Noční pták

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

NEJDĚSIVĚJŠÍ VZPOMÍNKY JSOU TY, KTERÉ SI NEPAMATUJEŠ. Sanfranciský detektiv Frost Easton nevěří v náhody. Sebevražda dvou žen v šíleném záchvatu, jedné skokem z mostu, druhé kulkou na svatbě přítelkyně, musí mít něco společného. Stopy ho zavedou k Frankie Steinové, psychiatričce, která oběma zemřelým vymazala z paměti události, jež v nich vyvolávaly panické stavy. Frankie zná leckterá tajemství svých pacientů. Smí je však Frostovi vyzradit, aby ochránila jejich životy? Pak se jí ozve někdo, kdo si říká Noční pták. Kdo toho o obou případech ví až mnoho. A zná i Frankiina tajemství – a Frostovy noční můry… Brian Freeman je zkušený autor více než tuctu psychothrillerů, jeho knihy vycházejí ve 20 jazycích a 46 zemích. Noční pták je úvodním dílem série případů Frosta Eastona....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366578/big_nocni-ptak-LaU-366578.jpg 4.2785
Série:

Frost Easton 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

The Night Bird, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (258)

Kniha Noční pták

Janadvorackova
23. června

Kdybyste prožili traumatickou vzpomínku, nechali byste si ji nahradit jinou?
V podstatě o tom to je.
O tom, nejedné vraždě, ovládání a prohnanosti.
Nápad dobrý, ale proč se podobné příběhy ke konci tolik šmodrchají?

Grety
10. dubna

Detektiv a jeho kocour jsou sympatičtí, ale mě to přišlo přitažené za vlasy. Pomatená psychiatrička a její pacienti mě nějak nenadchli ..


monte
09. dubna

Velmi zajímavé téma. Napínavé od začátku do konce. Frost a Shack - dva sympaťáci

ladyka
31. března

Nemohu nesouhlasit s nadšenými reakcemi ostatních čtenářů, i mne Noční pták svými drápy chytil a nepustil. V daném žánru rozhodně patří k tomu výrazně lepšímu!

ZuK1
27. března

Knížka je napínavá, občas jsem se při čtení i bála, každopádně manipulace s myslí v ní byla docela děsivá ....

ZuzaKoza
05. března

"Člověk nemůže svoji paměti věřit. Vzpomínky lžou. Dokonce i ty hezké neříkají vždycky pravdu."

Paměť, vzpomínky, to je to, oč tu běží. Každý máme něco, vzpomínky, situaci, strachy, lidi, na co bychom nejradši zapomněli,vymazali,odstranili... - Ale co dělat dál?
Odpovidala:" Nejtěžší etapa je začít budovat něco noveho."-

Kniha mě bavila, nikde nenudila a donutila přemýšlet nad vlastní pamětí a vzpomínkami,které bych nejradši smazala. Nebo snad, se s nimi snažila naučit žít?

Margerite
23. ledna

Podle hodnocení budu asi výjimka, ale mně se kniha moc nelíbila. Jako první musím vytknout velmi slabý překlad. Pak je tu geniální a sexy detektiv, na mě až příliš geniální a příliš sexy. No a rozvláčný děj, kdy už dlouho před půlkou knížky víte, jak to dopadne. Pomalu odvíjející se příběhy mám ráda, ale musí to mít smysl. Na mě prostě příliš jednoduché a přímočaré, psané příliš na efekt, bez hloubky. S Harrym Holem či Joonou Linnou tohle nesnese srovnání. Další případy Frosta Eastona raději vynechám.

Jiparis
15. ledna

Jak nebezpečná může být manipulace s lidskou myslí? Co se stane s člověkem, který utrpí ztrátu někoho blízkého a nikdy se s tím nevyrovná. Příběh je napínavý a má několik rovin. Nutí k zamyšlení o vzpomínkách.

1 ...