Než jsem tě poznala

od:


KoupitKoupit eknihu

Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila. Když však bistro zavřou, Louise měnit musí. Svět Willa Traynora naopak žádné hranice nemá. Je to svět adrenalinu, velkých obchodů i peněz, svět možností bez omezení. Will svůj život miluje. Když ho však nehoda upoutá na kolečkové křeslo, ví, že už ho nebude moci žít jako doposud. Jen těžko si lze představit více nesourodou dvojici než náladového a depresivního Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louise… Romantický příběh o dvou lidech, kteří nemají nic společného, dokud jim láska k nohám nepoloží celý svět. S ním však i otázku, jak vysokou cenu je člověk ochoten zaplatit za štěstí toho, koho miluje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155109/nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 4.65986
Série:

Než jsem tě poznala / Predtým ako som ťa poznala (1.)

Orig. název:

Me Before You (2012)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Ze všech knih od Jojo Moyes je Než jsem tě poznala jako jediná kniha, která byla zfilmovaná. (Lucka1355)


Spisovatelka čerpala inspiraci z příběhu o mladém hráči ragby, který po nehodě zůstal ochrnutý a přesvědčoval rodiče, aby ho vzali do Švýcarska na asistovanou sebevraždu. (Markysek45)


V hlavních rolích se ve filmovém zpracování objeví Emilia Clarke (herečka známá hlavně díky postavě Daenerys Targaryen v TV seriálu Hra o trůny) a herec Sam Claflin (známý z filmů United;S láskou, Rosie; Hunger Games: Síla vzdoru). Zdroj: imdb.com (Maguša)


21. srpna 2015 bude mít premiéru filmová adaptace knihy Než jsem tě poznala Jojo Moyesové. Film režíruje Thea Sharrock, scénáře se ujme duo Scott Neustadter a Michael H. Weber (psali scénář i k adaptaci knihy Hvězdy nám nepřály). (Neenah)