Pája699

Spící nymfaSpící nymfaIlaria Tuti

Tak já bohužel budu asi jedna z mála, kterou příběh nijak neoslovil a vlastně ani nezaujal. Četla jsem jak robot…ne ane se začíst. Bylo to takové zbytečně rozvláčněné a natahované. Příjemné zpestření byl bez pochyby pes Smoky a Blanca, ty mě tam bavili. Teresa a Massimo jsou taky bezva dvojka. Určitě dám šanci dalšímu dílu. První díl byl totiž pecka.

Dokonalá tmaDokonalá tmaHelen Fields

Fííí hááá, tak tohle byl tedy případ, ale myšleno v dobrém slova smyslu :-) Prostě nářez…se zatajeným dechem jsem doufala a přála si šťastný konec pro Barta, Sky a Elenutu. Místy jsem to musela rozdýchat..jako to chování k nim byla síla, jako k dobytku :-( Mým hrdinou tohoto příběhu byl Lively, předvedl se jako formát. Tato série je vážně DOKONALÁ!

Celá pravdaCelá pravdaCara Hunter

(+ SPOILER) Já jsem upřímně maliličko zklamaná. Chvílemi mi to přišlo moc natahané a nedotažené. Na mě moc dějových linek a to bude asi ono co mě rušilo. Takové přeskakování jak blešky :-) Sexuální obtěžování – profesorka verzus student. Kde je vlastně pravda? Přiznám se, že až do samotného konce jsem nevěděla, kdo brilantně lže a kdo má pravdu. No a obvinění Adama Fawleyho naštěstí dobře dopadlo. Uvidíme co přinese další případ.

Kylandovo vykoupeníKylandovo vykoupeníMia Sheridan

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Kdybych od autorky nečetla předešlé knihy, tak nevěřím, že napsala tuhle. Za mě velké zklamání. Že to bylo nereálné to vem čert, takové romantické knihy prostě jsou, ale já se vážně nudila. Příběh Kylanda a Tenleigh mě nebavil. Ničím mě nezaujal a já se vážně nutila do čtení. Posledních cca 100 stran už byly o chlup lepší, ale to celkový dojem z knihy nezachrání, bohužel. Knihu bych už znovu nečetla. Autorka má daleko lepší knihy. Je mi líto, nerada dávám záporné komentáře, ale tady prostě musím.

Malá tajemstvíMalá tajemstvíJennifer Hillier

Napínavé, perfektní čtení, které vás nenechá vydechnout do poslední stránky. Možná si řeknete, že na toto téma je napsáno hodně knih a že vás už nic nepřekvapí…nooo musím vám říct, že se pletete :-) Autorka má super čtivé knihy a ani tato vás nezklame. Únosem dítěte se teprve začíná rozmotávat klubko lží a různých tajemství, který všichni svým způsobem mají. Marin a Derek, tak dokonalý pár na první pohled….naprosto bezvadně autorka vystihla jejich postavy, úplně se do nich vžijete. Kdo za únosem stojí, není zase až tak těžké uhádnout, ale než se k tomu dostanete, zažijete neskutečnou jízdu počtení :-)

Vražedné pohádkyVražedné pohádkyAndreas Gruber

Werdomme....Celá série s komisařem Maartenem S. Sneijderem je naprostá pecka. Tohle byl teda díl, tohle bylo něco. Minulost se prolíná s přítomností a z těch brutálních vražd, až mrazí. Tohle je hooodně osobní a jak se s tím komisař popere, to už si musíte přečíst sami .-) A hlavně ten konec…jsem zvědavá na pokračování a já pěvně doufám, že bude brzy. Určitě si nenechte ujít! S čistým svědomím ráda doporučuji. Kdyby to šlo, dám i více hvězd.

DoručovatelkyDoručovatelkyAlex Smith

(+ SPOILER) Za mě perfektní start pro mě další oblíbené série. Kolikátá už??? :-D Robert Kett a jeho dcery přinesly do příběhu tu správnou jiskru. Místy se opravdu musíte smát. Nečekejte nějaké brutality a hlavolamy nad rozluštěním vraha. Je to taková příjemná, oddechová detektivka .-) Myslím si, že další díly mají co nabídnout a já se na ně strašně těším. Hlavně potom konci…..snad se dozvíme více o zmizení Kettovi manželky…

Nové slibyNové slibyLilly Lucas

Já prostě miluju to městečko Green Valley. Opět krásně popsaná zimní krajina, hory, wow. V týdnu kdy jsem knihu četla bylo vcelku vedro, nooo tak jsem se pěkně schladila :-D Léto teprve začíná a já se vážně začala těšit až začne u nás taky sněžit .,-) Na příběh Willa a Izzy jsem se vážně těšila, byli mi už strašně sympatiční v prvním díle, ale tak nějak mi to místy přišlo takové ufňukané a natahované. Jsme spolu, nejsme spolu…. a konec pro mě nedotažený, useknutý co se týče Cole…za to strhávám jednu hvězdu.

