Než jsem tě poznala

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila. Když však bistro zavřou, Louise měnit musí. Svět Willa Traynora naopak žádné hranice nemá. Je to svět adrenalinu, velkých obchodů i peněz, svět možností bez omezení. Will svůj život miluje. Když ho však nehoda upoutá na kolečkové křeslo, ví, že už ho nebude moci žít jako doposud. Jen těžko si lze představit více nesourodou dvojici než náladového a depresivního Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louise… Romantický příběh o dvou lidech, kteří nemají nic společného, dokud jim láska k nohám nepoloží celý svět. S ním však i otázku, jak vysokou cenu je člověk ochoten zaplatit za štěstí toho, koho miluje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155109/nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 4.66184
Série:

Než jsem tě poznala / Predtým ako som ťa poznala (1.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

Me Before You (2012)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1695)

Kniha Než jsem tě poznala

Přidat komentář
speciale88
22. května

Jediné slovo jak pro knihu tak pro film BOŽÍÍÍÍ..... Moooc doporučuji.

Rosana
18. května

Krásná knížka se smutným příběhem. Knížka se dobře četla.

Adwil
15. května

O knize jsem dopředu nic nevěděl a nebyl jsem tak ovlivněn recenzemi a bestsellerovým pozlátkem.
Kniha se sice nečetla nijak špatně, ale podle mě je to vyloženě prvoplánovité dílo splňující všechny kritéria pro rozbrečení něžnějšího pohlaví (což recenze okolo dosvědčují) - handicap, popelka, láska, bohatství, kontroverzní téma a smrt.
Líbil se mi taky komentář uživatele MI-lada z října 2018 níže, kde krásně zmiňuje jak se asi musí cítit český invalidní důchodce s minimálním důchodem, když čte tuto knihu o "trpícím milionáři", který má díky penězům naprosto nadstandardní možnosti i ošetřovatele, ale i tak se musí zabít.
Zkusme tedy vzbuzených emocí nad touto knihu alespoň využít pro konkrétní pomoc reálným hendikepovaným lidem okolo!!!!!

TamaraKrejčí
12. května

Velmi hezký a zároveň velmi smutný příběh. A kniha se mohla klidně jmenovat "Ještě, že jsme se potkali" hlavní hrdinové si toho dali strašně moc... Ale protože nemám ve zvyku nic prozrazovat z děje, jen doporučuji k přečtení.

Adeelka32
11. května

Krásná kniha, moc dobře se čte a filmové zpracování také povedené.

Kamilajznik
07. května

Nádherná kniha, příběh plný emocí, smíchu, smutku, pláče...člověk se musí zamyslet, jak by se zachoval sám, kdyby byl ať už v situaci W. nebo L...těžko říct...za mě doporučuju. Mě se to moc líbilo :-)

JJJ007
07. května

Dojemný příběh, krutý a zábavný, jako život sám.

klaudia2722
03. května

Nečakala som od knihy veľa, ale nakoniec ma príbeh úplne dostal. My, čo sme zdraví, si ani nevieme predstaviť, čím všetkým si ochrnutý človek musí prejsť. Že nič v prípade takých ľudí nie je samozrejmosť... Koniec bol veľmi smutný. Ale Will bol aktívny a úspešný človek, takí sa s podobným handicapom zmierujú len ťažko...