Laskavé pohádky víly Laskonky

Laskavé pohádky víly Laskonky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515576/bmid_laskave-pohadky-vily-laskonky-TcC-515576.png 5 8 5

Originální příběhy plné fantazie od renomované klinické psycholožky a psychoterapeutky. Jednoho dne víla Laskonka objeví zvláštní šuplík, ve kterém žijí neobvyklé postavičky – a prostřednictvím pohádek společně prozkoumají pestrý svět pocitů a emocí. Přidejte se k nim! Seznámíte se s věčně vystrašeným myšákem Maxem, veselým skřítkem Raráškem, chápavou ovečkou Béčou, nabručeným kocourem Bonifácem, moudrou královnou Bohdanou a spoustou dalších pozoruhodných bytostí. Děti díky nim lépe pochopí, co se odehrává v jejich nitru, a dokážou si v životě poradit i s nelehkými situacemi.... celý text

BarkaS
29.03.2024 5 z 5

Krásné ilustrace a milé příběhy, které pomůžou dětem a možná i dospělým k (vzájemnému) pochopení a orientovat se v některých situacích.

mataaskorice
02.01.2024 5 z 5

Četly jsme se čtyřletou dcerou. Pohádky se nám líbily, dokonce dcera dokázala odpovídat na mnohé otázky ohledně emocí, které pokládala víla Laskonka. Dcera se v textu krásně chytala, o jednotlivých emocích se dokázala rozpovídat. Překvapily mě její odpovědi, kde v těle který pocit cítí. Nerozuměla zatím jen závisti, na příkladech z pohádky jsme si ale i tuto záležitost vysvětlily. Smyslem knížky není nějaký super akční děj, ale usnadnění orientace dítěte v různých pocitech a náladách, které každý z nás zažívá. A v tomto ohledu je knížka určitě příjemným přínosem.

PolBara
13.12.2023 4 z 5

Knížku jsem četla dětem ve školce při odpočinku.Některé kapitoly se líbily více, jiné méně. Něco mi přišlo pro předškoláky "složité". Určitě by se dala knížka využít k dalším aktivitám na poznávání, pochopení emocí. Líbí se mi ilustrace.

SimulinaT
21.09.2023 5 z 5

Jednoduché příběhy dětí které ukazují jakou může mít náladu a jak to působí na okolí. Co může udělat aby se chovali líp.

IVANA0123
30.08.2023 4 z 5

Kniha o tom, co dokáže malé děti trápit a jak se s tím vypořádat. Za mě je kniha napsaná pěkně, jen si nejsem jistá, že některá slova nebo slovní spojení děti pochopí. Myslím, že je to ideální knížka pro společné čtení rodičů a dětí. 4*
(8/23)