Sama sebou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Louisa Clarková z bestellerů Než jsem tě poznala a Život po tobě se vrací v novém románu Jojo Moyesové! A hodně toho ví… Tak například ví, jak daleko je z jejího nového domova v New Yorku do Londýna, kde žije její přítel Sam. Ví také, že její nový zaměstnavatel je dobrý člověk a že před ním jeho manželka skrývá tajemství. Co ovšem Louisa ještě netuší, je to, že nová práce v novém městě jí rozhodně nezaručí idylický život, ve který tolik doufala, a že bude její vztah se Samem z obou stran podroben zkoušce ohněm. A neví také, že lidé, s nimiž se ve své nové životní etapě setká, ji možná postrčí dost nečekaným směrem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386101/big_sama-sebou-Iot-386101.jpeg 4.41439
Nahrávám...

Komentáře (402)

Kniha Sama sebou

Elapheg
13. března

Přiznám se, že po druhém dílu, který kolísal za prvním dílem, se mi do třetí části moc nechtělo, ale jsem rád, že jsem si poslední díl: Sama sebou přečetl. Opět se setkáváme s Louisou Clarkovou tentokráte v New Yorku, kde má Louisa práci. Její partner Sam zůstal v Anglii a občas se spolu schází a volají si. Vztah Louisy se Samem bude podroben zkoušce a i Louisa se v tomto závěrečném díle bude muset popasovat s další várkou osudem nadělených ran, nebo možná lépe, zkoušek a příležitostí. Od knihy jsem ze začátku čekal trochu více, ale myslím, že po dočtení knihy mohu konstatovat, že se opět jedná o kvalitní příběh z pera Jojo Moyesové a že teprve teď chápu, proč autorka přiběh koncipovala, jak jej koncipovala. Za mne spokojenost a určitě pět hvězd a doporučení. Ještě bych snad podotknul, že pokračování bych se vůbec nebránil, ale i tak Louise děkuji a ostatním z této série rovněž za duševní obohacení. Jistě si s chutí přečtu od autorky i další knihy. :-)

lejera
25. února

Přiznávám, že do knihy se mi moc nechtělo, ani nevím proč. Byla jsem přesvědčená do poslední chvíle, že knize udělím 4 hvězdy. Každopádně uznávám, že konec a vlastně celé poselství knihy mě naprosto dostalo. Bylo krásné a povzbuzující být s Louisou na cestě k nalezení sebe sama.


Banni37
13. února

Jojo je pro mě královnou romantických příběhů, nejen pro tu romantickou linku, ale především pro tu syrovou upřímnost. Život není vždycky fér a taky není vždycky sluníčkový, ale člověk hold musí najít svoji verzi čmelákových pruhovaných punčocháčů a s tím vším se nějak poprat. Stejně jako Louisa, ta zůstane vždycky jako jedna z mých nejoblíbenějších knižních postav!

pige
26. ledna

Závěr trilogie se vyrovnal prvnímu dílu. Po druhém dílu (Život po tobě) předčila tato kniha má očekávání.

I když je příběh prvoplánový a je jasné, že nemůže být vše jen zalité sluncem, autorka si mě především získala strohým, přesto silným líčením pocitů a jejich prožívání. Čím méně slov, tím více naléhavosti.

Některá klišé byla očividná, ale co už. Věděla jsem, co autorka předvedla v předchozích dílech.

Laf
31.12.2022

Trochu jsem se bála, jaká kniha bude po té předchozí, která za mne nebyla úplně nejlepší. Naštěstí jsem byla mile překvapená, protože tato kniha byla skvělá. Bavila mne hned od začátku. A ukázalo se tolik zvratů, že bylo fajn sledovat, jak se s nimi Louisa popere. A až do úplného konce jsem byla napnutá, jak to celé dopadne se Samem. Jestli se dočkám happy endu nebo budu naštvaná z nepříznivého konce... Celkově nejen knihu, ale i celou sérii hodnotí velmi kladně. Líbilo se mi to. Autorka umí do příběhu vložit spoustu emocí, které člověka zasáhnou. A proto pokud váháte nad nějakou její knihou, neváhejte. Vřele doporučuji :)

Mindy
18.12.2022

Já tedy půjdu proti proudu a musím říct, že nechápu tak vysoké hodnocení.
450 stran jenom nuda, samá nuda. Za mě ztráta času.

Pajina68
04.11.2022

Ostatní knihy od této autorky se mi četly o něco lépe, ale pokračování děje knihy "Než jsem tě poznala" mne moc nezaujalo - stejně jako "Život po tobě".

Verunka566
22.10.2022

Louisa Clark je konečně sama sebou a je vyspělejší a vyrovnanější, i když musela nejdříve překonat mnoho překážek. Jsem ráda, že to skončilo takto, potřebovala jsem nyní bláznivou Louisu ve svém životě, byť jen knižně. Parádní knížka, kdyby Jojo napsala ještě pokračování, tak si bych si jej určitě přečetla.

1 ...