PolBara PolBara komentáře u knih

Hrozálie se chce stát čarodějnicí Hrozálie se chce stát čarodějnicí Susanna Isern

Knížku jsem si půjčila pro děti do MŠ na čarodějnický den. Zaujala mě a celou ji během chvilky přečetla. Krátký, veselý příběh a hezké ilustrace. Snad se bude líbit i dětem.

23.04.2024 5 z 5

Jakubův cestovní deník Jakubův cestovní deník Jakub Čech

Na rozdíl od knih Divočina a Moje Pacifická hřebenovka je Jakubův příběh psán stručněji. Popisy jednotlivých dnů jsou si velmi podobné. Jakub zvládl PCT naprosto bravurně bez potíží.

08.04.2024 4 z 5

Hurá! Jsou tu Velikonoce Hurá! Jsou tu Velikonoce Daniela Fischerová

Z knihy jsem četla dětem v MŠ, děti se prostřednictvím knihy seznámily s velikonočními zvyky, tradicemi. Líbí se mi ilustrace.

29.03.2024 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Zajímavá knížka, inspirující příběh. Obdivuhodný výkon Cheryl.

23.03.2024 4 z 5

Kamarád pro medvěda Kamarád pro medvěda Petr Horáček

Jednoduchý příběh a krásné ilustrace. Dětem v MŠ se knížka líbila.

O myšce, která se nebála O myšce, která se nebála Petr Horáček

Dětem v MŠ se líbila, jednoduchý příběh je zaujal.

Lední medvídek Lední medvídek Ivona Březinová

Knihu jsem četla dětem v MŠ, líbila se jim.

17.03.2024 5 z 5

Za Kačku - Jak levně procestovat svět Za Kačku - Jak levně procestovat svět Kateřina Ostrá

Knížka je určitě zajímavá, četla se dobře. Možná bude i inspirací pro vlastní cesty. Líbí se mi fotografie na konci knihy.

02.03.2024 3 z 5

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Super knížka, bavila mě. Monika má můj obdiv, že tak náročnou cestu zvládla a ještě se podělila o svůj příběh.Líbilo se mi, jak se Monika během své cesty změnila.

15.02.2024 5 z 5

Letem světem za pár korun: Historky a tipy z cest Letem světem za pár korun: Historky a tipy z cest Zuzana Zvěřová

Vyloženě oddechová četba, neurazí, nenadchne. V paměti mi kniha asi příliš dlouho nezůstane.

13.02.2024 2 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Příběh mě nějak moc neoslovil...knihu jsem četla docela dlouho, moc mě nebavila....a to mám detektivky ráda. Třeba dám šanci jinému dílu série.

07.02.2024 2 z 5

Poslední vdova Poslední vdova Karin Slaughter

Příběh mě moc nebavil, knihu jsem četla docela dlouho. Asi nejslabší díl série.

21.01.2024 3 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Na první pohled mě kniha zaujala svou obálkou a názvem. Příběh byl rozhodně zajímavý a neobvyklý, dobře se četl. Pachatele jsem odhalila poměrně brzy, ale některé části mě překvapily.

26.12.2023 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Ani poslední díl série nezklamal. Příběh rozhodně zajímavý a napínavý. Líbí se mi, jak se vyvíjí postava Jude.

22.12.2023 4 z 5

Jak přežít s poruchami učení Jak přežít s poruchami učení Gary Fisher

Fajn kniha pro děti se SPU a jejich rodiče.Psaná velmi srozumitelnou a čtivou formou.

19.12.2023 5 z 5

Poradenská činnost učitele v mateřské škole Poradenská činnost učitele v mateřské škole Milena Lipnická

Kniha je přínosem pro učitelky, učitele MŠ, zabývá se zajímavým a ne příliš diskutovaným tématem poradenství. Líbí se mi test pro ověření vědomostí na konci knihy.

19.12.2023 3 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

I tento díl série mě bavil, Jude i Uriah jsou mi sympatičtí. Případ krutých vražd je zajímavý a docela neobvyklý. Příběh je plný akce.Jsem zvědavá na 3. díl.

18.12.2023 4 z 5

Laskavé pohádky víly Laskonky Laskavé pohádky víly Laskonky Romana Suchá

Knížku jsem četla dětem ve školce při odpočinku.Některé kapitoly se líbily více, jiné méně. Něco mi přišlo pro předškoláky "složité". Určitě by se dala knížka využít k dalším aktivitám na poznávání, pochopení emocí. Líbí se mi ilustrace.

13.12.2023 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Knížka se četla dobře, bavila mě. Zaujal mě především návrat Jude do běžného života a její vyrovnání se s minulostí. Určitě si přečtu další díly série.

12.12.2023 4 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Příběh mě zaujal a bavil, četl se dobře. Reni mi je sympatická, další silná ženská hrdinka s pochmurnou, tragickou minulostí.

29.11.2023 4 z 5