Zkaženost

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poručík Stride to nemá lehké. Zemřela mu milovaná žena – a vypadá to, že v jeho městě započal svou děsivou práci sériový vrah: po sedmnáctileté Kerry zmizela i stejně stará Rachel. Podezření padá na jejího otčíma, který s ní měl sexuální styk, ale důkazy chybějí... a pak už je není třeba shánět, protože ho přímo v soudní síni zabije Rachelina matka. Stride se pokouší vrátit svůj život do normálních kolejí, ale osudová a bytostně zkažená Rachel jako zákeřný pavouk dál v pozadí hýbe lidskými osudy – není-li to už jen její přízrak. Klíčem ke všemu je Masař Bob, nebo spíš ten, kdo se pod touto maskou skrývá. Než však bude jeho totožnost odhalena, přicházejí krvavé žně v Los Angeles....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41836/big_zkazenost-i31-41836.jpg 4.2107
Série:

Jonathan Stride 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Immoral, 2004


více info...
Nahrávám...

Komentáře (29)

Kniha Zkaženost

lucisek5056
05. června

První knížka koupená a přečtená od Pana Briana Freemena.A moc mě bavi ten jeho styl psaní.Mám všechny knížky od něho přečtené a opravdu .Už se teším a vyjde letos knížka na ti jeho nové knížky které mu vyjdou..

rumova_kulicka
27. ledna

Z knihy mám rozporuplné pocity. Zápletka zajímavá, postavy vyšetřovatelů sympatické, dialogy uvěřitelné, ale... Ale asi mi vadil ten předěl, velký časový skok, kdy to na mě působilo jako 2 samostatné příběhy, než jsem se znovu začetla. Asi by knize pomohlo ubrat na množství stránek a zkrátit soudní přelíčení, toho bylo víc než dost. Knihy s Frostem mě bavily rozhodně více. Za mě tak 3,5*.


anája
13.10.2022

Mě se kniha po přečtení jeho dalších knih, které byly bezvadné nelíbila.

Janizoun
31.08.2022

Musím se přiznat, že do této knihy jsem se ze začátku musela nutit. Nějak mě "nebrala". Ale jsem ráda, že jsem to nevzdala a četla jsem dál. Je to sice napínavá kniha a nakonec se mi i líbila, ale hodnotím jí jako průměrnou knihu.

Nuttelka
25.05.2022

Také jsem ráda, že jsem po této knize nesáhla jako první, co se Briana týče. Jelikož netrpělivě čekám na jeho další novou knihu, tak jsem si přečetla tuto jako rest, abych měla od něj komplet. Jako jo, zápletka byla dobrá, ale jak se to všechno táááááhlo. Takové velké skoky v knihách moc nemusím. Ale Jonathan se mi líbil. Taková oddechová detektivka, rozuzlení mě překvapilo tak napůl.

konicekbily
07.01.2022

Pěkně vymyšlená zápletka je znehodnocena podle zbytečně natahovaným dějem a nemám z toho pocit, že bych přečetl špičkovou knihu. Autor píše pěkně, ale nyní bych si dovedl představit, že by bylo lépe, kdyby měla kniha o takových 150 stran méně. Promyšlený závěr - ten se líbil - můj dojem z knihy nevylepšil.

Titas9001
07.09.2021

Už v samotném příběhu je obrovský potenciál a Freeman dokáže vystavět napětí tak, že vás až mrazí. Toliko klady. Ale té vaty kolem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A samotný závěr mě fakt nenadchnul - takový podivný a uspěchaný. Jsem ráda, že jsem četla až po Frostových případech, protože v opačném pořadí vážně nevím, zda bych po nich sáhla. Ale vše toleruji - byla to prvotina!

JajaPaja
23.06.2021

Skvělá detektivka určitě doporučuji zamotaná tak to miluju

1