Tichá modlitba

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339806/big_ticha-modlitba-eym-339806.jpg 4.71654

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Knižní klub

Lost Girls, 2015

Kniha Tichá modlitba

Ana72154

Opět čteno jedním dechem. Toho, kdo za tím stál jsem neodhadla, ale tušila jsem že tam bude něco navíc...

HYPNOS88

Čtivé, promyšlené, zbytečně dlouhé, natahované. Některé pasáže a části byly skvělé, ale jako celek to nebylo tak "super" jak by mohlo být. Škoda. I tak super počtení. (Už po třetí knize mě neuvěřitelně vytáčí "šéfko" :D snad to povolí, protože je mi jasné, že to bude v každé knize zase nejmíň čtyřistakrát.)

WaN635

Kim potřetí a s příběhem, u kterého jsem od začátku až do konce trnula, jak to dopadne.
Příběh děsivý pro každého rodiče, s velmi reálně popsanými scénami. Symes byl neskutečné hovado, odporná lidská zrůda.
Naštěstí Kim byla ve své nejlepší formě, poprvé jsem cítila sympatie i k Dawsonovi.
No nezbývá mi, než si přečíst další díl.

Sofós

Wow, to tedy bylo něco! Pekelné napínavý příběh mě naprosto pohltil. Zkrátka jsem pořád četla a četla a nemohla knihu odložit. Tuto knihu hodnotím v sérii jako zatím nejlepší. Tak a hned jdu na další díl :-)

Lu89

Třetí kniha v řadě, která opět nezklamala. Příběh pojednává o ceně lidského života, která nenechá žádného čtenáře v klidu. Každá další strana ve vás zanechává tak silný pocit, že ani nepřemýšlíte, kdo je vrahem, ale spíš se modlíte za oběti a jejich včasnou záchranu.

ElizPetrova

Třetí díl zatím nejlepší z celé série. Příběh mě hned od začátku vtáhl, měl spád, napětí, akci. Na konci jsem skoro nedýchala. Kim je naprosto skvělá, boží, sarkastická hlavní postava, dle mého ji zkrátka nejde si nezamilovat. Celý její tým mě prostě baví a jsem šťastná, že jsem paní autorce dala šanci. Navíc skvělým bonusem je to, že se paní autorka činí a knížek v sérii je vydaných už mnohem více, takže mě čeká pořádná porce parádního čtení.

Sumatrae

(+ SPOILER) Knihu jsem opet cetla jednim dechem Zajimava, i kdyz trosicku citliva zapletka Dovidame se opet o neco vic o Kimine detstvi, jen ta sklepni scena mi prisla malinko pritazena za vlasy, jdu zachranit unesene deti od magora, ktereho vylozene bavi vrazdit a nevezmu si s sebou vubec nic na ochranu? Ale az na tuto cast, ktere jsem se spise usmala, me kniha moc bavila

Elapheg

Nejprve poděkuji znovu knižním kamarádkám a kamarádům za recenze, díky nimž jsem se s Kim Stoneovou seznámil. Děkuji vám všem. Tento třetí díl se mi zatím líbil nejvíce. Téma je sice smutné, únos dvou holčiček, ale jinak je to velmi inteligentní detektivka, kde netečou potoky krve. Kim bude řešit případ únosu dvou holčiček. Amy a Charlie. Únosce bude hrát zvrácenou hru, postaví rodiče obou děvčátek proti sobě. Je tu ještě hodně podobný případ, který se stal před rokem. Jedná se o téhož pachatele, nebo spolu oba případy nesouvisí? Kim si dává za vnitřní úkol, že unesené holčičky přivede k jejich rodičům za každou cenu. Podaří se jí to? Téma je sice smutné, ale bylo to bez zbytečných potoků krve a pro mne to byl zatím díl s nejrafinovanější zápletkou, takže se mi to dobře četlo a velmi to oceňuji. Musel jsem se dozvědět, jak to dopadne a kdo je šedá eminence ve hře únosu. Bylo to skvělé, dávám pět hvězd a doporučuji všem fandům dobré krimi. Třetí díl byl pro mne jednoznačně nejlepší a budu se těšit na setkání s paní autorkou zase napříště. :-)