Život po tobě

Kdybyste ztratili někoho, koho jste moc milovali, jak moc by to změnilo váš pohled na svět? V pokračování světového bestselleru Jojo Moyesové Než jsem tě poznala najdeme Louisu Clarkovou v přesně takové situaci. Po intenzivním půlročním vztahu s ochrnutým Willem Traynorem, který se rozhodl ukončit svůj život asistovanou sebevraždou, zůstává Louisa sama, zmítána smutkem a výčitkami svědomí. Po vážném úrazu se navíc musí vrátit domů k rodičům. Jako by byla najednou zpátky na začátku cesty – život po Willově smrti totiž znamená učit se leccos znovu, stavět na nových základech. Záchranář Sam Fielding, pro něhož je kontakt se smrtí každodenní náplní práce, by snad mohl být právě tím, kdo Louise pomůže se zase vrátit do života, jenomže pak se z Willovy minulosti nečekaně jako uragán vynoří Lily – jeho šestnáctiletá nezvladatelná dcera. A všechno je rázem jinak…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/293194/zivot-po-tobe-vN9-293194.jpg 3.91937

Než jsem tě poznala / Predtým ako som ťa poznala (2.)

Vydáno:, Ikar (ČR)

After You (2015)

Kniha Život po tobě

KatkaZ
předevčírem

Tento díl mě bohužel dost zklamal, přišel mi hodně přehnaný. Vůbec jsem si nedokázala představit, že toto je ta skvělá Louisa z prvního dílu.

Acquenta

Nejdříve jsem četla první díl, poté třetí a druhý až nakonec. Vůbec to nevadilo, aspoň jsem byla v obraze , jak to bylo se Samem. Psáno pěkně, Jojo to jinak ani neumí, ale musím dát prostě o hvězdičku méně, příběh s Lily mě docela nudil :-(

majík1

nic zvláštního- neurazí - nenadchne

Malíček

Jojo Moyes píše svižně a velmi čtivě. Kniha se mi moc líbila, i když první díl nepředčila, stejně byla dost dobrá.
Lou jako hlavní hrdinka mi sedla a jsem ráda, že vím, jak se vyvíjel její život dál.
Pokud se vám líbil první díl, rozhodně se pusťte i do tohoto. Nebudete litovat.

VeronikaKrake

Kniha byla trochu jiná, než předešlý díl. Lou mi nepřijde tak zajímavá, ale o tom vlastně příběh je. Snaží se zůstat obyčejná a nevyčnívat, což v prvním díle fakt nebylo. Příběh už není tak tragický, proto může vzbuzovat méně emocí, ale mně se líbil. Hezky se to čte a jsou tam zajímavé scénky :).

Terry11

...No, říká se, že blázni a filosofové mají vždycky pravdu. proto se blázni zavírají a filosofové nechápou...

už to samozřejmě nebyla taková pecka jako předcházející první díl, protože ten měl obrovské téma, ale i toto pokračování mě zaujalo. Jojo má schopnost utvořit děj pomocí epizodních postav, líbí se mi lehká ironie, s níž vypráví i ty tragické chvíle, Louisa mě baví svým nesmyslem pro oblékání, který ovšem tvoří její podstatu.

asperula

První díl jsem přečtla už relativně dávno a tuto knížku jsem dlouho odkládala, protože jsem si nedokázala představit, jak by to vůbec mohlo pokračovat. Ale knížka mě příjemně překvapila. Vyšly najevo nové skutečnosti a příběh se stal velice zajímavým a knížka se mi líbila.

Pichoval

Čtivý oddechový příběh.. Nicméně nebyl tak napínavý, jako prvni dil knihy...