Sama sebou

Louisa Clarková z bestellerů Než jsem tě poznala a Život po tobě se vrací v novém románu Jojo Moyesové! A hodně toho ví… Tak například ví, jak daleko je z jejího nového domova v New Yorku do Londýna, kde žije její přítel Sam. Ví také, že její nový zaměstnavatel je dobrý člověk a že před ním jeho manželka skrývá tajemství. Co ovšem Louisa ještě netuší, je to, že nová práce v novém městě jí rozhodně nezaručí idylický život, ve který tolik doufala, a že bude její vztah se Samem z obou stran podroben zkoušce ohněm. A neví také, že lidé, s nimiž se ve své nové životní etapě setká, ji možná postrčí dost nečekaným směrem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386101/big_sama-sebou-Iot-386101.jpeg 4.41237

Kniha Sama sebou

Jikovka
včera

Krásně čtivá kniha jak jsem očekávala. Tato autorka mne zatím nezklamala.

terpin

To bylo báječný. Konečně se Luisa stala sama sebou a mě to prostě dostalo!!

Han-nah

Tento díl se velice příjemně četl. Začíná , kdy Louisa začíná nový život v New Yorku.
V knize se objevují další zajímavé postavy, které ovlivňují její život a to hlavně portýr Ashok a jeho manželka a paní Margot de Wittová a její úžasný mopsík. Louisa poznává město a a její obyvatele, kulturu. Opět prožívá dobré i zlé . Vždy byla v oblékání svéraz a ve svém stylu se našla díky práci v obchodě s oblečením ve stylu retro a vintage. Obdivovala jsem ji, že začala žít konečně svůj život. Její pak už přítelkyně Margot jí odkázala celý svůj šatník a tak si mohla začít plnit své sny.
A jelikož je to romantická kniha, tak se vyřeší i její láska.

AnnaNešporová

Příběh to byl hezký, ale bohatě by mi stačil první díl bez jakéhokoli pokračování.

Zuuuza

Na mě je to trochu moc slaďoučké, ale zhltla jsem to s chutí za pár dní, což svědčí o tom, že to asi zas tak špatné nebude :)
Příjemná oddechovka. První díl mě dostal víc, ale ani tohle nebylo úplně marné.

Eva88

Tak to byla krásná slaďárna. :-) Ani mně nevadilo, že jsem nečetla předchozí díly. Moc příjemné čtení. Snad bude zfilmováno, už jen kvůli těm oblečkům, které byly v knize tak barvitě popisovány.

andrea4468

Další úžasný příběh Lou, který bude mít doufám další pokračování.

koki.veru

Nádherná romantická trilogie. Moc jsem si čtení těchto třech knih užila, četlo se to velice dobře a moc mě to bavilo. Až mi je líto, že už to mám přečtené.