O myšce, která se nebála

Jednoho rána se myška rozhodla, že půjde do lesa na průzkum. „Ničeho se neleknu,“ řekla ostatním zvířátkům. A opravdu, ani vlk, ani medvěd, a dokonce ani los ji nevystrašili. Jak to ale dopadlo, když v lesním domečku našla malé, bílé, chlupaté… koťátko?

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406086/big_o-mysce-ktera-se-nebala-11B-406086.png 4.581

Kniha O myšce, která se nebála

zimolka

Poučná,krásně namalovaná knížečka.

TaLu

O nebojácné myšce, která na své pouti lesem potkala s moudrostí a pochopila, že strach je někdy přece jen potřeba. Jako vždy kouzelné ilustrace.
Jen je velká škoda, že období těch nejmenších, je tak rychle pryč. Musím věřit, že se bude líbit i jako první čtení.

RaptoR
02.11.2021

Trpím nemocí mírného přeHoráčkování, která se projevuje klesajícím nadšením z každé další knihy tohoto autora. Opět je to barevné, miloučké a vůbec děti to milují, takže dávám hvězdu navíc.

ElikaS
02.07.2021

Dalším z řady povedených knížek pro nejmenší dětičky. Tahle knížka syna pobavila :-) přestože už je na tento typ knížek velký a moc ho nebaví.

Víí
20.06.2021

byla to hezká kniha o myšce která se
nebála

Any999
08.04.2021

Knížka se mi líbila. Měla krásné obrázky.

Sandalkar
09.02.2021

Zase nadherne zpracovano. Napad s dvermi uzasny. Husa Liza ale zustane srdcovkou...je v ni vic mist pro delani zvuku a zapojeni prcka.

maminkoutek
01.12.2020

Kniha vypráví o myšce, která se nebojí ostatních zvířátek, i když jsou velké. Jednou ale narazí na kočku....

Kniha je určena nejmenším čtenářům, textu je málo, dominují hlavně celostránkové ilustrace. Je vhodná také pro začínající čtenáře.