Sama sebou

od:


KoupitKoupit eknihu

Louisa Clarková z bestellerů Než jsem tě poznala a Život po tobě se vrací v novém románu Jojo Moyesové! A hodně toho ví… Tak například ví, jak daleko je z jejího nového domova v New Yorku do Londýna, kde žije její přítel Sam. Ví také, že její nový zaměstnavatel je dobrý člověk a že před ním jeho manželka skrývá tajemství. Co ovšem Louisa ještě netuší, je to, že nová práce v novém městě jí rozhodně nezaručí idylický život, ve který tolik doufala, a že bude její vztah se Samem z obou stran podroben zkoušce ohněm. A neví také, že lidé, s nimiž se ve své nové životní etapě setká, ji možná postrčí dost nečekaným směrem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386101/sama-sebou-Iot-386101.jpeg 4.7212
Série:

Než jsem tě poznala / Predtým ako som ťa poznala (3.)

Orig. název:

Still Me (2018)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (87)

Přidat komentář
novina
včera

První díl byl naprosto jedinečný a těžko ho něco překoná. Luisin příběh ale pokračuje dál a musím říct, že tahle kniha se provedla. Četla jsem jedním dechem. Občas byl děj předvídatelný (knihovna, Samovo rozhodnutí), ale i tak mě kniha moc bavila.

Peťulka3
předevčírem

Super a super. Několikrát jsem brečela jak želva,ale bylo to super.

Simstr
14. ledna

Nejlepší díl celé série. Druhý díl byl propadák. Četlo se svižně a dobře.

malen
14. ledna

Druhý díl jsem nečetla, ale dalo se to z děje odvodit. Kniha skvělá, jen ten konec mi už přišel příliš zdlouhavý..

a.k
13. ledna

Louisa Clarková dočasně opouští svého nového přítele záchranáře Sama a odjíždí pracovat k zámožné rodině do New Yorku.
Název knihy je naprosto výstižný. Louisa je zase sama sebou. A tak nadhled, přímočarost a osobitost jednání, kterým byla Louisa tak typická v prvním díle, tady nechybí a příběh tak má oproti dvojce zase šťávu. Knížka se moc dobře čte, nemám co vytknout. I když první díl pro mě přesto zůstává absolutní Jedničkou.

Imor
13. ledna

První polovina pro mě trochu slabší, ale potom to nabralo rychlost a bylo to moc fajn čtení.

Mishell14
12. ledna

Musím se přiznat, že jsem se dost bála třetího setkání s Louisou. Myslela jsem si, že už tam nebude ani zmínka o Willovi, ale opak byl pravdou. Louisa je naprosto dokonalá postava. Její život je tragikomický a krásný doslova prosím Jo o další díl!

Aichah
12. ledna

První díl byl úžasný. Druhý už se mi tolik nelíbil a ani se mi moc do třetího nechtělo. Nakonec jsme neodolala, protože od Moyesové už mám jinak přečtené všechno ostatní. Dobře jsem udělala. Krásně se to četlo, byla to příjemná oddychovka. Kéž by se třetí díl zfilmoval jako ten první. Opravdu bych ráda viděla ty módní kreace :)

jana1306
11. ledna

Jojo opet nezklamala. Do knihy jsem se okamzite zacetla a tesila jsem se vzdy domu, abych mohla cist pokracovani o osudu Lou. Az me mrzi,ze mam docteno;)

Barbora H
11. ledna

Hmmm… hezká...

MOmoMO
11. ledna

Hurááá :) To byla parádní jízda!! Louisu jsem si zamilovala a zase měla drive jako v prvním díle. Skončilo to přesně jak jsem si přála. Přečteno za 3 dny a kdyby to šlo čtu dál. Jojo je neskutečná vypravěčka.

renata67
10. ledna

Prvnímu dílu se kniha nevyrovná, ale přesto je čtivá a určitě lepší než druhý díl

pinussilv
09. ledna

Jojo Moyesová taková jaká vždy. Nezklame očekávání, pokud se Vám některá její kniha líbila, budete spokojeni i nyní.

daja51
08. ledna

"Jojovky" jsou všechny čtivé - ale kdo přečetl knihu Než jsem tě poznala, tak nemůže vynechat pokračování osudu hlavní hrdinky )- doufám, že se někdy dočkáme i filmové podoby - pochopitelně se stejnou herečkou /Emilia Clarke/ jako ve filmu Než jsem tě poznala - při čtení jsem si tuto herečku dokázala živě představit při všech situacích - moc příjemné čtení.

bosaba
08. ledna

Další krásné čtení. Četla bych dál a dál. Děkuji Jojo:).

