.09.2021

Velmi zajímavé téma, ale autorka klouže pouze po povrchu. Příběh se dobře čte, ale schází tomu propracovanost.

Barbora.M
14.07.2021

Předchozí 2 knihy se mi líbily více. Možná je to tím, že jsem tuto četla s větším časovým odstupem. Nejdříve se kniha na můj vkus moc vlekla a pak byl najednou rychlý spád a konec na 20 stránkách. Pokud bude nějaké další pokračování, snad se povede aspoň na 4*

Dajine
22.06.2021

Přečteno. Zapomenuto.

janina pako
26.03.2021

kniha se mi líbila víc, než kniha Žena,po které se slehla zem

ennlady
30.01.2021

Docela zklamání. Čekala jsem něco docela jiného a příběh mi přišel na jedné straně zbytečně protahovaný a na druhé straně odbytý. Navíc mám jakousi averzi k novinářům a ani Nora Sandová si moje sympatie nezískala.

martin3554
31.12.2020

Třetí příběh reportérky Nory Sandové tentokráte řeší únos malého Nicholase a současně smrt nigerijského doktora.

KatyM.
28.12.2020