Když byla hodnáKdyž byla hodnáMichael Robotham

Perfektní díl od samého začátku, až do samotného konce. Napětí jak v elektrárně :D Ani nic jiného jsem od pana Robothama nečekala..tohle je vždy sázka na jistotu, že se nudit ani trochu nebudete. Prostě návykové čtení….tento díl je hodně o minulosti Evie Cormakové. Temna tam bylo až až. Je ale fakt, že první díl se mi líbil o malilinkato více, ale i tak hodnotím 5-ti hvězdami. Kniha si to určitě zaslouží a já budu netrpělivě vyhlížet další pokračování…..

Zachraň násZachraň násMona Kasten

Hezké zakončení série to sice ano, ale jsem upřímně ráda, že už to nemá pokračování. Tady toho bylo tolik a vlastě nic. Moje pocity plně vystihla ANN98. Vyprávění z x pohledů v tomhle případě ubralo na kráse a čtivosti. Tak hlavně, že to všechno dobře dopadlo a mělo to šťastný konec :-D Jsem zvědavá, s čím autorka přijde příště…určitě jsem na ni nezavrhla .-)

ObětinaObětinaSharon J. Bolton

(+ SPOILER) Pro Toru Hemiltonovou začíná její dlouhý a zapeklitý příběh, když se na svém pozemku snaží pohřbít svého koně a vykope mrtvolu ženy, která těsně před smrtí porodila a za živa jí bylo vyříznuté srdce…..Stručně a jasně to shrnu..začátek zdlouhavý, prostředek naprostá bomba, kdy já jsem napětím nedýchala, ale ten zdlouhavý konec, chjo. Posledních 100 stran by se krásně vešlo na deset. Po celou dobu příběhu mě tedy autorka pěkně mátla. Každou chvilku jsem měnila tip, jak to bylo překroucené :-) Ruku na srdce…příběhy s Lacey Flintovou si mi líbili více.

První krevPrvní krevAngela Marsons

První krev…přiznám se, že jsem si chviličku říkala, jestli to nebude zbytečná kniha, ztráta času svým způsobem…ale víte co, určitě nebyla!! Já si to užila na maximum, příběh mě strhl…a mé srdce zaplesalo, když jsem si mohla opět přečíst o Dawsonovi…celá parta zase pohromadě. Bylo to příjemné vrátit se na začátek jak to všechno začalo…..

Jednou za životJednou za životT. L. Swan

Jako určitě mám své výhrady ke knize, ale i tak hodnotím velmi kladně :-) Najdete tu od každého něco, ale hlavně HUMOR. Já se bavila po celou dobu příběhu. Jako ano, namistrovaný playboy Jameson mě občas neskutečně štval svojí arogancí a urážlivostí, ale co, to k tomu prostě patřilo. Emily nebyla taky zrovna za princeznu :-D Mělo to jiskru, svůj půvab i když kniha mohla být o chlup kratší, nic by se nestalo. Místy zbytečně natahované a opakované hádky mě štvaly. Těším se až se začtu do druhého dílu…další příběh z Milesova klubu .-)

Vrahova ženaVrahova ženaVictor Methos

Výborná kniha s báječným příběhem a skvělou zápletkou!!! Tohle mi sedlo a bavilo. Po celý příběh jsou zvraty v ději, že jsem až zírala…no ten konec…tak to bych vážně neuhádla a nečekala. Prostě pecka a mazec Tento právnický thriller si užijete. Za mě jedno velké doporučení a jdu sáhnout po další knize autora

9. listopad9. listopadColleen Hoover

Autorka mě ještě nikdy nezklamala, ani teď. Je prostě mistryně a já její knihy čtu strašně ráda. Skoro u každé bulím :-D Tady tomu nebylo jinak. Knihu jsem zhltla jak nic, nešlo prostě přestat. Se divím, že mi nehořely stránky jakou rychlostí jsem obracela a čekala jak se bude příběh vyvíjet dál, co se stane v každém roce…napjatá jak struna. Fallon a Ben nikdy nikdo k sobě nepasoval víc. Celou dobu jsem čekala a doufala ve šťastný konec…Cesta byla trnitá a ne jednoduchá. Nebudu více prozrazovat, přečtěte si sami. Mě to vzalo za srdce.

