Koupit knihy

Brian Freeman

americká, 1963


Nahrávám...

Nová kniha

Dvojník

Dvojník - Brian Freeman

Jedinečný technothriller od mistra neotřelých zápletek a napínavých rozuzlení, vydávaného ve 46 zemích. Dylanu Moranovi se jedné deštivé noci zhroutil svět: jeho auto poh... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 6 knih

Komentáře (3)

Mandlevest
01. ledna

Letos, cca v létě, vyjde u nás další stand-alone román B. Freemana Infinity. Autora miluju, ale trochu se bojím, abych nebyla zklamaná. Už kniha Sama proti všem, byla trochu jiná, než jsem čekala, duchařinu moc nemusím a Nekonečno je prý námětem trochu scifi, což vůbec nemusím. S Frostem Eastnem se hned tak nesetkáme, nakladatelství po Brianovi chtělo několik samostatných knih (po Infinity ještě vyšlo The deep, deep snow a nyní vychází Ursulina). Sám autor se nechal slyšet, že je už sám hodně zvědavý, jak to bude s Frostem dál. Tak snad se do čtvrtého dílu jeho báječné, detektivní série pustí už letos. A já, i přes zvolené téma, si nenechám Infinity ujít. Autor píše opravdu výborně.

ydnac
19.02.2021

Souhlasím s Georginaa :-) Briana Freemana jsem si přidala do oblíbených autorů hned po přečtení Nočního ptáka a moc jsem se těšila na druhý díl :-) no a už mám doma i třetí :-) a těším se na Sama proti všem :-).
Zalíbil se mi jak Frost tak i jeho koucour. Celá série je mimořádně čtivá a díl od dílu lepší :-)
Určitě doporučuji přečíst :-)

georginaa
20.09.2020

První kniha mě nadchla, proto jsem koupila druhou a též jsem byla nadšená. Vypadá to, že mám dalšího autora v oblíbených a začínám sbírat jeho vydání knih.