Němý křik

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ani ta nejtemnější tajemství nezůstanou pohřbená navždy… Pět postav stojí u mělkého hrobu. Jeden po druhém se vystřídali při jeho kopání. Jáma pro dospělého by zabrala víc času. Zmařili nevinný život, ale uzavřeli smlouvu a zpečetili ji krví. Po letech se středoanglické Black Country ocitá v šoku – nejprve je nalezena brutálně zabitá ředitelka místní chlapecké školy, následuje objev lidských ostatků u bývalého dětského domova. A další hrůzné zločiny… Detektiv inspektor Kim Stoneová si záhy uvědomí, že hledá zvrácenou osobu, jejíž vražedná pouť trvá už pár desetiletí. Že je třeba ji dopadnout, než znovu udeří. A že nezbývá než se co nejdřív vyrovnat s vlastními démony z minulosti. Protože jinak by už mohlo být příliš pozdě. „Ohromující!“ Mail on Sunday. Déle než měsíc vévodil Němý křik žebříčku bestsellerů britského Amazonu, na něm (i na americkém Amazonu) byl pátou nejprodávanější knihou roku 2015. Tento úspěch rázem katapultoval Angelu Marsonsovou mezi nejčtenější autory krimi v současnosti. (Další případ Kim Stoneové připravujeme k vydání ještě letos.)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292042/nemy-krik-Thd-292042.jpg 4.31829
Série

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Silent Scream, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (561)

Kniha Němý křik

Přidat komentář
Yvette.D
včera

Policistka Kim vyšetřuje po 10letech vraždu 3 dívek z dětského domova. Jedna svědkyně z DD postupně zabíjí bývalé zaměstnance domova, protože o vraždách věděli.

Radim027
06. srpna

První kniha od velmi vychvalované autorky a jsem spokojený. Že bych byl doslova unešený, to se asi říct nedá, ale případ byl zajímavý, zápletka také. Kniha se četla sama a co s Kim, tam ještě nějak názor nemám - řekněme, že je svá a jsem zvědavý, jak se bude její postava vyvíjet dál. Uvidíme v dalších dílech.


Toledo
04. srpna

Sérii o Kim Stonové jsem začala dílem Skryté karty a to mne přivedlo k tomu, že si přečtu celou sérii. Musím přiznat, že první díl celé série je naprosto skvělý, napínavý a dozvěděla jsem se v něm také více o životě detektivky. Moc se těším na další díly v sérii. Nějak tuším, že všechny díly budou na 5*

EvikU.
01. srpna

Tak jo. Tuhle sérii si jistojistě přečtu. Moc mě bavila. Četla se jedním dechem.

Spoiler: Vůbec by mě nenapadlo, že tam budou dva různý vrahy. Děj plynul, žádný hluchý místa. Byla to jízda. Bylo to teda místy dost drsný. Ale čtivý od první stránky po poslední. Hlavní vyšetřovatelka Kim mi byla moc sympatická. Jediný co mi trochu přijde jako přes kopírák, že nedodržuje pracovní postupy vyšetřování a má za to pak pokárání od šéfů. To je asi tak jediné mínus, které jsem našla. Těším se na další díly a knihu i autorku doporučuju.

Misaroz
26. července

Skvělá, napínavá a propracovaná kniha

Eduarda
13. července

Překlad strašný, příběh slabý, postava detektivky Stoneové ale stojí za další díl. Trochu off topic, ale což - víc než kniha mě tentokrát zaujaly některé zdejší komentáře - automaticky spojovat sexuální orientaci autorky s charakterem hlavní postavy... no, jak to říct... čekala bych tady víc..

Lavender756
09. července

Nevím....kniha je velice čtivá a svižná, ale autorka má pro mě některé rysy vyprávění, které mi v každé knize vadí a to, že se Kim do něčeho zakousne a pak to ve svých myšlenkách několikrát opakuje a ospravedlňuje... až je to otrava. Tady neustále ztotožňování se s děvčaty z domova a obhajoba jejich chování a následný nepříčetný vztek mi dost vadil. Kdyby jednou...ale několikrát....Sam příběh logický, odkrývajici spoustu hnusu, ale takový lepší průměr.

Turante
08. července

Moc dobrá detektivka, hlavní postava mi byla hned sympatická, takže jsem hned vrhla na další díl.

1 ...

Doporučujeme

Už teď jsi mrtvá
Už teď jsi mrtvá
Skryté okno
Skryté okno
Dokonalý muž
Dokonalý muž
Smrtící tajnosti
Smrtící tajnosti