Hra s ohněmHra s ohněmL. J. Shen

Krásná, příjemná romantika s nádechem ohně. Tento příběh je fakt něco, byla to prostě pecka. Oba dva hlavní hrdinové mi hned káply do noty .-) i vedlejší postavy byli nezapomenutelné a celý příběh jako celek byla naprostá bomba. Grace a West, tak rozdílný a přesto tak podobný. Jejich příběh měl šmrnc, šťávu a mě neskutečně bavil. Autorku jsem si hned přidala do oblíbených a jdu se vrhnout na další četbu. Jednu pihu na kráse tato kniha přeci jen měla…přečetla jsem jí moc rychle :-)

Mrazivé vraždyMrazivé vraždyAgatha Christie

Agáta Christie je mistrně ve svém oboru a mě nadchla. Povídky se četli sami, svižně. Určitě atmosféra v zimě, kdy je sníh za okny, vy jste zachumlaný v dece, popíjíte čaj by to asi mělo větší kouzlo ale i tak tomu čtení neubralo na kráse .-)

Střípky tichaStřípky tichaLinda Castillo

Třetí díl této úžasné série. Jsem opravdu zvědavá, zda si autorka udrží laťku takhle vysoko po celou dobu. Já věřím, že ano :-) Myslím, že už tu bylo vše řečeno….Kate moc pila v tomto díle a případ si brala osobně. Tolik mrtvých? Tím to tempem za chvilku v Amišských vesnicích nebude nikdo. To jen trochu humoru :-) Autorka si semnou pěkně pohrála viklala semnou co se týče vraha…já se ale nedala a držela svého tipu a ten nakonec i vyšel. Šílenost.... Byl to další super případ, který ráda doporučím dál.

Pan RomantikPan RomantikLeisa Rayven

Jako pokud chcete romantiku a trochu se zasnít a odskočit si od běžných denních starostí, tak proč ne. Je to jednoduchý příběh sexy Paula Rielyho a cynické Eden, která nevěří na lásku. Pan Romantik byl na můj vkus až moc dokonalý - nereálný.Těch to milostných příběhů je tolik, že to ani nespočítám. Bohužel tento se ale nijak neliší a nevybočuje od jiných knih na toto téma. Za mě lepší průměr. Krásné 4 hvězdy si zaslouží. Četlo se to samo….

Krvavé skládankyKrvavé skládankyNadine Matheson

Krvavé skládanky byly opravdu krvavé a místy i nechutné. Z popisování odstraňování různých končetin až mrazilo… jen pro silné povahy .-) Jinak musím říct, že jsem se nenudila ani trochu a autorka mě svou prvotinou mile překvapila. Určitě si nenechám ujít další knihu…pokračování se nabízí. Anjelica a Ramouter slibují bezva vyšetřovací dvojku. Těším se

Modlitba za mlčeníModlitba za mlčeníLinda Castillo

Jako určitě skvělé pokračování série, i když musím přiznat, že první díl se mi líbil více. Opět to bylo svižné, napínavé, dramatické. Jednu hvězdičku ubrat musím za pro mě krkolomný konec v rozuzlení a i za to, jak vraha dopadli. Tam to moc nezafungovalo :-) Jsem velmi zvědavá, jak to bude pokračovat mezi Kate a Johnem. Další díl si nenechám ujít.

Bez vinyBez vinyCharlotte Link

(+ SPOILER) Bez viny..po přečtení této knihy si tuto otázku budete pokládat. Kdo je vlastně bez viny? Za mě určitě zatím nejlepší kniha autorky! Žádná hluchá místa, zajímavá zápletka, originální, napínavý. Prostě parádní počtení. Jen z konce jsem byla smutná, ale každá kniha nemůže končit happy. Soffie si tohle nezasloužila

Taju pro tebeTaju pro tebeJ. T. Geissinger

Tak tohle bylo něco :-) Za mě o chlup lepší jak první díl, i když v určitých pasáží chování hlavní hrdinky mě trošku udivovalo. Jako opravdu se takhle chová šestatřicetiletá žena? Občas horší jak patnácka :-D Ale úsměv na tváři vám nezmizí po celou knihu. Vtipné scénky, romantika, jiskření. Playboy Cameron a stydlivka Joellen vás určitě budou bavit. Já se nenudila ani chvilku, bylo to prostě skvělé. Těším na další příběh autorky.

