Moje Pacifická hřebenovka

Na Pacifickou hřebenovku se ročně vydá několik tisíc lidí lidí, ale dokončí ji jen přibližně desetina z nich. Monika patří mezi ně. A to byla ještě před nedávnem bledou pacientkou s vážnými zdravotními potíži a psychickými problémy. Přesto se rozhodla změnit život a splnit si sen – projít pěšky celou Ameriku. Postavila se nemoci, poušti, omrzlinám, medvědům i pumám, které potkávala, když putovala sama divočinou. Pacifická hřebenovka ji tvrdě zkoušela. Naučila ji ale nezvdávat se....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398945/big_moje-pacificka-hrebenovka-MWa-398945.jpg 4.2355
Cestopisy a místopisy

Vydáno: , Motto

Moje Pacifická hřebenovka, 2019

Kniha Moje Pacifická hřebenovka

jarkaska

Když jsem nedávno slyšela v rozhlase rozhovor s Monikou, velice mě zaujal. Hned jsem začala hledat možnost, jak si knihu přečíst. Důvodů bylo více. Nic jsem takového nečetla, narodila se v Novém Městě na Moravě, stejně jako já. Je v letech jako moje mladší dcera.
Knihu jsem si objednala, včera mi došla a večer jsem ji otevřela a četla, a četla a zavřela v jednu hodinu v noci. Krásná kniha, která se v naší rozvětvené čtenářské rodině plně uplatní. A bude to pěkný dárek.

Marketplace

Klobouk dolů před autorkou, která se musela vyrovnat se zdravotním problémem, který ji všude doprovázel. Prima jsou fotky,i když jejich kvalita pokulhává. Fajn čtení.

Carpinus-CZ

Velmi inspirativní příběh psaný s humorem, nadhledem a postupně se prohlubující pokorou nejen k přírodě. Hluboce před autorkou smekám, kolik vůle v sobě dokázala najít a jak zvládla vyřešit svůj zdravotní a psychický problém. Takovou zkušeností by v dnešní době potřebovala projít většina z nás, ale kolik z nás by v sobě dokázalo tolik vůle najít?

Manantai

Knihu jsem přečetla jedním dechem!
Místy se mi hůře četla, jelikož mi přišlo, že se moc přeskakovalo, ale jinak báječné a pohodové čtění, které dokáže přesvědčit všechny o tom, že "KDYŽ SE CHCE, VŠECHNO JDE!".
Monče moc děkuji za tento příběh!

simona5r

Parádní oddechovka přečtená na aktivní dovolené, která mě nakopávala k dalšímu pohybu. Protože všechno je jen v hlavě. Někdy jsem se dost bavila a nevěřila, že by to "Benešová" mohla dojít. Moniko, parádní výkon!

Lycantrop

Nevím, zda na tuto konkrétní trasu, ale na další pěší turistiku skvělá motivace :-)

Handokan

Ale jo, tohle bylo dobrý. Ten přerod z rozmazlené holky, která se tlemí klacku na opékání buřtů, v sebevědomou ženu byl fajn. A velký bonus jsou krásné fotky.

Ivanka.dc

Moc pekne napsano,cetla jsrm na plazi na dovce a za dva dny precteno:-)