Sama sebou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Louisa Clarková z bestellerů Než jsem tě poznala a Život po tobě se vrací v novém románu Jojo Moyesové! A hodně toho ví… Tak například ví, jak daleko je z jejího nového domova v New Yorku do Londýna, kde žije její přítel Sam. Ví také, že její nový zaměstnavatel je dobrý člověk a že před ním jeho manželka skrývá tajemství. Co ovšem Louisa ještě netuší, je to, že nová práce v novém městě jí rozhodně nezaručí idylický život, ve který tolik doufala, a že bude její vztah se Samem z obou stran podroben zkoušce ohněm. A neví také, že lidé, s nimiž se ve své nové životní etapě setká, ji možná postrčí dost nečekaným směrem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386101/sama-sebou-Iot-386101.jpeg 4.41038
Série

Než jsem tě poznala / Predtým ako som ťa poznala 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Still Me, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (333)

Kniha Sama sebou

Přidat komentář
Hyjoska
včera

Knihu jsem četla na odlehčení, Louisiny příhody jsou úsměvné a mnohdy ze života. Příběh byl rozhodně lepší, než v předchozím díle, pořád jsem ale přesvědčená, že příběh z prvního dílu žádné pokračování nepotřeboval.

KatkaVy
20. listopadu

Poslední díl této série také nezklamal. Pokaždé jsem se ihned začetla a příběh si užívala. Krásné čtení.


Jajina564
17. listopadu

Celá série je skvělá a je mi líto, že už jsem dočetla :-D

Ana72154
08. listopadu

Tento díl se mi líbil o hodně víc než předešlý. Akorát ten počet stran mi dal trochu zabrat :-D

Ennny
28. října

Lepší než druhý díl,ale v tomhle díle mi strašně vadilo že Luisa vlastně pořádně neví co chce... první díl byl prostě jedinečný, myslím že dvojka a trojka mohl být jeden díl a nic by se nestalo

Simmminek
24. října

Opět bomba. Když Vám jednou Luisa a její životní příběh přiroste k srdci, budete chtít poznávat všechny její nová dobrodružství a těšit se na ně.

Anett0901
09. října

Louisa začíná žít novou etapu svého života a nemá to vůbec jednoduché. Autorka však všechno tak krásně napsala a vystihla, že pokud znáte příběh Louisy Clarkové, musíte si přečíst i tento jeho konec.

ElikaS
07. října

I ve třetím díle jsme měli čest s úplně novou Louisou. Tohle na celé sérii opravdu oceňuji - ten vývoj hlavní hrdinky, který je opravdu obrovský, ale uvěřitelný! Byla jsem zvědavá, jak dopadne Samův a Louisin vztah na dálku a musím říct, že místy mě oba opravdu štvali, ale zase na druhou stranu i tohle si umím představit a přišlo mi to reálné. Ten konec už byl trošku přitažený za vlasy, ale mě uspokojil a celou sérii moc doporučuji.

1 ...

Doporučujeme

Rozkoše zimy
Rozkoše zimy
Gabrielův Ráj
Gabrielův Ráj
Rosiin sladký krámek snů
Rosiin sladký krámek snů
Jana Eyrová
Jana Eyrová