Tichá modlitba

Tichá modlitba obálka knihy
Mé hodnocení:

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339806/ticha-modlitba-eym-339806.jpg 4.71375

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Knižní klub

Lost Girls, 2015

Kniha Tichá modlitba

evvva

Angelo,Angelo...co mi to děláš, jako jsem byla z první Kim v rozpacích, jako jsem druhou chválila,tak teď smekám a budu ještě chvíli vstřebávat...tohle se povedlo.Dokonalé,mrazivé,tenhle díl vás nepustí,protože hrozně moc potřebujete vědět jak tohle k....dopadne. Závěr překvapivý, tak,že musí s každou "citlivkou" pohnout, zachvět,zacloumat....to podle toho,jak moc velká citlivka jste.

felia

Tuto autorku mi doporučila kamarádka. Zvládl jsem první tři knihy a padá na mě smutek. Další číst nebudu. Preferuji detektivky od autorů, kteří mají smysl pro humor (z novějších například Westlake), paní Marsons smysl pro humor postrádá a její Kim je mi protivná. Myslím, že autorčiny knihy se líbí předvším ženám, protože ženy jsou odolnější

martineden

Pozor! Tato série je skvělá a silně návyková! Konec hlášení.

felia

Mám v čtečce 10 knih od paní Marsons. První tři mi připadají stejné a navíc mi jde Kim hodně na nervy. Ten její tým je dosti neschopný. Určitě se už do žádné další knihy od Marsons nepustím a přejdu ke knihám jiných autorů

netopýrek1985

Opět hezky napsané. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Kim se mi začíná jako vyšetřovatelka líbit

dikobraz

Ach jaj. Skvele, skvele a zas skvele! Pribeh je sice nechutny (pre mna ako pre otca malej dcery), ale aj napriek tomu je to skvela kniha. Kim opat skvela, jej tym funguje. Dve male dievcatka, k tomu stary unos. Tretiu osobu som hadal uplne zle, koniec bol prekvapenie. Jasne, trochu nesmrtelnosti Kim, ale zase ok. Ano, je to skvela seria!
Ale, autorka by mohla zacat sledovat aj ine ciele, ako male deti... Fakt sa to zle v noci cita, ked sa ku mne tuli moja princezna.......

Booky84

Skvělá kniha, četla se opět jedních dechem.

Jurajovamaka

Aj keď ide o zložitý prípad , zložitý dej , táto kniha je naozaj veľmi dobre a jednoducho napísaná. Delenie kapitol vám necháva priestor porozmýšľať o tom, ako sa dej posunul a kto je vinníkom . Nepochybujte ale o tom, že to veru neuhadnete. Sledovať ale životy nielen obetí ale aj vyšetrovateľov obohacuje dej a z únosu robí niečo dramatickejšie a viac spriaznené k vám. Verím, že táto kniha poteší nielen milovníkov detektívok
O D P O R Ú Č A M ❤