Moje Pacifická hřebenovka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na Pacifickou hřebenovku se ročně vydá několik tisíc lidí lidí, ale dokončí ji jen přibližně desetina z nich. Monika patří mezi ně. A to byla ještě před nedávnem bledou pacientkou s vážnými zdravotními potíži a psychickými problémy. Přesto se rozhodla změnit život a splnit si sen – projít pěšky celou Ameriku. Postavila se nemoci, poušti, omrzlinám, medvědům i pumám, které potkávala, když putovala sama divočinou. Pacifická hřebenovka ji tvrdě zkoušela. Naučila ji ale nezvdávat se....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398945/big_moje-pacificka-hrebenovka-MWa-398945.jpg 4.2355
Žánr:
Cestopisy a místopisy

Vydáno: , Motto
Originální název:

Moje Pacifická hřebenovka, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (122)

Kniha Moje Pacifická hřebenovka

jarkaska
21. října

Když jsem nedávno slyšela v rozhlase rozhovor s Monikou, velice mě zaujal. Hned jsem začala hledat možnost, jak si knihu přečíst. Důvodů bylo více. Nic jsem takového nečetla, narodila se v Novém Městě na Moravě, stejně jako já. Je v letech jako moje mladší dcera.
Knihu jsem si objednala, včera mi došla a večer jsem ji otevřela a četla, a četla a zavřela v jednu hodinu v noci. Krásná kniha, která se v naší rozvětvené čtenářské rodině plně uplatní. A bude to pěkný dárek.

Marketplace
19. října

Klobouk dolů před autorkou, která se musela vyrovnat se zdravotním problémem, který ji všude doprovázel. Prima jsou fotky,i když jejich kvalita pokulhává. Fajn čtení.


Carpinus-CZ
27. září

Velmi inspirativní příběh psaný s humorem, nadhledem a postupně se prohlubující pokorou nejen k přírodě. Hluboce před autorkou smekám, kolik vůle v sobě dokázala najít a jak zvládla vyřešit svůj zdravotní a psychický problém. Takovou zkušeností by v dnešní době potřebovala projít většina z nás, ale kolik z nás by v sobě dokázalo tolik vůle najít?

Manantai
01. září

Knihu jsem přečetla jedním dechem!
Místy se mi hůře četla, jelikož mi přišlo, že se moc přeskakovalo, ale jinak báječné a pohodové čtění, které dokáže přesvědčit všechny o tom, že "KDYŽ SE CHCE, VŠECHNO JDE!".
Monče moc děkuji za tento příběh!

simona5r
17. srpna

Parádní oddechovka přečtená na aktivní dovolené, která mě nakopávala k dalšímu pohybu. Protože všechno je jen v hlavě. Někdy jsem se dost bavila a nevěřila, že by to "Benešová" mohla dojít. Moniko, parádní výkon!

Lycantrop
02. srpna

Nevím, zda na tuto konkrétní trasu, ale na další pěší turistiku skvělá motivace :-)

Handokan
25. července

Ale jo, tohle bylo dobrý. Ten přerod z rozmazlené holky, která se tlemí klacku na opékání buřtů, v sebevědomou ženu byl fajn. A velký bonus jsou krásné fotky.

Ivanka.dc
02. července

Moc pekne napsano,cetla jsrm na plazi na dovce a za dva dny precteno:-)

1