Sama sebou

Louisa Clarková z bestellerů Než jsem tě poznala a Život po tobě se vrací v novém románu Jojo Moyesové! A hodně toho ví… Tak například ví, jak daleko je z jejího nového domova v New Yorku do Londýna, kde žije její přítel Sam. Ví také, že její nový zaměstnavatel je dobrý člověk a že před ním jeho manželka skrývá tajemství. Co ovšem Louisa ještě netuší, je to, že nová práce v novém městě jí rozhodně nezaručí idylický život, ve který tolik doufala, a že bude její vztah se Samem z obou stran podroben zkoušce ohněm. A neví také, že lidé, s nimiž se ve své nové životní etapě setká, ji možná postrčí dost nečekaným směrem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386101/sama-sebou-Iot-386101.jpeg 4.41038

Než jsem tě poznala / Predtým ako som ťa poznala 3.

Vydáno, Ikar (ČR)

Still Me, 2018

Kniha Sama sebou

Hyjoska
včera

Knihu jsem četla na odlehčení, Louisiny příhody jsou úsměvné a mnohdy ze života. Příběh byl rozhodně lepší, než v předchozím díle, pořád jsem ale přesvědčená, že příběh z prvního dílu žádné pokračování nepotřeboval.

KatkaVy
20. listopadu

Poslední díl této série také nezklamal. Pokaždé jsem se ihned začetla a příběh si užívala. Krásné čtení.

Jajina564
17. listopadu

Celá série je skvělá a je mi líto, že už jsem dočetla :-D

Ana72154
08. listopadu

Tento díl se mi líbil o hodně víc než předešlý. Akorát ten počet stran mi dal trochu zabrat :-D

Ennny

Lepší než druhý díl,ale v tomhle díle mi strašně vadilo že Luisa vlastně pořádně neví co chce... první díl byl prostě jedinečný, myslím že dvojka a trojka mohl být jeden díl a nic by se nestalo

Simmminek

Opět bomba. Když Vám jednou Luisa a její životní příběh přiroste k srdci, budete chtít poznávat všechny její nová dobrodružství a těšit se na ně.

Anett0901

Louisa začíná žít novou etapu svého života a nemá to vůbec jednoduché. Autorka však všechno tak krásně napsala a vystihla, že pokud znáte příběh Louisy Clarkové, musíte si přečíst i tento jeho konec.

ElikaS

I ve třetím díle jsme měli čest s úplně novou Louisou. Tohle na celé sérii opravdu oceňuji - ten vývoj hlavní hrdinky, který je opravdu obrovský, ale uvěřitelný! Byla jsem zvědavá, jak dopadne Samův a Louisin vztah na dálku a musím říct, že místy mě oba opravdu štvali, ale zase na druhou stranu i tohle si umím představit a přišlo mi to reálné. Ten konec už byl trošku přitažený za vlasy, ale mě uspokojil a celou sérii moc doporučuji.

Rozkoše zimy
Rozkoše zimy