Ďábelské hry přehled

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301138/bmid_dabelske-hry-Zwh-301138.jpg 5 2235 2235

Čím větší zlo, tím ďábelštější hra… Inspektorku Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného, ubodaného těla – oběť je však zároveň i zločincem, pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však začne být jasné, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na Kim vlastní zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát – je to osobní. Ďábelské hry, druhý román Angely Marsonsové, jednoznačně potvrzuje, že jeho autorka (debutující v roce 2015 knihou Němý křik) je vycházející mezinárodní hvězdou žánru krimi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Evil Games , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďábelské hry. Přihlašte se a napište ho.

krejcovka76
21.07.2024 5 z 5

Tak tohle byla ďábelská jízda. Uf, opět knížka, kde jsem se bála, co bude dál a to mám za sebou všechny Cartery, J.D.Barkery a Chirurga od Tess. Byl to mazec a pořád ve mě něco řvalo, že to není možný, aby takový tvor jako Alex chodil po planetě. Ale bohužel všichni víme, že je. 100% doporučuji a těším se na další příběh Kim a její party.

simona g.
09.07.2024 5 z 5

Jedním slovem - SUPER!!! A dalšími slovy - pádluju pro třetí díl :).

Čmeláček
07.07.2024 5 z 5

Tak tohle už bylo jiný kafe ve srovnání s prvním dílem! :) Kim tady byla sympatičtější a taky tenhle případ byl fakt jedna velká jízda :). Alex fakt hodně dobrá psychopatka, nerad bych ji potkal někde na ulici... Víc už nenapíšu, dám pět stars a doporučení!

Knižní novinky (30. 1. - 5. 2.)

29.01.2017

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Ďábelské hry v seznamech

v Právě čtených23x