Doubravka1975
06. ledna

Úplně skvělé pokračování o osudu Louisy Clarkové. Skvělé setkání s našimi starými známými a novými neznámými.... A já za sebe můžu říct, že se mi líbili oba předchozí díly i když prvním dílem byla laťka nasazena hodně vysoko, tak tenhle závěr trilogie se mi líbil ze všech nejvíc.

mekkejla
06. ledna

Po 2. nanicovatém dílu jsem od tohohle nic moc nečekala, ale našla jsem ho pod stromečkem, tak jsem se do něj pustila. A dobře jsem udělala. Louisa je opět skvělá, čte se to jak nic, od půlky je to opravdu napínavé a nejednou jsem měla knedlík v krku.

kroftik
05. ledna

Přiznávám. Začátek byl skeptický. Další "natahování" jednoho vydařeného příběhu... Jenže ono to funguje. Jojo Moyes má prostě dar a třetí pokračování je toho důkazem. Do děje jsem byla vtažena téměř okamžitě a jednoduše mě to bavilo. Moc příjemný vánoční dárek :)

harena
05. ledna

Milá Jojo Moyes, třetí pokračování se ti opravdu povedlo. Zpočátku to sice vypadalo jako normální, docela pěkné romantické čtení, ale tak od poloviny knihy vyprávění dostalo spád a četla jsem a četla nedbajíc na hodiny, napjatá, jak to s Louisou dopadne, jak se rozhodne, chce dát přednost tomu zůstat sama sebou nebo pravá Louisa zmizí? První díl se asi nedá překonat, druhý byl slabší, ale tento díl je také skvělý. Skvěle Clarková, vedeš si opravdu skvěle a já věřím, že Jojo píše už i další pokračování.

Leniii
04. ledna

Po druhém díle, který byl slabší, jsem si říkala, jaký bude ten třetí...a byl skvělý! Škoda, že už se s postavou Louisy loučíme...ta holka mě baví! :)

SmisekIvuska
04. ledna

Na tuto knihu jsem se těšila. Je fakt, že druhý díl nebyl až tak super jak první, tak jsem začala číst s pocitem, že to taky nemusí být super. Ale nezklamala a znovu děj nedovolil odložit knížku na dlouho. Jen teda ten konec mohl být o něco lepší. I přesto se mi knížka líbila :-)

L.Helena
04. ledna

Jojo, tak tohle se opravdu povedlo! Začetla jsem se hned po pár řádcích, úplně mě to pohltilo a nepustilo až do konce.

Tereza K.
03. ledna

Po (pro mě) velmi vlažném druhém díle jsem byla příběhem opět nadšená a napjatě jsem očekávala jaká další tajemství kniha odhalí a jakým směrem se život Lou bude ubírat. A i když jsem se (stále se zatajeným dechem) s koncem knihy úplně neztotožnila, tak celkově mi z knihy zůstává opravd skvělý pocit :-)

Sotek43
01. ledna

Úžasná kniha, kterou jsem přečetla za dva dny. Lou je proste skvela ????

Barbora216
30.12.2018

Skvělý skvělý! Louisa je prostě úžasná a paní spisovatelka ještě víc. Ta knížka ve mně vzbudila spoustu emocí a od první stránky jsem nemohla přestat číst. Možná tím, že jsem s přítelem zažila příběh jak přes kopírák, včetně New Yorku:-) Nádherý, chtěla bych mít skutečnou Louisu v životě a i knižně mi bude moc chybět. Prostě krásnej příběh!

Čtenářka0
30.12.2018

Louiso Clarková, budeš mi chybět!
Usmívala jsem se u čtení, rozčilovala a i brečela. Bylo to prostě úžasné, stejně jako předchozí dva díly. A kdyby snad byl někdy i čtvrtý díl, vůbec bych se nezlobila! :-)

Danago
28.12.2018

Knížka je příjemné oddechové čtení. První polovina mě moc nebavila, ale potom se to rozjede. Přesto dokonalosti prvního dílu nedosahuje. Autorka má lepší knihy , ale i horší. Jako oddechové čtení je to fajn knížka.

Veríňák
28.12.2018

Taková jednohubka. Čte se to rychle, není to náročné, děj je snadno předvídatelný… Klasiká Moyesová. Knihu od ní vždycky dostanu od mamky na Vánoce a přečteno mám max. 26.12. Neurazí, nenadchne, ale vlastně to mám jako oddechovou romanťárnu docela ráda.

TerezaJágrová
27.12.2018

Dokonalá kniha stejně jako ty dvě předešlé. Louisu jsem si zamilovala. V tomto díle bych udělala spoustu věcí jinak,než udělala ona,ale stejně je to sympatická postava. No a konec? Doufám,že bude pokračování,protože mě velmi zajímá co bude dál. Knihu doporučuji.

Vendulik
27.12.2018

Kniha je mě ze záčatku moc nebavila, ale závěr byl opět famozní.