Hypotéza zlaHypotéza zlaDonato Carrisi

(+ SPOILER) Já jsem nadmíru spokojená. Za mě lepší jak první díl, ve kterém zbyla spousta nezodpovězených otázek. V tomto díle, teda taky nějaké budou no .-)…hold si budu muset přečíst i třetí díl :-D Tady by se dalo napětí vážně krájet. Hrozně mě bavilo jak u každého případu byla indicie, která navedla vyšetřovatele přesně tam kam, kam vrah chtěl. Vážně promyšlené…Jak už tu ale bylo řečeno, konec opět překombinovaný, ale mě to nerozhodilo, neztrácela jsem se v ději a četla jedním dechem.

Pojď trochu blížPojď trochu blížRachel Abbott

(+ SPOILER) Nebylo to zase tak zlé, ale musím souhlasit, že to byl nejhorší díl šéfinspektora Toma Douglase. Chvilkami jsem musela sáhnout hluboko do paměti, abych si připomněla soukromou dějovou linku hlavních aktérů, abych se moc neztrácela v ději :-) Příběh lehce plyne, je tu i špetka napětí, "vymývání" mozků a manipulace, ale též mě konec zklamal. Když opomenu, že to bylo uspěchané, tak mi teda chybělo více vysvětlení motivu. Za mě průměrný triller.

Květy nad peklemKvěty nad peklemIlaria Tuti

Musím přiznat, že u této knihy jsem měla ze začátku problém jak s jinou formou psaní, tak i s hlavními představiteli Teresou, tak i jejím novým parťákem. Nebudu lhát, chvilku mi trvalo se začíst a přijít tomuhle stylu na chuť a ono se to vyplatilo :-) Dostala jsem nakonec strhující příběh z temných lesů s postarší trhlou vyšetřovatelkou :-D Kdo zatím vším stojí, nebylo zase tak těžké uhádnout. Další díly si rozhodně nenechám ujít.

První chybaPrvní chybaSandie Jones

Já osobně jsem nadšená. Nečekala jsem od knihy mnoho a naprosto mě uchvátila a dostala. Příběh Alice, Beth a Nathaha…co všechno skrývá minulost a jak to všechno bylo? Intriky, lži, napětí, nečekané rozuzlení, to vše tato kniha přináší. Je pravda, že vcelku brzy jsem přišla na to, jak to asi plus mínus bude. Jediné překvapení byl pro mě konec…i tak hodnotím kladně a mohu vřele doporučit dalším čtenářům :-)

Zemřu o VánocíchZemřu o VánocíchT. Cohen (pseudonym)

Tak tohle byl slušnej psychologický výplach mozku. Upřímně ani nevím co si mám po přečtení knihy o ni myslet. Líbilo? Nelíbilo? První část mě nezaujala, druhá už byla jiné kafe :-) Tam to mělo jiskru a konečně to začalo být zajímavé. Epilog? Bez komentáře radši, jsem zase zmatená :-D Vidím to na 3 hvězdy – neurazí, nenadchne.

Slib mlčeníSlib mlčeníLinda Castillo

Tato kniha předčila mé očekávání a jsem neskutečně ráda, že jsem na ni díky svým věrným čtenářům tady na ni narazila. Vypadá to, že mám další oblíbenou autorku a sérii :-) Místy opravdu brutální popisy obětí, brrr. Kate Burkholderovou a celý její tým mi byl hned sympatický a věděla jsem, že to bude jízda a bude to stát za to…a taky že jooo. Příběh vás udržuje v neustálém napětí a vy ani nedýcháte a čtete a čtete, než dorazíte nakonec poslední stránky, kde samým rozuzlením jenom zíráte. Kniha nemá žádná hluchá místa. Za mě TOP a doporučuji všem, co mají rádi napětí.

BalzamovačBalzamovačAlison Belsham

Autorka opět nezklamala. Kniha je čtivá, napínavá prostě geniální. Nudit se určitě nebudete, na to vsadím krk! :-) Kniha od knihy je lepší a lepší. Jen tedy doufám, že bude pokračování….tak nějak samo se to nabízí…Necháme se překvapit .-) Na inspektora Francise Sullivana se každopádně těším.