Edo! Ty neposedo!

Edo! Ty neposedo! https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419309/edo-ty-neposedorLDuXM-rls-.jpg 5 24 8

Každý se někdy chová jako ,,slon v porcelánu“ a sloník Eda je opravdový neposeda. S kamarádem, opičákem Pepou, tropí samou neplechu. Leporelo je plné obrázku, na kterých se děti učí v různých prostředích a situacích, co je slušné chování, co je nebezpečné a jak se k sobe správně chovat. Mohou sledovat příběhy jednotlivých zvířátek, kdo pomáhá ostatním, kdo se do koho zamiluje a kdo je největší lump. Leporelo provázejí veselé verše a texty v bublinách.... celý text

Kate25241
25.08.2023 5 z 5

Za mě nejlepší obrazová / vyprávění kniha pro děti! Obrovské množství situací a nepřeberně možností příběhů a situací, zábavné i poučné, pokud chcete poučit, krásné ilustrace, u nás velmi oblíbená, jak u syna, tak u nás rodičů!

MaxíkD.
07.07.2022 5 z 5

Legrační knížka s veselými obrázky.

Cinón
03.02.2022 5 z 5

Pro dvouletého syna momentálně nejoblíbenější kniha. Neposuzuji s ohledem na etiketu, to zatím jen naťukáváme (pro inspiraci dobré). Kniha je barevná, veselá, plná "akce". Všechna zvířátka jsou k poznání (kromě stěhováka Ramba, u něj potřebuji nápovědu). Velký prostor pro vyprávění příběhu. A když dítě před tátou odříkalo obsah pár komiksových bublin... ten nevěřícný výraz byl k nezaplacení.

bookcase
08.07.2021 5 z 5

Výborná knížka, hravá i naučná, děti se zábavnou formou naučí základům etikety. Bavila :)

berlin
31.08.2020 5 z 5

Tak z této knížky, jsem opravdu nadšená. Ilustrace, vtip, poučení. Na krásných obrázcích spolu s dětmi objevujete vhodné i nevhodné chování. Můžete sledovat jednotlivá zvířátka a zjišťovat o nich další zajímavosti . Některým legráckám rozumí sice jen rodiče, ale na kráse knihy to neubírá. Zcela naopak....Za mě jedna z nejlepších knih pro předškolní věk.

muchomurka
29.07.2020 3 z 5

Nápad dobrý, ilustrace by šly. Ale nějak nemůžu překousnout některé slovní obraty (hlavně to napomínání). Co mě naopak dostalo byla vyobrazená operace a ultrazvuk. Má to vtipné prvky, má to poučit, pro malé děti dobré. Ale přesto - něco tomu chybí, nemá to šmrnc.

jasmína
10.03.2020

Čteno podruhé, zábavné a naučné, hlavně pro menší děti.

foxi_ii
06.11.2019 5 z 5

Naprosto skvělá kniha pro zaměstnání dětí. Navíc se mnohé dozví a dokáží si představit různé denní situace a jak se v nich zachovat. Doporučuji!!

etiketa

Autoři knihy