Nejsem z ledu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pod hladinou minneapoliského jezera je nalezeno tělo chlapce zamrzlé v ledu. Děsivý nález však není ojedinělý. Ba co hůř. Nalezená těla patří dvanáctiletým chlapcům, kteří zmizeli před dvaceti lety. Detektiv Jude Fontaineová a její partner Uriah Ashby se potýkají nejenom s neobvyklým případem, ale i s nástrahami kruté zimy, která komplikuje vyšetřování. Na město udeří nejhorší sněhová bouře v historii, a právě uprostřed ní najde Jude na prahu domu, kde žije, opuštěného čtyřletého chlapce. Dítě není schopné říct, odkud se vzalo, kdo jsou jeho rodiče, ani kde bydlí. Dokonce ani neví, jak se jmenuje. Jeho neobvyklé chování vede Jude k přesvědčení, že za svůj krátký život nepoznalo nic než týrání. Jude není jeho osud lhostejný a pokouší se mu porozumět. Což se jí podaří natolik, aby si uvědomila, že čtyřleté dítě beze jména je možná jediným klíčem ke dvacet let starému, nikdy nevyřešenému, zato dokonale vychladlému případu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434894/big_nejsem-z-ledu-C7r-434894.jpg 4.7407
Série:

Tajemství detektiva Jude Fontaineové 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Body Keeper, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (142)

Kniha Nejsem z ledu

martina2540
09. října

Knížka byla velmi čtivá, konec mě překvapil. Je to jedna z nejlepších knih, co jsem za poslední dobu četla.

zdendula31
23. září

Skvělá série,skvěle napsané.


jana8352
12. září

Kniha se mi líbila

Ossinky
08. září

Netušila jsem co mám čekat a první třetinu jsem zhltla v čekárně u lékaře. Říkala jsem si "hmm nic moc" ale pak se to rozjelo a autorka nabídla jedno překvapení za druhým. Za mě můj šálek kávy, moc se mi líbilo a doporučuji.

axspevak
07. září

Namet byl super,ale konec byl tak nejak nasilne prekombinovany,aby vsechno souviselo se vsim,nebylo to moc uveritelne.Cetla jsem lepsi knihy.

ninano
22. srpna

Kniha se četla moc hezky, určitě si autorku ještě vyhledám, ale přece jen mi to přišlo chvílemi dost za hranicí uvěřitelnosti.

VeFab
01. srpna

Další super pokračování.

Crimble
25. července

Trošku překombinované, často málo uvěřitelné (na to už jsem ale v thrillerech tohoto typu uvykl). První půlka knihy se dost vleče, než to pak klasicky dostane spád. Celkově fakt průměr.

1 ...